ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

אלפי לקוחות אוהבים ושיתפו
נשמח ללייק או לשיתוף

 

על פי האמור בסעיף חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981, לא ניתן לבטל עסקאות מסוימות, כגון: רכישת מזון או תרופות תוספי מזון, מוצרים הניתנים להעתקה או שכפול, הלבשה תחתונה, שירותי נופש בחו"ל, מוצרים שיוצרו לפי מידות מותאמות לצרכן, תכשיטים מעל 3,000 ש"ח ועוד.

 

* ביטול ההזמנה לפני שליחת הסחורה ללקוח לא יגרום חיוב נוסף, וללקוח יוחזרו הכספים אשר שילם בגין העסקה כולל דמי המשלוח באם היו. זיכוי כספי יינתן ע"פ האמור בחוק.

 

4 הסעיפים הבאים אינם חובה ונתונים לשיקול דעתה הבלעדי והסכמתה של החברה ו/או האתר:
1. במקרה של ביטול עסקה ולאחר שנשלחה הסחורה אל הלקוח, לאחר קבלת הסחורה בחזרה אל מחסני החברה יינתן ללקוח זיכוי כספי** בניכוי 5% הוצאות ביטול, ובנוסף יחוייב הלקוח בעלות 2 משלוחים* – המשלוח אליו והמשלוח בחזרה אל החברה ע"י שליח של החברה.
*במידה והלקוח שילם עבור המשלוח אליו ונמצא אכן רשום בהזמנה כשולם, הרי שיחוייב רק עבור המשלוח בחזרה אל החברה. למען הסר ספק: באם הלקוח רכש סחורה במסגרת מבצע או כל דבר אחר אשר בעטיו קיבל את המשלוח אליו בחינם, הרי שבמקרה כזה של החזרה יחויב הלקוח גם בדמי המשלוח אליו בנוסף לדמי המשלוח בחזרה אל החברה.
** מותנה בכך שהסחורה הגיעה ללא שימוש וסגורה מקורית הרמטית ללא שפתחו את האריזה.
הזיכוי יינתן בתנאי שהסחורה הוחזרה ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק, ובאריזה המקורית שהתקבלה.
במידה והסחורה הוחזרה שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה הלקוח לא בזיכוי כספי ולא בשובר זיכוי.
2.  החברה ו/או האתר הנם בעלי שיקול דעת בלעדי בעניין קביעת מצבה של הסחורה שהוחזרה.
3.  ניתן להחזיר את הסחורה אך ורק באם לא נעשה בה שימוש, באריזתה המקורית, ללא שום נזק וזאת תוך 14 יום מקבלתה.
4.  כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.

 

* לא יינתן זיכוי כספי בגין סחורה שלא שולמה בגינה תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

* אופן החזרת הסחורה – הלקוח ישלח את הסחורה חזרה לחברה באמצעות שליח של החברה בתשלום, או יחזיר בעצמו למשרדי החברה ע"פ תיאום טלפוני מראש.

* כרטיסי דיירקט לא ניתן לזכות, אי לכך מי ששילם בכרטיס דיירקט זכאי לקבלת קרדיט באתר בלבד לרכישת מוצרים בעתיד.

 

*** למרות כל האמור לעיל, במקרה של ספק ו/או חילוקי דעות, הרי שכל מקרה של ביטול עסקה ו/או החזרה יהיו כפופים להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981.

 

במידה ונפלה טעות במחירים ו/או מי הרוכשים גרם למניפולציה כזו או אחרת אשר בעטיין שונה המחיר, או שונתה כמות המוצרים ללא מחיר תואם, ו/או שונו תנאי מבצע כלשהו, הרי שזכותה של החברה לבטל הזמנה שכזו ולהחזיר את תמורתה באם שולמה ללקוח וזאת מבלי שללקוח תהיה טענה כלשהי.

Call Now Button   צלצלו עכשיו דילוג לתוכן