אלפי לקוחות אוהבים ושיתפו
נשמח ללייק או לשיתוף

 

על נטילת אינולין ומחלת הסרטן

חושבים שהמוצר טוב? אלפים כבר חושבים כך ואוהבים, נשמח אם תשתפו גם את חבריכם
Facebook5.6k
Whatsapp1.9k

מרבית המחלות הקשות כולל סרטן מתפרצות עקב היחלשות מערכת החיסון כתוצאה מבעיה במיקרוביוטה* (דיסביוזיס).

לאינולין פעילות אנטי-סרטנית פוטנציאלית מווסת את המיקרוביוטה ובכך מפני פתוגנים, רעלים ומסרטנים.

* “מיקרוביוטה” (או מיקרוביום) זהו  הכינוי לכ- 100 טריליון חיידקי המעי, חיידקים “טובים” מועילים, וחיידקים וירוסים ורעלנים שונים מחוללי מחלות.

כך פורסם באתר cancer.gov*

ציטוט: “אינולין בעל פעילות פרה-ביוטית ואנטי-סרטנית פוטנציאלית. אינולין מגרה את הצמיחה של חיידקים מועילים במעי הגס, כולל ביפידובקטריה ולקטובצילוס, ובכך מווסת את הרכב המיקרוביוטה. כך נוצרת סביבה המגנה מפני פתוגנים, רעלים ומסרטנים, שעלולים לגרום לדלקת ולסרטן.”

“בנוסף, תסיסה של אינולין מובילה לעלייה בחומצות שומן קצרות שרשרת ובייצור חומצה לקטית, ובכך מפחיתה את רמת החומציות של המעי הגס, מה שעשוי לשלוט עוד יותר על צמיחת חיידקים פתוגניים ועשוי לתרום לתכונות ההגנה של אינולין מפני סרטן.”

* cancer.org הינו האתר המרכזי של המכון הלאומי לסרטן (NCI) הסוכנות העיקרית של ממשלת ארצות הברית לחקר הסרטן. המידע באתר נבדק על ידי מומחים לנושא ומתעדכן באופן שוטף.
לאתר המכון הלאומי האמריקאי לסרטן  לחצו כאן

מתוך אתר האגודה למחלמה בסרטן ישראל:
כמחצית ממחלות הסרטן ניתנות למניעה.
נמצא כי כל הוספה של 5 גרם סיבים תזונתיים ליום [כגון אינולין ט.ל.] הייתה קשורה בירידה של 30% בסיכון להתקדמות המחלה או לתמותה.
נמצא כי חולים שצרכו מספיק סיבים [כגון אינולין ט.ל.] הפגינו תגובה טובה במיוחד לטיפול האימונותרפי ***
לאתר האגודה למלחמה בסרטן לחצו כאן

ישנם לא מעט מחקרים חדשים המצביעים על כך שתוספת אינולין עשויה למנוע סוגי סרטן שונים כולל מלנומה, סרטן השד וסרטן המעי הגס, עשויה לעכב את התפתחות הגידולים, ובאלו החולים במחלה הקשה עשויה לייעל את הטיפולים השונים, הכפיל את קצב חיסול הגידולים, לחזק דרמטית את מערכת החיסון הנחלשת עקב נטילת תרופות שונות וטיפולים קשים ועלייה בגיל, לשקם את אוכלוסיית חיידקי המעי ובכך למנוע תופעות לוואי קשות המתלוות למחלה הקשה והטיפולים, כולל הקלה ומניעת דלקות ובעיות במערכת העיכול, ואף עשויה לגרום להרגשה כללית גופנית ונפשית משופרת ולשיפור איכות החיים!.

מתוך סקירה של מחקרים:
אינולין עשוי להכפיל את קצב חיסול הגידולים באלו המקבלים טיפול אימונותרפי “מעכב נקודת ביקורת חיסונית”

מתוך סקירה של מחקרים:
לסיכום, הצטברו עדויות המראות כי פרוקטנים מסוג אינולין ומוצרי תסיסה מתאימים הפחיתו את הסיכונים לסרטן המעי הגס. המנגנונים המעורבים כללו הפחתת החשיפה לגורמי סיכון ודיכוי הישרדות תאי הגידול.  למחקר לחצו כאן

מתוך מספר מחקרים עם עכברים:
תזונה מועשרת באינולין, פרה-ביוטיקה ידועה כמקדמת חיידקים ממריצים אימונוסטימולטוריים, מפעילה תגובה אנטי-סרטנית משופרת בתיווך תאי CD1 ו- CD4 αβ T ומחלישה את צמיחת הגידול.

במחקר זה אנו מדווחים על שלושה מודלים של גידולים מושתלים שבהם אינולין עורר תגובות חיסוניות נגד הגידול. כתוצאה מכך, הצמיחה של גידולי מלנומה, מעי גס ופיברוסרקומה נחלשה ולוותה בעלייה בחדירת תאי T ɣδ.

הנתונים שלנו מספקים הוכחת היתכנות לכך שניתן לווסת את תפקודי תאי T במעי ובמערכת על ידי מתן אינולין. בפרט, זיהינו את התאים האלה כתת-קבוצה חיסונית קריטית שהיא הכרחית לחסינות אנטי-סרטנית בעזרת אינולין.  למחקר לחצו כאן

למחקרים אחרונים על אינולין ומחלת הסרטן לחצו כאן

 

מחקרים חדשים מתפרסמים בקביעות, כדי להתעדכן חפשו בגוגל כך:  “inulin” AND “cancer”

חושבים שהמוצר טוב? אלפים כבר חושבים כך ואוהבים, נשמח אם תשתפו גם את חבריכם
Facebook5.6k
Whatsapp1.9k


   צלצלו עכשיו דילוג לתוכן