כל הטוב והבריא בעולם
כל כך פשוט – כל כך קל

סיבות טובות מדוע לצרוך סיבים תזונתיים מסיסים אינולין פלוס של טבעלייף

 

חשוב! כל הכתוב בהמשך כלל אינו פרסומי, והכל מתוך מחקרים חשובים ואחרונים שהתפרסמו בעולם.

מאד מומלץ לקרוא בעיון עד סוף העמוד!

קצת ארוך? לא נורא!

הקדישו מספר דקות וחייכם יכולים להשתנות לעד, ולטובה, חיים טובים יותר, חיים בריאים יותר וחיים ארוכים יותר!

 

היום זה כבר מוכח מדעית ומחקרית:
יש קשר ויחסי גומלין מוכחים מחקרית ומדעית בין אוכלוסיית החיידקים אצלנו במעי לבין מה ומי שאנחנו, לתחושות תיאבון ושובע, השמנה, תחלואת לב וכבד, ספיגת סידן לשלד ולעצמות, מחלות מעי, מחלות קשות, ואפילו לתחלואות נפשיות, תחושות דיכאון וחרדה והתנהגות האדם.

 

סיבים תזונתיים אינולין הוכחו כמזון הטוב, האיכותי והאהוב ביותר על החיידקים "הטובים", אלו אוכלים אותו, ותוך כדי פירוק ותסיסה יוצרים בין השאר חומצות שומן חיוניות לגוף, וכן משחררים חומרים שונים אשר מעבירים אותות חשמליים למוח דרך "העצב התועה" הידוע כ-vagus, ובתגובה המוח שולח הוראות לאיברים השונים, משחרר חלבונים וכימיקלים שונים, וכל הנדרש לתפקוד תקין של מערכות גופינו כולל בריאותינו, מערכת החיסון ואף מצבינו הנפשי.
לכן חשוב ביותר לטפח את החיידקים הטובים.

חשוב ביותר לעשות זאת בצורה טבעית ולא מלאכותית.

 

מדוע בצורה טבעית ולא מלאכותית? כי בין השאר, בראיון עם פרופ' ערן סגל ממכון ויצמן ששודר בחודש יוני האחרון בחדשות ערוץ 12 ובתוכנית 60 דקות של CNN, אמר פרופ' סגל כי במחקר שערך עם חוקרים נוספים, הוא ועמיתיו הופתעו לגלות כי התערבות מלאכותית כגון תוספת חיידקים במזון או נטילת תוספי חיידקים לעתים אינה מועילה ואף עלולה להזיק, ואף עולה כך גם ממחקרים רבים נוספים שנערכו בעולם.

 

בגוף שלנו מגוון של חיידקים טובים כאשר כל סוג חשוב ומיטיב עם משהו אחר, התערבות חיצונית מכל סוג שהיא, עלולה להפר את מאזן החיידקים במעי, לגרום להתרבות והשתלטות סוג אחד של חיידקים על חשבון סוג אחר של חיידקים טובים ובכך למנוע את יעילותם.

 

אינולין פלוס סיבים מסיסים מופק משורשי עולש בדרך מיצוי עדינה טהורה ללא שום עיבוד וללא שינוי*, וכמעט היחידי אשר עובר את הקיבה והמעי הדק ללא כל פגיעה בו, מגיע למעי הגס בשלמותו ומתפקד כמזון פרה-ביוטי חיוני ורב השפעה עבור החיידקים הטובים החשובים לכלל תפקודי גופנו.

אינולין הוכח במחקרים רבים כי הינו המזון הטוב ביותר עבור החיידקים הטובים.
אינולין מגיע בצורת אבקה טהורה הנמסה בשניות בכל מזון רך או כוס משקה.
כל כך פשוט, כל כך קל.
*בניגוד לתוספי מזון למיניהם אשר שם הסיבים השונים עוברים תהליכי עיבוד אשר פוגעים ביעילותם.

 

מתבלבלים בין פרו-ביוטיקה ל- פרה-ביוטיקה?

