אלפי לקוחות אוהבים ושיתפו
נשמח ללייק או לשיתוף

 

כל הטוב והבריא בעולם
כל כך פשוט – כל כך קל

סיבות טובות מדוע לצרוך סיבים תזונתיים מסיסים אינולין פלוס של טבעלייף

 

חשוב! כל הכתוב בהמשך אינו פרסומי, והכל מתוך מחקרים חשובים אחרונים שהתפרסמו בעולם.

הקדישו מספר דקות וחייכם יכולים להשתנות לעד ולטובה, חיים טובים יותר, חיים בריאים יותר וחיים ארוכים יותר!

 

היום זה כבר מוכח מדעית ומחקרית:
יש קשר ויחסי גומלין מוכחים מחקרית ומדעית בין אוכלוסיית החיידקים אצלנו במעי לבין מה ומי שאנחנו, לתחושות תיאבון ושובע, השמנה, תחלואת לב וכבד, ספיגת סידן לשלד ולעצמות, מחלות מעי, מחלות קשות, ואפילו לתחלואות נפשיות, תחושות דיכאון וחרדה והתנהגות האדם.

 

סיבים תזונתיים אינולין הוכחו כמזון הטוב, האיכותי והאהוב ביותר על החיידקים “הטובים”, אלו אוכלים אותו, ותוך כדי פירוק ותסיסה יוצרים בין השאר חומצות שומן חיוניות לגוף, וכן משחררים חומרים שונים אשר מעבירים אותות חשמליים למוח דרך “העצב התועה” הידוע כ-vagus, ובתגובה המוח שולח הוראות לאיברים השונים, משחרר חלבונים וכימיקלים שונים, וכל הנדרש לתפקוד תקין של מערכות גופינו כולל בריאותינו, מערכת החיסון ואף מצבינו הנפשי.
לכן חשוב ביותר לטפח את החיידקים הטובים.

חשוב ביותר לעשות זאת בצורה טבעית ולא מלאכותית.

 

מדוע בצורה טבעית ולא מלאכותית? כי בין השאר, בראיון עם פרופ’ ערן סגל ממכון ויצמן ששודר בחודש יוני האחרון בחדשות ערוץ 12 ובתוכנית 60 דקות של CNN, אמר פרופ’ סגל כי במחקר שערך עם חוקרים נוספים, הוא ועמיתיו הופתעו לגלות כי התערבות מלאכותית כגון תוספת חיידקים במזון או נטילת תוספי חיידקים לעתים אינה מועילה ואף עלולה להזיק, ואף עולה כך גם ממחקרים רבים נוספים שנערכו בעולם.

אינולין פלוס סיבים מסיסים מופק משורשי עולש בדרך מיצוי עדינה טהורה ללא שום עיבוד וללא שינוי*, וכמעט היחידי אשר עובר את הקיבה והמעי הדק ללא כל פגיעה בו, מגיע למעי הגס בשלמותו ומתפקד כמזון פרה-ביוטי חיוני ורב השפעה עבור החיידקים הטובים החשובים לכלל תפקודי גופנו.

 

 

אינולין הוכח במחקרים רבים כי הינו המזון הטוב ביותר עבור החיידקים הטובים.
אינולין מגיע בצורת אבקה טהורה הנמסה בשניות בכל מזון רך או כוס משקה.
כל כך פשוט, כל כך קל.

 

ציטוט מתוך מחקר שפורסם על ידי המרכז האקדמי של אוניברסיטת אוקספורד:

“לסיבים תזונתיים עלולות להיות תופעות לוואי לא רצויות כמו השפעה שלילית על ספיגת ויטמינים או מינרלים, תגובות אלרגיות והשפעה לא רצויה על פלורת המעיים ועל חילוף החומרים שלהם.
לא נמצאו השפעות שליליות כאלה על אינולין ! להיפך, מחקרים עדכניים מצביעים על כך שההשפעה על ספיגת המינרלים ועל פלורת המעיים עשויה להיות מאד חיובית”.

