וירוס הקורונה והקשר לחיידקי המעי הטובים


אלפי לקוחות אוהבים ושיתפו
נשמח ללייק או לשיתוף

 

החיידקים “הטובים” עשויים לסייע בטיפול בווירוס הקורונה

 

ראו בהמשך ציטוטים ממחקרים אחרונים.

 

אל תזלזלו בנגיף הקורונה, יותר ויותר מחלימים מהקורונה כולל צעירים! מדווחים על תופעות לוואי קשות שנמשכות חודשים ארוכים, ובימים האחרונים מדווחים מהמרכז הרפואי תל השומר על מחלימי קורונה המגיעים לחדר המיון עם תסמינים מסכני חיים כמו תסחיף בריאות ודלקת שריר הלב.

 

מחקרים ראשונים ועדויות מצביעים על כך שאוכלוסיית חיידקי המעי “הטובים” עשויה לסייע בטיפול בווירוס הקורונה והפחתת התסמינים הקשים.

 

בשפע מחקרים יוקרתיים הוכח כי חיידקי המעי “הטובים” ביחד עם סיבים מסיסים כגון אינולין, מסייעים לחיזוק מערכת החיסון של הגוף וממלאים תפקיד מרכזי וחשוב בהגנה בפני זיהומים ודלקות כולל בדרכי הנשימה, בדרכי העיכול ובמערכת כלי הדם שהם הנפגעים הראשונים מווירוס הקורונה.

 

רשות המזון והתרופות האמריקאית ה- FDA קבעה: “צריכה יומית של לפחות 7 גרם סיבים מסיסים הנובעים מאבקת סיבים (כאינולין) נמצאה קשורה בקשר הדוק להפחתת הסיכון לחלות במחלות רבות כולל ממאירות.”

 

ציטוט מתוך מאמר שפורסם באתר הספרייה הלאומית לרפואה של ארה”ב של הממשל האמריקאי   Ncbi PMC  ואשר כותרתו “שימוש בפרוביוטיקה (חיידקים טובים) כדי לשטח את עקומת מחלת נגיף הקורונה”

“בתקופה בה רופאים משתמשים בתרופות עם מעט נתונים כנגד וירוס הקורונה, זנים פרוביוטיים (חיידקים טובים) שתועדו לפעילות אנטי-ויראלית ונשימתית צריכים להפוך לחלק מהארסנל הטיפולי כדי להפחית את העומס והחומרה של מגיפה זו נגיף הקורונה.”

יש להמליץ על שימוש בפרוביוטיקה (חיידקים טובים) ושל פרוקטנים (סוג של פחמימות כאינולין – ט.ל.) בכדי לשפר את התפשטותם של זנים פרוביוטיים וחיידקים טובים מקומיים כחלק מהאסטרטגיה הכוללת לשיטוח העקומה.”

 

   לקריאת המאמר

 

ציטוט מתוך כתב העת המדעי Nature

“ניכר כי פרוביוטיקה (“חיידקים טובים”) יכולה להפחית את שכיחות המחלות ואת חומרתן, מה שמרמז על הבטחתן לטיפול או למניעת וירוס הקורונה – COVID-19.
פרוביוטיקה (“חיידקים טובים”) עשויה לסייע במניעת וירוס הקורונה – COVID-19 על ידי שמירה על מערכת העיכול האנושית או חיידקי הריאות מכיוון שדיסביוזיס* ממלא תפקיד מרכזי ברגישותם של אנשים למחלות זיהומיות.”
* דיסביוזיס זהו מצב של חוסר איזון באוכלוסיית החיידקים במעי אשר בו חיידקים פתוגנים מחוללי מחלות מתגברים על החיידקים “הטובים” ומכחידים אותם.

 

   לקריאת המחקר

 

כתבה שפורסמה באתר הספרייה הלאומית של ארה”ב שכותרתה: “היישום הפוטנציאלי של פרוביוטיקה ופרהביוטיקה למניעה וטיפול ב- COVID-19 (קורונה)”

נכון להיום קיימות עדויות מדעיות טובות התומכות ביכולתה של פרוביוטיקה להגביר את החסינות האנושית, ובכך למנוע התיישבות על ידי פתוגנים ולהפחית את שכיחות הזיהומים וחומרתם. עדויות אלו מובילות ליתרונות המבטיחים של פרוביוטיקה בהפחתת הסיכון ל- COVID-19 (קורונה)

 

   לקריאת המחקר

 