פרו-ביוטיקה הינה אוכלוסיית החיידקים "הטובים"

פרה-ביוטיקה היא כל מה שהחיידקים ה"הטובים" אוכלים

 

הקשר בין אינולין פרה-ביוטיקה לבין החיידקים הטובים פרו-ביוטיקה ולבין בריאותינו:

 

 • אינולין סיבים תזונתיים מסיסים נחשב למזון – פרה-ביוטיקה הטוב והאיכותי ביותר, ומהבודדים בעולם עבור החיידקים הטובים – פרו-ביוטיקה וזאת בעקבות אין ספור מחקרים שנעשו ונעשים בכל העולם.
 • פרופ' ספקטור מאוניברסיטת קינגס קולג' בלונדון , פרופסור לגנטיקה וחוקר חיידקי מעי אומר:
  כמדען, אנו כבר יודעים כי קהילת החיידקים הגדולה שחיה במעיים ממלאת תפקיד חשוב ביותר בבריאותנו ובמגפות הנוכחיות של השמנת יתר, סוכרת, אלרגיה, דיכאון ושלל מחלות.
 • רשות התרופות האמריקאית, ה- FDA קבעה שצריכה יומית של לפחות 7 גרם סיבים מסיסים הנובעים מאבקת סיבים נמצאה קשורה בקשר הדוק להפחתת הסיכון לחלות במחלות רבות כולל ממאירות.
 • עוד עדויות משכנעות המצביעות על קשר בין ריבוי חיידקי המעי הטובים לתפקודי המוח הולכות מצטברות מיום ליום.
 • אינולין עוזר לשמור על משקל תקין, עוזר בדיאטה ומונע השמנה בכך שאינולין הופך במעי למעין ג'ל אשר סופח אליו כולסטרול, סוכרים וחלקיקי שומן, ובכך מונע את ספיגתם במעי ונושא אותם אל מחוץ לגוף.
 • Anti Aging – מחקרים מוכיחים כי פרו-ביוטיקה (החיידקים הטובים) נלחמת בהזדקנות – Anti Aging בכך שנלחמת ברדיקלים החופשים, ובכך מגינה בפני הזדקנות העור וקמטוטים. כן ישנן הוכחות שפרו-ביוטיקה עשויה לעזור בבניית קולגן שהנו החלבון העיקרי בעור שמשפיע על מרקמו, וכן פרו-ביוטיקה משפרת את תפקוד כלל מערכות הגוף ומערכת החיסון ומגינה מפני שלל מחלות, וכך עשויה להאריך חיים ויותר חשוב את איכות החיים גם בגילאים מבוגרים.
 • מחקר חדש ומבטיח של נוירוביולוגים מאוניברסיטת אוקספורד מציע עדויות ראשוניות לקשר בין חיידקי מעי לבריאות הנפש בבני אדם. החוקרים גילו כי לתוסף מזון פרה-ביוטי כאינולין שנועד לעודד חיידקים טובים בדרכי העיכול  עשויה להיות השפעה אנטי חרדתית ואנטי דיכאונית.
 • אינולין בין הבודדים בעולם שגורם לשגשוג אוכלוסיית החיידקים הטובים במעי והתרבותם.
 • בשנים האחרונות הצטבר ידע רב ממחקרים על הקשר בין אוכלוסיית החיידקים במעי לסיכון להשמנה ולרמות סוכר גבוהות בדם.
 • מחקרים מצביעים על כך שעלייה חוזרת במשקל לאחר דיאטה עלולה להיגרם מהשינויים שחוללה הדיאטה בהרכב החיידקים במעי שלנו.
 • אינולין עוזר למערכת חיסון בריאה והגנה בפני שלל מחלות כולל ממאירות.
 • אינולין תורם להרזיה ולשמירה על משקל תקין.
 • אינולין מעלה את רמת הספיגה של סידן בשלד ובעצמות כולל ספיגה מוגברת של מגנזיום בכל הגילאים.
 • אינולין מקל על בעיות מעיים ועיכול.
 • אינולין מפחית עצירות וגורם ליציאות יותר תכופות ונעימות.
 • אינולין עשוי להוריד רמות טריגליצרידים.
 • אינולין סופח כולסטרול ושומנים ובכך תורם לירידה משמעותית במחלות לב ואף שבץ מוחי.