 

מתבלבלים בין פרו-ביוטיקה ל- פרה-ביוטיקה?

פרו-ביוטיקה הינה אוכלוסיית החיידקים “הטובים”

פרה-ביוטיקה היא כל מה שהחיידקים ה”הטובים” אוכלים

 

הקשר בין אינולין פרה-ביוטיקה לבין החיידקים הטובים פרו-ביוטיקה ולבין בריאותינו:

 

 • אינולין סיבים תזונתיים מסיסים נחשב למזון – פרה-ביוטיקה הטוב והאיכותי ביותר, ומהבודדים בעולם עבור החיידקים הטובים – פרו-ביוטיקה וזאת בעקבות אין ספור מחקרים שנעשו ונעשים בכל העולם.
 • פרופ’ ספקטור מאוניברסיטת קינגס קולג’ בלונדון , פרופסור לגנטיקה וחוקר חיידקי מעי אומר:
  כמדען, אנו כבר יודעים כי קהילת החיידקים הגדולה שחיה במעיים ממלאת תפקיד חשוב ביותר בבריאותנו ובמגפות הנוכחיות של השמנת יתר, סוכרת, אלרגיה, דיכאון ושלל מחלות.
 • רשות התרופות האמריקאית, ה- FDA קבעה שצריכה יומית של לפחות 7 גרם סיבים מסיסים הנובעים מאבקת סיבים נמצאה קשורה בקשר הדוק להפחתת הסיכון לחלות במחלות רבות כולל ממאירות.
 • עוד עדויות משכנעות המצביעות על קשר בין ריבוי חיידקי המעי הטובים לתפקודי המוח הולכות מצטברות מיום ליום.
 • אינולין עוזר לשמור על משקל תקין, עוזר בדיאטה ומונע השמנה בכך שאינולין הופך במעי למעין ג’ל אשר סופח אליו כולסטרול, סוכרים וחלקיקי שומן, ובכך מונע את ספיגתם במעי ונושא אותם אל מחוץ לגוף.
 • Anti Aging – מחקרים מוכיחים כי פרו-ביוטיקה (החיידקים הטובים) נלחמת בהזדקנות – Anti Aging בכך שנלחמת ברדיקלים החופשים, ובכך מגינה בפני הזדקנות העור וקמטוטים. כן ישנן הוכחות שפרו-ביוטיקה עשויה לעזור בבניית קולגן שהנו החלבון העיקרי בעור שמשפיע על מרקמו, וכן פרו-ביוטיקה משפרת את תפקוד כלל מערכות הגוף ומערכת החיסון ומגינה מפני שלל מחלות, וכך עשויה להאריך חיים ויותר חשוב את איכות החיים גם בגילאים מבוגרים.
 • מחקר חדש ומבטיח של נוירוביולוגים מאוניברסיטת אוקספורד מציע עדויות ראשוניות לקשר בין חיידקי מעי לבריאות הנפש בבני אדם. החוקרים גילו כי לתוסף מזון פרה-ביוטי כאינולין שנועד לעודד חיידקים טובים בדרכי העיכול  עשויה להיות השפעה אנטי חרדתית ואנטי דיכאונית.
 • אינולין בין הבודדים בעולם שגורם לשגשוג אוכלוסיית החיידקים הטובים במעי והתרבותם.
 • בשנים האחרונות הצטבר ידע רב ממחקרים על הקשר בין אוכלוסיית החיידקים במעי לסיכון להשמנה ולרמות סוכר גבוהות בדם.
 • מחקרים מצביעים על כך שעלייה חוזרת במשקל לאחר דיאטה עלולה להיגרם מהשינויים שחוללה הדיאטה בהרכב החיידקים במעי שלנו.
 • אינולין עוזר למערכת חיסון בריאה והגנה בפני שלל מחלות כולל ממאירות.
 • אינולין תורם להרזיה ולשמירה על משקל תקין.
 • אינולין מעלה את רמת הספיגה של סידן בשלד ובעצמות כולל ספיגה מוגברת של מגנזיום בכל הגילאים.
 • אינולין מקל על בעיות מעיים ועיכול.
 • אינולין מפחית עצירות וגורם ליציאות יותר תכופות ונעימות.
 • אינולין עשוי להוריד רמות טריגליצרידים.
 • אינולין סופח כולסטרול ושומנים ובכך תורם לירידה משמעותית במחלות לב ואף שבץ מוחי.
