אלפי לקוחות אוהבים ושיתפו
נשמח ללייק או לשיתוף

 

חיים לצד הקורונה.

 

עכשיו כבר ברור, מחלת הקורונה הינה חלק משגרת חיינו.

אבל, יש פתרון טבעי המוכח במחקרים אחרונים:
פרה-ביוטיקה אינולין סיבים תזונתיים הנחקר ביותר, המוכח ביותר והמומלץ ביותר בשפע מחקרים כעשוי לחזק את מערכת החיסון, שמירה בפני קורונה ומניעת התסמינים הקשים

ציטוטים מתוך מחקרים אחרונים שפורסמו בעולם:

“בריאות המעיים חשובה ביותר ויכולה לעזור במניעת התסמינים החמורים של מחלת הקורונה”
מדענים ורופאים מציעים לצרוך אינולין – פרה-ביוטי טבעי.
ציטוט: “הראיות המופיעות מראות יותר ויותר כיצד אוכלוסיית חיידקי המעי יכולה למלא תפקיד חשוב בשמירה על בריאותנו ממחלת הקורונה”.

 

במחקר שפורסם לאחרונה ונערך במשך שנה באוניברסיטאות קמברידג’ ובדפורשייר באנגליה ב- 126 אנשים אשר סבלו מקורונה, נמצא כי מתן תוספת פרוביוטיקה בשילוב עם אינולין, שיפרה את ההרגשה כללית, וכמו כן שיפרה והפחיתה את חומרת התסמינים כשיעול, עייפות ובעיות מעיים. רבים מהנבדקים ציינו שגם תסמיני מחלות מעיים מהם סבלו במשך שנים נפתרו.

 

ציטוט: “אוכלוסיית חיידקי מעיים בריאה, מגוונת ושופעת לא רק מפחיתה את חומרת מחלת הקורונה – COVID-19 אלא גם מגבירה את היעילות של חיסונים נגד קורונה – COVID-19″.

 

ציטוט: “השימוש באינולין ב קורונה – COVID-19 יכול להחזיר את השפע והמגוון של מיקרוביוטה במעיים עם ייצור מוגבר של בוטיראט החיוני בין השאר לחיזוק המערכת החיסונית”.

ציטוט: “אינולין דווח גם כבעל השפעות נוגדות שפעת”.

זהו ממש לא מסע הפחדה, אבל היום כבר ברור! הקורונה היא לא עוד שפעת!
ממחקרים עכשוויים עולה כי מחלימים רבים כולל צעירים מדווחים על תופעות לוואי ארוכות טווח אשר חלקן מסכנות חיים!

 

נגיף הקורונה ושלל המוטציות השונות יהיו חלק בלתי נפרד משגרת חיינו. ע”פ מחקרים עכשוויים, החיסונים לא תמיד יהיו כנראה יעילים נגד הווריאנטים השונים המדבקים יותר!
פרופ’ ערן סגל ממכון ויצמן ואחרים אומרים כי הסכנה הגדולה כרגע היא יותר מהכיוון של הווריאנטים!

 

מתוך מחקרים אחרונים:

 

ממחקר שריכז מחקרים בעולם ופורסם לאחרונה בארה”ב, נמצא כי כשליש מהמחלימים מקורונה סובלים חודשים ארוכים מהפרעות פסיכיאטריות כגון הפרעות חרדה, מצבי רוח, נדודי שינה ולעיתים אף שבץ ודמנציה.