 • אינולין מסייע בניקוי רעלים ומשפר את בריאות ותפקוד הכבד.
 • אינולין עשוי לגרום לשינה טובה יותר ועמוקה יותר וזאת ע"פ מחקרים ראשוניים.
 • אינולין מגדיל ספיגת סידן לעצמות ולשלד ומגנזיום אצל כלל האנשים, ילדים ומתבגרים, כולל באוכלוסייה המבוגרת.
 • פרה-ביוטיקה מעודדת את החיידקים הטובים העשויים להשפיע על המוח לטובה במובנים רבים.
 • פרה-ביוטיקה קשורה לסיכון נמוך יותר למחלות לב כליליות באוכלוסיות בריאות.
 • הולכות ומצטברות עדויות על כך שפרו-ביוטיקה תורמת לחיזוק זקיקי השיער לשיער בריא יותר.
 • Acne ומחלות עור – מחקרים מוכיחים כי פרו-ביוטיקה משפרת את מצב האקנה ובעיות עור שונות כגון אקזמה, אטופיק דרמטיטיס, רוזציאה ועוד.
 • בקרב ילדים נמצא כעשוי להפחית התפתחות אטופיק דרמטיטיס.
 • שינוי במיקרוביוטה (אוכלוסיית החיידקים) במעי ובדיאטה עשוי להשפיע לטובה על חדירות המעי, מה שיוביל לשיפור הבריאות המטבולית של האם והעובר כאחד.
 • בניסוי בן שנה שנערך בקרב 100 ילדים מתבגרים במכללת ביילור לרפואה שבארה"ב, נמצא כי בני נוער מתבגרים אשר לקחו 8 גרם אינולין ביום היו עם רמות גבוהות יותר של ספיגת סידן וצפיפות עצם גבוהה יותר.
 • ילדים – תוספת אינולין הראתה במחקרים תוצאות מבטיחות במניעה וטיפול במחלות רבות בקרב ילדים, משפרת את מערכת החיסון, מפחיתה תדירות ומשך זמן של מחלות זיהומיות, וכן מגבירה ספיגת מינרלים כגון סידן מגנזיום, ברזל, ויטמינים ועוד.
 • ניסויים בעכברים הראו שתוספת אינולין כמזון לחיידקים הטובים, וביחד עם החיידקים הטובים מפחיתים את הסיכון להתפתחות אלצהיימר ודמנציה, וכרגע נערכים לערוך ניסויים בבני אדם.
 • מדענים שערכו מחקר באוניברסיטת קולורדו  מצאו שפרה-ביוטיקה יכולה לשפר את איכות השינה.
  תגלית מרגשת זו הביאה את ד"ר מייקל מוסלי בליווי פרופסור פיליפ ברנט מאוניברסיטת אוקספורד, בסרטו התיעודי על חקר השינה בשיתוף ה- BBC באנגליה לנסות על  עצמו את השפעת הפרה-ביוטיקה על שינה ולקח אינולין במשך מספר ימים כשעתיים לפני השינה ואכן כבר לאחר 5 ימים של נטילת הפרה-ביוטיקה הגיע לשינה איכותית 92% מהזמן לעומת 79% בלבד בימים שלפני נטילת הפרה-ביוטיקה.
 • הליך תסיסת האינולין ע"י החיידקים הטובים במעי, גורם לירידה ב-‭pH‬ וליצירת סביבה חומצית מתונה אשר לא מאפשרת את קיומם של חיידקים פתוגניים (גורמי מחלות).
  בנוסף, תוך כדי תסיסה יוצרים החיידקים הטובים חומצות השומן קצרות שרשרת אשר מתפקדות כנוגדי דלקות, ועל ידי כך החיידקים הטובים מונעים מחיידקים ונגיפים גורמי מחלות לשגשג, להתרבות ולגרום למחלות שונות.
 • פרופ' ספקטור מאוניברסיטת קינגס קולג' בלונדון וחוקר חיידקי מעי טוען כי כל מחקרי החיידקים שנערכו עד היום הוכיחו שהמפתח לבריאות טובה היא אוכלוסיית מעי העשירה בחיידקים "טובים".
 • ולסיום במחקרים שנערכים ממש בימים אלו מאמינים החוקרים כי אוכלוסיית החיידקים משפיעה עלינו ועל מי שאנחנו יותר מאשר משפיעים הגנים שלנו.