 • אינולין מסייע בניקוי רעלים ומשפר את בריאות ותפקוד הכבד.
 • אינולין עשוי לגרום לשינה טובה יותר ועמוקה יותר וזאת ע”פ מחקרים ראשוניים.
 • אינולין מגדיל ספיגת סידן לעצמות ולשלד ומגנזיום אצל כלל האנשים, ילדים ומתבגרים, כולל באוכלוסייה המבוגרת.
 • פרה-ביוטיקה מעודדת את החיידקים הטובים העשויים להשפיע על המוח לטובה במובנים רבים.
 • פרה-ביוטיקה קשורה לסיכון נמוך יותר למחלות לב כליליות באוכלוסיות בריאות.
 • הולכות ומצטברות עדויות על כך שפרו-ביוטיקה תורמת לחיזוק זקיקי השיער לשיער בריא יותר.
 • Acne ומחלות עור – מחקרים מוכיחים כי פרו-ביוטיקה משפרת את מצב האקנה ובעיות עור שונות כגון אקזמה, אטופיק דרמטיטיס, רוזציאה ועוד.
 • בקרב ילדים נמצא כעשוי להפחית התפתחות אטופיק דרמטיטיס.
 • שינוי במיקרוביוטה (אוכלוסיית החיידקים) במעי ובדיאטה עשוי להשפיע לטובה על חדירות המעי, מה שיוביל לשיפור הבריאות המטבולית של האם והעובר כאחד.
 • בניסוי בן שנה שנערך בקרב 100 ילדים מתבגרים במכללת ביילור לרפואה שבארה”ב, נמצא כי בני נוער מתבגרים אשר לקחו 8 גרם אינולין ביום היו עם רמות גבוהות יותר של ספיגת סידן וצפיפות עצם גבוהה יותר.
 • ילדים – תוספת אינולין הראתה במחקרים תוצאות מבטיחות במניעה וטיפול במחלות רבות בקרב ילדים, משפרת את מערכת החיסון, מפחיתה תדירות ומשך זמן של מחלות זיהומיות, וכן מגבירה ספיגת מינרלים כגון סידן מגנזיום, ברזל, ויטמינים ועוד.
 • ניסויים בעכברים הראו שתוספת אינולין כמזון לחיידקים הטובים, וביחד עם החיידקים הטובים מפחיתים את הסיכון להתפתחות אלצהיימר ודמנציה, וכרגע נערכים לערוך ניסויים בבני אדם.
 • מדענים שערכו מחקר באוניברסיטת קולורדו  מצאו שפרה-ביוטיקה יכולה לשפר את איכות השינה.
  תגלית מרגשת זו הביאה את ד”ר מייקל מוסלי בליווי פרופסור פיליפ ברנט מאוניברסיטת אוקספורד, בסרטו התיעודי על חקר השינה בשיתוף ה- BBC באנגליה לנסות על  עצמו את השפעת הפרה-ביוטיקה על שינה ולקח אינולין במשך מספר ימים כשעתיים לפני השינה ואכן כבר לאחר 5 ימים של נטילת הפרה-ביוטיקה הגיע לשינה איכותית 92% מהזמן לעומת 79% בלבד בימים שלפני נטילת הפרה-ביוטיקה.
 • הליך תסיסת האינולין ע”י החיידקים הטובים במעי, גורם לירידה ב-‭pH‬ וליצירת סביבה חומצית מתונה אשר לא מאפשרת את קיומם של חיידקים פתוגניים (גורמי מחלות).
  בנוסף, תוך כדי תסיסה יוצרים החיידקים הטובים חומצות השומן קצרות שרשרת אשר מתפקדות כנוגדי דלקות, ועל ידי כך החיידקים הטובים מונעים מחיידקים ונגיפים גורמי מחלות לשגשג, להתרבות ולגרום למחלות שונות.
 • פרופ’ ספקטור מאוניברסיטת קינגס קולג’ בלונדון וחוקר חיידקי מעי טוען כי כל מחקרי החיידקים שנערכו עד היום הוכיחו שהמפתח לבריאות טובה היא אוכלוסיית מעי העשירה בחיידקים “טובים”.
 • ולסיום במחקרים שנערכים ממש בימים אלו מאמינים החוקרים כי אוכלוסיית החיידקים משפיעה עלינו ועל מי שאנחנו יותר מאשר משפיעים הגנים שלנו.