* עדיין לא עבר מספיק זמן כדי לדעת אם הפרעות אלו יישארו לשארית החיים ובאיזו חומרה. לחצו כאן למחקר…

 

מכתב העת Science:

מחקר ענק שפורסם בכתב העת Science מראה כי שנה שלמה לאחר ההחלמה מקורונה ישנה עלייה בולטת במחלות לב וכלי דם מסכנות חיים לטווח הארוך.  לחצו כאן למחקר

 

ציטוט מסקנת מחקר שפורסם לאחרונה:
אוכלוסיית חיידקי מעי בריאה, לא רק מפחיתה את התסמינים הקשים של מחלת הקורונה אלא אף מגבירה את יעילות החיסונים נגד נגיף הקורונה. לחצו כאן למחקר

 

מחקרים מאתר  Ynet/l
מחלימים רבים מקורונה מדווחים כבר מפרוץ המגפה, על תופעות נוירולוגיות כמו עייפות, חוסר יכולת להתרכז, הפרעות שינה ובעיות זיכרון. אצל חלקם התופעות נמשכות זמן רב.  לחצו כאן למחקר

 

ולכן,
מערכת חיסון חזקה חשובה וקריטית עוד יותר מתמיד על מנת למנוע תסמינים קשים אשר חלקם יהפוך לכרוניים.


והיום,
לחזק את מערכת החיסון
מאד פשוט מאד קל
ומאד מוכח עם “אינולין”

 

פרה-ביוטיקה אינולין+ סיבים תזונתיים 100% טבעי עשוי לחזק דרמטית את מערכת החיסון ביחד עם חיידקי המעי “הטובים”, היחיד שנחקר ומומלץ בשפע מחקרים כמטפח את החיידקים הטובים אשר מייצרים ממנו חומרים חיוניים לחיזוק דרמטי של מערכת החיסון, מוכח בשפע מחקרים!

 

מתוך מחקרים אחרונים:

“מתן פרה-ביוטיקה (אינולין) יכול להיחשב כאסטרטגיה טיפולית מונעת לנגיף הקורונה”

חומרת מחלת הקורונה תלויה בחיידקי המעי שלנו!
הוכח כי: חיידקי המעי ביחד עם אינולין מחזקים דרמטית את מערכת החיסון, ובכך עשויים למנוע את התסמינים הקשים ותמותה מיותרת.

 

אינולין+ של טבעלייף
פרה-ביוטיקה אינולין סיבים תזונתיים הנחקר, המוכח והמומלץ ביותר ע”פ מחקרים כעשוי לחזק דרמטית את מערכת החיסון ביחד עם חיידקי המעי “הטובים”

אינולין מאושר ע”י ה- FDA כבעל השפעות פיזיולוגיות מועילות לבריאות.**

ולא פחות חשוב,

ע”פ מחקרים: מערכת חיסון חזקה עשויה למנוע התפתחות סוכרת, אלצהיימר, מחלות לב, סרטן, דלקות ועוד, אינולין והחיידקים הטובים היחידים שמוכחים כמחזקים את מערכת החיסון!

 

חזקו את מערכת החיסון שלכם למען בריאות טובה ואריכות ימים

כל כך קל
כל כך פשוט
עם “אינולין”

 

  מדוע חובה לצרוך אינולין?
לעוד סיבות טובות לחצו כאן

 

ציטוטים מתוך המחקרים:

לאוכלוסיית חיידקי המעי תפקיד חשוב במחלת הקורונה. חולים הנפגעים קשה יותר מנגיף הקורונה הם אלו הסובלים מחוסר איזון – דיסביוזיס* באוכלוסיית חיידקי המעי

   לקריאת המחקר המקורי

 

במחקרים שנערכו בבתי חולים נמצא כי אוכלוסיית חיידקי המעיים קשורה קשר משמעותי והדוק לחומרת מחלת הקורונה.
בנוסף נמצא, ככל שאוכלוסיית חיידקי המעי פגועה, כך ההתאוששות לאחר חלוף המחלה איטית יותר ועם יותר תופעות לוואי קשות שלאחר המחלה.

   לקריאת המחקר המקורי

 

ציטוט: מתן פרה-הביוטיקה – אינולין, יכולה להיחשב כאסטרטגיה טיפולית מונעת לנגיף הקורונה.
אוכלוסיית חיידקי המעי יכולה להשפיע על התגובה החיסונית של הגוף ובכך להשפיע על התקדמות וחומרת מחלת הקורונה.