  כל הכתוב והמוזכר כאן באתר ע"פ מחקרים שנעשו באוניברסיטאות מובילות בעולם וכתבות מקצועיות באתרי הבריאות המקצועיים המובילים בעולם. למקורות לחץ/י כאן

 

חדשה טרייה מחדשות ערוץ  12 מהימים האחרונים:

 

ביום 29.6.2020 התראיין פרופ' ערן סגל ממכון ויצמן בחדשות ערוץ 12 וגם בתכנית התחקירים היוקרתית 60 דקות של CNN, ושם דיבר על מחקר שערך עם שותפיו לגבי היעילות של הוספת פרו-ביוטיקה (תוספת חיידקים) למזון ותוספי פרו-ביוטיקה שונים:

 

במחקר הופתעו החוקרים לגלות כי בניגוד למה שחושבים, במחצית מהאנשים שנטלו תוספי פרו-ביוטיקה (תוספת חיידקים), החיידקים כלל לא התיישבו במערכת העיכול, אלא יצאו מהגוף כלעומת שנכנסו, ולמעשה לא עשו מאום.
אצל המחצית השנייה של האנשים, התיישבו במערכת העיכול רק חלק מהחיידקים, וגם רק אצל חלק מהאנשים, וגם אין שום הוכחות שהם עזרו במשהו.
* תוספי חיידקים נמצאים או מוספים למזונות שונים כגון יוגורט ביו וכן נמכרים כתוספי מזון בצורת טבליות, כמוסות וכדומה.

 

ועוד הסתבר במחקר למרבה ההפתעה, כי אלו אשר לקחו תוספי חיידקים בעקבות לקיחת אנטיביוטיקה עקב מחלה, הרי שלקיחת תוספי החיידקים לא רק שלא עזרה לשחזור את אוכלוסיית החיידקים הטובים, אלא אף עיכבה את שחזור החיידקים הטובים, וזאת לעומת אלו אשר נטלו אנטיביוטיקה ולא צרכו שום תוספי חיידקים, אשר אצלם אוכלוסיית החיידקים הטובים השתקמה ללא כל בעיה.

 

הראיון הזה, מחדד עוד יותר את מה שידוע והוכח במחקרים, כי לא רצוי להתערב באוכלוסיית המעי שלנו, אלא עדיף לדאוג ולטפח את החיידקים הטובים אשר ממילא כבר שוכנים אצלנו במעי וזאת על ידי כך שנספק להם אינולין אשר הוכח כמזון הכמעט יחידי, הטוב והאיכותי ביותר עבור החיידקים הטובים, והתורם לשגשוגם והתרבותם על כל הטוב שהם גורמים לבריאותינו.

Sale

אינולין פלוס

(2 חוות דעת לקוח)

69.00310.00

המחיר ל-100 גרם 27.60 ש"ח

כל כל פשוט – כל כך קל

רק
מספר כפיות ליום של
אבקת סיבים מסיסים
"אינולין" הנמסה בשניות
בכוס שתייה או מזון רך.
כל כך קל כל כך פשוט
וחייכם ישתנו לעד לטובה

 

אינולין פלוס סיבים תזונתיים מסיסים טבעי 100% משורש עולש איכותי וטהור ביותר מיוצר בבלגיה עבור טבעלייף.
אינולין הוכח מחקרית כי הינו המזון פרה-ביוטי הטוב ביותר וכמעט היחיד התורם לעידוד ושגשוג החיידקים "הטובים".
הוכח מדעית ומחקרית:
הבריאות שלכם, גם הגופנית וגם הנפשית, תלויה בחיידקים הטובים שלכם!

 

מומלץ לקרוא על כל היתרונות (מתוך מחקרים) של אינולין פלוס פרה-ביוטי של טבעלייף,  לחץ/י כאן…

 

היזהרו מחיקויים וזיופים. אל תכניסו לפה שלכם משהו ממקור לא ידוע או שאתם לא בטוחים.

אינולין מגיע בצורת אבקה הנמסה בשניות בכל מזון רך או כוס משקה.

 

שקית מכילה 250 גרם

Clear
חוות דעת (2)

2 ביקורות עבור אינולין פלוס

 1. יהודית כהן

  מאת: יהודית כהן
  יופי שמצאתי אתכם, עד היום הזמנתי באתרים בחול ותמיד עם הרגשה שהחומרים לא טהורים ואולי אף מזויפים. אני מנסה עכשיו את החומר שלכם ואחזור אליכם עוד חודש לדווח.