 

למה דווקא אינולין+ של טבעלייף

מכיוון שאינולין+ של טבעלייף 100% טהור באיכות הגבוהה ביותר, ונארז בארץ במפעל העומד בפיקוח ותקנים של משרד הבריאות GMP.
אינולין חומר יקר וקיים מחסור עולמי עקב ביקוש הולך וגובר.
יש בשוק הרבה זיופים כולל של אתר מאד גדול וידוע עם המילה herb בשמו ואשר הייצור בסין על כל המשתמע מכך ואשר עמד בפני תביעה ייצוגית, כאשר במקרה הטוב מערבבים אינולין עם עמילנים שונים וקמח תפוחי אדמה, ובמקרה הרע אינם מכילים כלל אינולין ועלולים אף להזיק. לא מכניסים לפה מה שלא בטוח!

 

אזהרה שפרסם משרד הבריאות ב- Ynet ובחדשות טלוויזיה ערוץ 12 ועוד ביום 17/07/2022:
בדיקת מעבדה שנעשתה לכדורי Zero Fat, תוסף להרזיה שנמכר באינטרנט ונשלח לישראל, מצאה נוכחות של חומרים מסוכנים ובהם גם אקסטזי. “נטילת הכדורים הללו מהווה סכנת חיים מיידית”, אומרים במשרד הבריאות!
משרד הבריאות חוזר ומזהיר, לא להכניס לפה מוצרים שנרכשים באינטרנט! מרבית התוספים מזויפים כולל מאתרים גדולים ידועים, מיוצרים ללא פיקוח ולעיתים מכילים שאריות חומרי הדברה, מזהמים טבעיים ומתכות רעילות!

 

 

 

 

 

 

 

 

  כל הכתוב והמוזכר כאן באתר ע”פ מחקרים שנעשו באוניברסיטאות מובילות בעולם וכתבות מקצועיות באתרי הבריאות המקצועיים המובילים בעולם. למקורות לחץ/י כאן

 

 

פרוביוטיקה, תוספי חיידקים במזון או כתוספים – OUT
פרהביוטיקה אינולין – IN
קראו מדוע:

 

“שקר הפרוביוטיקה” כתבה בחדשות ערוץ  12

ביום 29.6.2020 התראיין פרופ’ ערן סגל ממכון ויצמן בחדשות ערוץ 12 וגם בתכנית התחקירים היוקרתית 60 דקות של CNN, ושם דיבר על מחקר שערך עם שותפיו לגבי היעילות של הוספת פרו-ביוטיקה (תוספת חיידקים) למזון ותוספי פרו-ביוטיקה שונים:

 

במחקר הופתעו החוקרים לגלות כי בניגוד למה שחושבים, במחצית מהאנשים שנטלו תוספי פרו-ביוטיקה (תוספת חיידקים), החיידקים כלל לא התיישבו במערכת העיכול, אלא יצאו מהגוף כלעומת שנכנסו, ולמעשה לא עשו מאום.
אצל המחצית השנייה של האנשים, התיישבו במערכת העיכול רק חלק מהחיידקים, וגם רק אצל חלק מהאנשים, וגם אין שום הוכחות שהם עזרו במשהו.
* תוספי חיידקים נמצאים או מוספים למזונות שונים כגון יוגורט ביו וכן נמכרים כתוספי מזון בצורת טבליות, כמוסות וכדומה.