   לקריאת המחקר המקורי

 

ציטוט מתוך סקירת מחקרים שפורסמה לאחרונה:

דיסביוזיס* עשוי להיות גורם מכריע בחומרת מחלת הקורונה.
חיידקי מעיים בריאים יכולים לשלוט בדלקת הריאות הנגרמת על ידי נגיף הקורונה וזאת על ידי ייצור מספר רב של תאי חיסון בהשוואה למספר קטן יותר של תאי חיסון כאשר יש מצב של דיסביוזיס.
* דיסביוזיס זה מצב של חוסר איזון באוכלוסיית חיידקי המעי כאשר רמה גבוהה של חיידקים מזיקים מחוללי מחלות ומעט חיידקים “הטובים”.

   לקריאת המחקר המקורי

 

ציטוט: פרה-ביוטיקה (אינולין) יכול להיחשב כאסטרטגיה טיפולית מונעת לנגיף הקורונה

אוכלוסיית חיידקי המעי יכולה להשפיע אל התגובה החיסונית של הגוף ובכך להשפיע על התקדמות וחומרת מחלת הקורונה.
פרה-ביוטיקה יכולה להיחשב באסטרטגיה טיפולית מונעת

   לקריאת המחקר המקורי

 

ציטוט מתוך מאמר שפורסם באתר הספרייה הלאומית לרפואה של ארה”ב של הממשל האמריקאי   Ncbi PMC  ואשר כותרתו “שימוש בפרוביוטיקה (חיידקים טובים) כדי לשטח את עקומת מחלת נגיף הקורונה”

“בתקופה בה רופאים משתמשים בתרופות עם מעט נתונים כנגד וירוס הקורונה, זנים פרוביוטיים (חיידקים טובים) שתועדו לפעילות אנטי-ויראלית ונשימתית צריכים להפוך לחלק מהארסנל הטיפולי כדי להפחית את העומס והחומרה של מגיפה זו נגיף הקורונה.”

יש להמליץ על שימוש בפרוביוטיקה (חיידקים טובים) ושל פרוקטנים (סוג של פחמימות כאינולין – ט.ל.) בכדי לשפר את התפשטותם של זנים פרוביוטיים וחיידקים טובים מקומיים כחלק מהאסטרטגיה הכוללת לשיטוח העקומה.”

   לקריאת המחקר המקורי

 

ציטוט מתוך כתב העת המדעי Nature

“ניכר כי פרוביוטיקה (“חיידקים טובים”) יכולה להפחית את שכיחות המחלות ואת חומרתן, מה שמרמז על הבטחתן לטיפול או למניעת וירוס הקורונה – COVID-19.
פרוביוטיקה (“חיידקים טובים”) עשויה לסייע במניעת וירוס הקורונה – COVID-19 על ידי שמירה על מערכת העיכול האנושית או חיידקי הריאות מכיוון שדיסביוזיס* ממלא תפקיד מרכזי ברגישותם של אנשים למחלות זיהומיות.”
* דיסביוזיס זהו מצב של חוסר איזון באוכלוסיית החיידקים במעי אשר בו חיידקים פתוגנים מחוללי מחלות מתגברים על החיידקים “הטובים” ומכחידים אותם.

   לקריאת המחקר המקורי

 

כתבה שפורסמה באתר הספרייה הלאומית של ארה”ב שכותרתה: “היישום הפוטנציאלי של פרוביוטיקה ופרהביוטיקה למניעה וטיפול ב- COVID-19 (קורונה)”

נכון להיום קיימות עדויות מדעיות טובות התומכות ביכולתה של פרוביוטיקה להגביר את החסינות האנושית, ובכך למנוע התיישבות על ידי פתוגנים ולהפחית את שכיחות הזיהומים וחומרתם. עדויות אלו מובילות ליתרונות המבטיחים של פרוביוטיקה בהפחתת הסיכון ל- COVID-19 (קורונה)

   לקריאת המחקר המקורי

 

אוניברסיטאות קמברידג’ ובדפורשייר באנגליה

במחקר שפורסם לאחרונה ונערך במשך שנה באוניברסיטאות קמברידג’ ובדפורשייר באנגליה ב- 126 אנשים אשר סבלו מקורונה, נמצא כי מתן תוספת פרוביוטיקה בשילוב עם אינולין, שיפרה את ההרגשה כללית, וכמו כן שיפרה והפחיתה את חומרת התסמינים כשיעול, עייפות ובעיות מעיים. רבים מהנבדקים ציינו שגם תסמיני מחלות מעיים מהם סבלו במשך שנים נפתרו.

