ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים


אלפי לקוחות אוהבים ושיתפו
נשמח ללייק או לשיתוף

 

על פי האמור בסעיף חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981:

* ביטול ההזמנה לפני שליחת הסחורה ללקוח לא יגרום שום חיוב, וללקוח יוחזרו הכספים אשר שילם בגין העסקה כולל דמי המשלוח באם היו. זיכוי כספי יינתן ע”פ האמור בחוק.

לאחר שליחת ההזמנה ללקוח, הלקוח רשאי לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, או ממועד קבלת פרטי העסקה – לפי המאוחר מביניהם.

במקרה של ביטול עסקה יינתן ללקוח זיכוי כספי בניכוי דמי ביטול בגובה 5% מהעסקה או 100 ₪ – לפי הנמוך מביניהם.
*הזיכוי יינתן בתנאי שהסחורה הוחזרה ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק, ובאריזה המקורית שהתקבלה.
כל זיכוי עבור עסקה בכרטיס אשראי יועבר לכרטיס האשראי של הלקוח ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.
כל תשלום בדרך אחרת יוחזר ללקוח בדרך התשלום בה בוצעה ההזמנה או בצ’ק לפקודת הלקוח או בהעברה בנקאית לחשבון הלקוח וזאת תוך 5 ימי עסקים.

* לא יינתן זיכוי כספי בגין סחורה שלא שולמה בגינה תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

* אופן החזרת הסחורה – הלקוח ישלח את הסחורה חזרה לחברה באמצעות שליח של החברה בתשלום, או יחזיר בעצמו למשרדי החברה ע”פ תיאום טלפוני מראש.

* כרטיסי דיירקט לא ניתן לזכות, אי לכך לקוח ששילם בכרטיס דיירקט זכאי לקבלת החזר בצ’ק לפקודת הלקוח או בהעברה בנקאית לחשבון הלקוח וזאת תוך 5 ימי עסקים.

 

*** למרות כל האמור לעיל, במקרה של ספק ו/או חילוקי דעות, הרי שכל מקרה של ביטול עסקה ו/או החזרה יהיו כפופים להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981.

 

במידה ונפלה טעות במחירים ו/או מי הרוכשים גרם למניפולציה כזו או אחרת אשר בעטיין שונה המחיר, או שונתה כמות המוצרים ללא מחיר תואם, ו/או שונו תנאי מבצע כלשהו, הרי שזכותה של החברה לבטל הזמנה שכזו ולהחזיר את תמורתה באם שולמה ללקוח וזאת מבלי שללקוח תהיה טענה כלשהי.

   צלצלו עכשיו דילוג לתוכן