 

ועוד הסתבר במחקר למרבה ההפתעה, כי אלו אשר לקחו תוספי חיידקים בעקבות לקיחת אנטיביוטיקה עקב מחלה, הרי שלקיחת תוספי החיידקים לא רק שלא עזרה לשחזור את אוכלוסיית החיידקים הטובים, אלא אף עיכבה את שחזור החיידקים הטובים, וזאת לעומת אלו אשר נטלו אנטיביוטיקה ולא צרכו שום תוספי חיידקים, אשר אצלם אוכלוסיית החיידקים הטובים השתקמה ללא כל בעיה.
לחצו כאן לכתבה (עברו לזמן 11:50)

 

מתוך מחקרים שפורסמו בין השאר גם על ידי המרכז האקדמי של אוניברסיטת אוקספורד:

מרבית המחקרים הראו כי לתוספי פרוביוטיקה, שמבטיחים להעביר מיליוני או מיליארדי חיידקים מועילים למעיים שלנו יש השפעות מעטות שלרוב אינן נמשכות זמן רב. הסיבה לכך היא שהחיידקים החיים בתוכנו נמצאים שם בגלל מה שאנחנו אוכלים.
הדרך הטובה ביותר לשנות את אוכלוסיית חיידקי המעיים בצורה מתמשכת היא לשנות את מקור המזון שלהם – התזונה שלנו.

משהו שמאד חשוב להבין לגבי חיידקי המעיים: הם כבר שם, והם משתנים בתגובה לתזונה שלנו, רק צריך לטפח אותם.

 

הריאיונות הנ”ל בערוץ 12 וברשת CNN, ועוד מה שנמצא בהרבה מחקרים, מחדד עוד יותר את מה שידוע והוכח שוב ושוב, תוספי פרוביוטיקה משרתים רק יצרנים ומפרסמים  אשר משקיעים הון עתק בשיווק מוצרים שמכניסים כסף לכיסם ותו לא, הוכח שוב ושוב כי לא רצוי להתערב באוכלוסיית המעי שלנו, אלא עדיף לדאוג ולטפח את החיידקים הטובים אשר ממילא כבר שוכנים אצלנו במעי וזאת על ידי כך שנספק להם אינולין אשר הוכח כמזון הכמעט יחידי, הטוב והאיכותי ביותר עבור החיידקים הטובים, והתורם לשגשוגם והתרבותם על כל הטוב שהם גורמים לבריאותנו.

לפניכם 6 הרצאות שונות מ- TED על חיידקי המעי והשפעתם הלא תאומן החל ממניעת מחלות ועד השפעה על המוח ומי שאנחנו

אינולין אינו תרופה ובוודאי שלא נועד להוות תחליף לתרופות, אולם על פי המחקרים, העדויות וההמלצות, בהחלט מוכח ביחד עם חיידקי המעי הטובים כעשויים לסייע בחיזוק מערכת החיסון ועשויים לסייע במניעת התפתחות שלל מחלות כמוזכר לעיל.
מזכירים לכם שכל טיפול חייב ייעוץ ופיקוח של הרופא המטפל.

 

כל הכתוב והמוזכר כאן באתר לקוח מתוך מחקרים ומאמרים שפורסמו במוסדות המובילים והמוכרים בעולם כגון באוניברסיטאות הרווארד, אוקספורד, כתב העת Nature, אתר הספריה הלאומית של הממשל האמריקני, ועוד מוסדות מכובדים ומוכרים רבים בעולם, ואף כאן בארץ כגון הטכניון בחיפה ומכון ויצמן.


?יש לכם שאלה
?רוצים ייעוץ

רשמו את פרטיכם ונחזור אליכם

  לסגירת חלון זה לחצו
  למעלה בפינה הימנית על X

  תודה
  נחזור אליכם בקרוב

     צלצלו עכשיו דילוג לתוכן