   לקריאת המחקר המקורי

 

ציטוט ממחקר שנערך במקביל במספר אוניברסיטאות שונות בעולם

ותר ויותר ראיות מוכיחות כי ככל שחוסר איזון בחיידקי המעי גדול יותר, כך הנטייה לפתח מחלת קורונה COVID-19 חמורה יותר, עקב תופעת מעי דולף (חדיר) וככתוצאה מעבר של חיידקיים פתוגנים ורעלים למחזור הדם ולאיברים הפנימיים.

   לקריאת המחקר המקורי

 

ציטוט נוסף מתוך מחקרים נוספים מתוך כתב העת המדעי Nature

“ניכר כי פרוביוטיקה – חיידקי המעי הטובים יכולים להפחית את שכיחות המחלות ואת חומרתן, מה שמרמז על הבטחתן לטיפול או למניעת קורונה COVID-19.
פרוביוטיקה עשויה לסייע במניעת COVID-19 על ידי שמירת חיידקי המעי על מערכת העיכול וזאת מהכיוון שדיסביוזיס (חוסר איזון אשר בו חיידקים פתוגנים מחוללי מחלות מתגברים על החיידקים “הטובים” ומכחידים אותם) ממלא תפקיד מרכזי ברגישותם של אנשים למחלות זיהומיות.”

   לקריאת המחקר המקורי

 

ציטוט נוסף מתוך מחקר שפורסם בלונדון

“בריאות המעיים כל כך חשובה שהיא יכולה לעזור במניעת תסמינים חמורים של מחלת הקורונה”
מדענים מציעים לצרוך אינולין – פרה-ביוטי טבעי.

הראיות המופיעות מראות יותר ויותר כיצד אוכלוסיית חיידקי המעי יכול למלא תפקיד חשוב בשמירה על בריאותנו ממחלת הקורונה.

   לקריאת המחקר המקורי

 

אוכלוסיית החיידקים “הטובים” זקוקה למצע גידול ומזון כדי לשגשג ולהתרבות. סיבים מסיסים אינולין הוכחו בשפע מחקרים כמזון הטוב ביותר עבור החיידקים “הטובים”. בעזרת אינולין החיידקים “הטובים” משכפלים את עצמם כל 20 דקות.

חיידקי המעי “הטובים” ביחד עם סיבים מסיסים כגון אינולין, מסייעים לחיזוק מערכת החיסון של הגוף וממלאים תפקיד מרכזי וחשוב בהגנה בפני זיהומים ודלקות כולל בדרכי הנשימה, בדרכי העיכול ובמערכת כלי הדם שהם הנפגעים הראשונים מווירוס הקורונה.

 

ציטוט נוסף מתוך מחקר שנערך באוניברסיטת סידני

אוכלוסיית חיידקי מעיים בריאה, מגוונת ושופעת לא רק מפחיתה את חומרת מחתה הקורונה – COVID-19 אלא גם מגבירה את היעילות של חיסונים נגד קורונה – COVID-19.

השימוש באינולין ב- COVID-19 יכול להחזיר את השפע והמגוון של מיקרוביוטה במעיים עם ייצור מוגבר של בוטיראט החיוני בין השאר לחיזוק המערכת החיסונית.

אינולין דווח גם כבעל השפעות נוגדות שפעת.

   לקריאת המחקר המקורי

 

האם לקחת תוספי פרוביוטיקה כמו שיש כאלו למכירה?