 2. אבי ביטון

  מאת: אבי ביטון
  אשתי קנתה לי את האבקה שלכם ואמרתי עוד חרטא, אבל האמת אחרי שבוע ומשהו אני יושן שעה יותר ובאמת מרגיש יותר רגוע. אני ימליץ לכל החברים שלי

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רכיבים ומידע תזונתי

רכיבים ומידע תזונתי ל- 100 גרם:

קלוריות = 210 קל'

שומן רווי = 0 גרם

פחמימות/סוכרים = 8 גרם

סיבים תזונתיים = 89 גרם

חלבון = 0 גרם

מלח/נתרן = 0 גרם

ויטמינים/מינרלים = 0 גרם

 

עוד:

100% טבעי
ללא חומרים משמרים
ללא צבעי מאכל
ללא גלוטן
לא מהונדס גנטית
לא מעובד

הוראות שימוש המלצות והתוויות

המלצות כלליות:

על פי ארגון התזונה האמריקאי (American Dietetic Association), ההמלצה לכמות סיבים למבוגרים ביום היא בין 25 ל-35 גרם. אם כי גם בכמות פחותה גם הוכחו תוצאות טובות.

 

מומלץ לקחת אינולין ובכלל סיבים תזונתיים מכל סוג שהוא בהדרגה.
עם תחילת השימוש מומלץ לקחת כפית ביום, במשך כשבוע, לאחר כשבוע אפשר להעלות את הכמות בהדרגה מדי מספר ימים עד לקיחת 3-6 כפיות ליום, 15-30 גרם ליום.
כפית מכילה בערך  3 גרם.

 

*מומלץ לקחת את המנה היומית בפעמיים עד שלוש במשך היום.

 

למבוגרים הכמות המומלצת הינה 15-30 גרם ליום.

* אין לעבור על הכמות המומלצת.

 

לאילו הסובלים ממעי רגיז, קרוהן, קוליטיס ובעיות מעיים, אינולין עשוי להקל במידה רבה על התסמינים מכיוון שבין השאר, תוך כדי תסיסת האינולין משתחררים גם חומרים נוגדי דלקות, אולם מומלץ להתחיל בזהירות רבה! ולקחת כמויות קטנות על מנת לעקוב אחרי ההשפעות ולראות שאין החמרה במצב.

 

לנשים בהריון, מניקות ולילדים מתחת לגיל 12 יש להיוועץ ברופא מוסמך.
לא ידועות השפעות מיוחדות על נשים בהריון או מניקות, אולם אם קיים חשש כלשהו או באם את לוקחת תרופות מסוימות יש להיוועץ ברופא מומחה.

* עוד לגבי נשים בהריון, מחקרים אחרונים מצביעים על כי שינוי במיקרוביוטיקה (אוכלוסיית החיידקים) במעי ובדיאטה עשוי להשפיע לטובה על חדירות המעי, מה שיוביל לשיפור הבריאות המטבולית של האם והעובר כאחד, וכאמור האינולין משפיע לטובה על המיקרוביוטיקה.

 

לילדים המנה המומלצת היא סביב 4 גרם ליום ועד 8 גרם לילדים הסובלים מהשמנת יתר.

 

תופעות לוואי מועטות אפשריות הן גזים, נפיחות וכאבי בטן כתוצאה מהתסיסה והפירוק ע"י החיידקים הטובים. (רוב המשתמשים לא מדווחים על תופעות לוואי)
בדרך כלל תופעות הלוואי באם מופיעות, חולפות מעצמן בתוך פרק זמן קצר.
אם בכל זאת מופיעות תופעות לוואי מציקות ולא חולפות מעצמן, מומלץ לעשות הפסקה למספר ימים ולהתחיל שוב לקחת כמות קטנה של מספר גרמים בודדים, ולהעלות את הכמות מדי מספר ימים עד לכמות שאיתה מרגישים נוח.

 

אופן השימוש:

 

ניתן לערבב את האבקה בכל סוג של מזון רך או להמיס ולערבב היטב בכל כוס שתייה כגון מים, מיץ, תה, קפה, מרק וכדומה. (לא מומלץ שתייה מוגזת)
האבקה נמסה בקלות ומידית ללא גושים.

רצוי להרבות בשתייה לאורך תקופת לקיחת הסיבים התזונתיים.

יש להקפיד על הכנסת כפית או כף יבשה לתוך השקית ולשמור מפני רטיבות ולחות.

מומלץ להשתמש במוצר בתוך 6 חודשים מים הפתיחה.

להשאיר סגור היטב באריזה המקורית.

 

יש לשמור את השקית סגורה היטב במקום מוצל ויבש.

התוויות

Default ContenDefault Conten Default ContenDefault Conten

דילוג לתוכן