אספקה ומשלוחים


אלפי לקוחות אוהבים ושיתפו
נשמח ללייק או לשיתוף

 

1. אספקת הסחורה לרוכשים מבוצעת באמצעות חברות שליחויות איתה עובדת החברה, או על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה, במקרים מיוחדים באמצעות דואר רשום, וזאת במסגרת זמן ההספקה שהובטח.

2. באם לא מצוין שהמשלוח חינם, הרי שסכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך הרכישה ויתווסף לסך ההזמנה. באפשרותך לבחור באיסוף עצמי במשרדי האתר וזאת בתיאום מראש בלבד ואז לא תחויב בדמי משלוח.

3. מאחר והחברה ו/או האתר תלויים באספקה ובשליחות בגוף שלישי כגון חברת שליחויות או דואר ישראל, מובהר בזאת כי החברה ו/או האתר אינם מחויבים לשלוח את הסחורה לכל יישוב בארץ.

4.  החברה מתחייבת לארוז ולהוציא את ההזמנה למשלוח וזאת בתוך 3-5 ימי עסקים ליעד המבוקש לא כולל יום ההזמנה, לאחר מכן ההזמנה תישלח ללקוחות בטווח זמן של 3-5 ימי עסקים באמצעות חברת שליחים.
החברה ו/או האתר לא יהיו מחויבים להתחייב להגעה עד 3-5 ימי עסקים ליישובים מבודדים או רחוקים כגון יישובי הערבה ואילת, יישובים מעבר לקו הירוק ויישובים ברמת הגולן.

5. משלוח בדואר רשום במידה והחברה תחליט על כך, תלוי בדואר ישראל, כאשר נכון להיום ההתחייבות שלהם הנה לעד 14 ימי עסקים.

6. במידה וכתובת המשלוח נמצאת ביישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה, ההזמנה תבוטל והכספים אשר שילם הלקוח באם שילם יוחזרו לו במלואם.

7. החברה ו/או האתר בשום מקרה אינם אחראים על עיכובים בהספקת הסחורה על ידי חברות השליחויות איתה עובדת החברה ו/או האתר.

8. מוסבר ומובהר בזאת ללא כל ספק כי האפשרות להזמין מהאתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של חברת השליחויות (או דואר ישראל) אתה עובדת החברה ו/או האתר.

9.החברה רשאית אולם בשום פנים לא מחויבת לספק את הסחורה גם אל מחוץ לאזורי החלוקה. היה ונקלטה הזמנה שכזו במחשבי החברה, הרי שבמקרה זה תבוטל ההזמנה והכסף יוחזר ללקוח.

10. איסוף עצמי אפשרי לכל הרוצה בתיאום מראש בטלפון של החברה ע”פ השעות שהחברה תחליט או דרך בקשה לקשר דרך דף צור קשר באתר.

11. במידה ונפלה טעות במחירים ו/או מי הרוכשים גרם למניפולציה כזו או אחרת אשר בעטיין שונה המחיר, או שונתה כמות המוצרים ללא מחיר תואם, ו/או שונו תנאי מבצע כלשהו, הרי שזכותה של החברה לבטל הזמנה שכזו ולהחזיר את תמורתה באם שולמה ללקוח וזאת מבלי שללקוח תהיה טענה כלשהי.

   צלצלו עכשיו דילוג לתוכן