ציטוט נוסף מתוך מחקרים נוספים מתוך כתב העת המדעי Nature

“ניכר כי פרוביוטיקה – חיידקי המעי הטובים יכולים להפחית את שכיחות המחלות ואת חומרתן, מה שמרמז על הבטחתן לטיפול או למניעת קורונה COVID-19.
פרוביוטיקה עשויה לסייע במניעת COVID-19 על ידי שמירת חיידקי המעי על מערכת העיכול וזאת מהכיוון שדיסביוזיס (חוסר איזון אשר בו חיידקים פתוגנים מחוללי מחלות מתגברים על החיידקים “הטובים” ומכחידים אותם) ממלא תפקיד מרכזי ברגישותם של אנשים למחלות זיהומיות.”

 

   לקריאת המחקר

 

אוכלוסיית החיידקים “הטובים” זקוקה למצע גידול ומזון כדי לשגשג ולהתרבות. סיבים מסיסים אינולין הוכחו בשפע מחקרים כמזון הטוב ביותר עבור החיידקים “הטובים”. בעזרת אינולין החיידקים “הטובים” משכפלים את עצמם כל 20 דקות.

חיידקי המעי “הטובים” ביחד עם סיבים מסיסים כגון אינולין, מסייעים לחיזוק מערכת החיסון של הגוף וממלאים תפקיד מרכזי וחשוב בהגנה בפני זיהומים ודלקות כולל בדרכי הנשימה, בדרכי העיכול ובמערכת כלי הדם שהם הנפגעים הראשונים מווירוס הקורונה.

 

ממחקר שנערך באוניברסיטת רידינג

ממחקר שנערך באוניברסיטת רידינג באנגליה עולה כי ישנן ראיות קליניות המעידות על כי אוכלוסייה מאוזנת של חיידקי המעי עשויה למתן את ההתקדמות מחלת COVID-19 הנגרמת ע”י וירוס הקורונה SARS-CoV-2, לקצר את משך המחלה וכן להקל על התסמינים.
מסקנות אלו נתמכות ע”י ממצאים רבים קודמים שהראו כי החיידקים “הטובים” מסייעים במלחמה נגד זנים שונים של נגיפי הקורונה.

   לקריאת המחקר

 

בנוסף,

“החיידקים הטובים” ביחד עם אינולין סיבים מסיסים הוכחו בשפע מחקרים ידועים ונחשבים כיעילים ביותר ועשויים לסייע ב:

 • מניעת השמנה

 • מניעת מחלות לב

 • מניעת וטיפול בסוכרת וטרום סוכרת

 • מניעת סוגי סרטן

 • נשירת שיער

 • מסייעים בבניית העצמות ע”י הגברת ספיחת סידן ומגנזיום

 • נגד עצירות

 • למניעת אלצהיימר ודמנציה

 • למניעת דיכאון

 • השפעה טובה על המוח ועל מצב הרוח

 • עוזרים לאנטי אייג’ינג ואריכות ימים

 • ועוד ועוד ועוד… מומלץ לכל הגילאים כולל ילדים

 

היזהרו  מ- FAKE NEWS 
כל מיני שרלטנים ומשועממים מפיצים שמועות על חומרים שונים ומשונים כעוזרים לטיפול בקורונה, במקרה הטוב לא עושים כלום, במקרה הרע יכולים לגרום לנזקים, לעיתים בלתי הפיכים.

לעולם אל תכניסו לפה שלכם משהו שלא הוכח מחקרית ונוסה על בני אדם.

 

  לעוד עובדות ופרטים על החיידקים “הטובים” ואינולין לחצו כאן

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

אינולין אינו תרופה ובוודאי שלא נועד להוות תחליף לתרופות, אולם על פי המחקרים, העדויות וההמלצות, בהחלט מוכח ביחד עם חיידקי המעי הטובים כעשויים לסייע בחיזוק מערכת החיסון ועשויים לסייע במניעת התפתחות שלל מחלות כמוזכר לעיל.
מזכירים לכם שכל טיפול חייב ייעוץ ופיקוח של הרופא המטפל.

 

כל הכתוב והמוזכר כאן באתר לקוח מתוך מחקרים ומאמרים שפורסמו במוסדות המובילים והמוכרים בעולם כגון באוניברסיטאות הרווארד, אוקספורד, כתב העת Nature, אתר הספריה הלאומית של הממשל האמריקני, ועוד מוסדות מכובדים ומוכרים רבים בעולם, ואף כאן בארץ כגון הטכניון בחיפה ומכון ויצמן.

   צלצלו עכשיו דילוג לתוכן