התשובה הינה ממש לא! כי במחקרים שנעשו לאחרונה באוניברסיטת אוקספורד ועוד בתי חולים, וגם במחקר שנערך במכון ויצמן והוצג לפני מספר חודשים בחדשות ערוץ 12, הוכח שתוספי פרוביוטיקה בדרך כלל לא עושים מאום, ויתרה מכך, אף יכולים להזיק, וכן הוכח ומומלץ כי חובה לטפח ולדאוג לחיידקים שממילא כבר נמצאים אצלנו במעי.
לחצו כאן לכל הפרטים

 

בנוסף,

“החיידקים הטובים” ביחד עם אינולין סיבים מסיסים הוכחו בשפע מחקרים ידועים ונחשבים כיעילים ביותר ועשויים לסייע ב:

 • מניעת השמנה

 • מניעת מחלות לב

 • מניעת וטיפול בסוכרת וטרום סוכרת

 • מניעת מעי דולף

 • מניעת סוגי סרטן

 • מניעת נשירת שיער

 • נגד עצירות

 • מסייעים בבניית העצמות ע”י הגברת ספיחת סידן ומגנזיום

 • למניעת אלצהיימר ודמנציה

 • למניעת דיכאון

 • להשפעה טובה על המוח ועל מצב הרוח

 • עוזרים לאנטי אייג’ינג ואריכות ימים

 • ועוד ועוד ועוד… מומלץ לכל הגילאים כולל ילדים

 

היזהרו  מ- FAKE NEWS 
כל מיני שרלטנים ומשועממים מפיצים שמועות על חומרים שונים ומשונים כעוזרים לטיפול בקורונה, במקרה הטוב לא עושים כלום, במקרה הרע יכולים לגרום לנזקים, לעיתים בלתי הפיכים.

לעולם אל תכניסו לפה שלכם משהו שלא הוכח מחקרית ונוסה על בני אדם.

 

  לעוד עובדות ופרטים על אינולין והחיידקים “הטובים”  לחצו כאן

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

** מהו אישור ה- FDA?

אינולין מאושר ע”י FDA כ-“סיבים תזונתיים”.

מהן חלק מההשפעות הפיזיולוגיות המועילות לבריאות האדם שיש להראות לפני שה-FDA יציע לאפשר להוספת פחמימות מבודדות או סינתטיות שאינן ניתנות לעיכול במוצר מזון להיות מוכרזות על התווית כסיבים תזונתיים?
להלן דוגמאות. לפחות אחד, אם הוכח בבני אדם, יגרום לפחמימות להיות זכאיות להיות מוצעות להיכלל בהגדרה של “סיבים תזונתיים”:

 • הורדת רמת הגלוקוז בדם
 • הורדת רמות הכולסטרול
 • הורדת לחץ דם
 • עלייה בתדירות של תנועות מעיים (רפיון משופר)
 • ספיגה מוגברת של מינרלים במערכת העיכול
 • צריכת אנרגיה מופחתת (למשל, בשל הסיבים קידום תחושה של שובע).

 

כולם יודעים, וירוס הקורונה פוגע קשות בעיקר באלו עם מערכת חיסון חלשה, ובמחקרים אחרונים שנערכו בבתי חולים בעולם נמצא כי החולים הקשים עם מערכת חיסון חלשה סבלו גם מדיסביוזיס* –  חוסר איזון בחיידקי המעי, ואכן מצב של דיסביוזיס* ידוע כמחליש את מערכת החיסון ובדרך כלל קיים אצל אנשים הסובלים מסוכרת, לחץ דם, השמנה ובמחלות רקע נוספות.

 

עם העלייה בגיל נחלשת מערכת החיסון בעיקר עקב אי מודעות על קיום מצב של דיסביוזיס, אבל לא רק, גם צעירים רבים, אף מבלי לדעת, סובלים ממערכת חיסון חלשה ודיסביוזיס, וזאת כתוצאה מתזונה לקויה כגון עתירת שומנים וסוכרים, מזון מעובד, מחלות ובעיות מעי, נטילת תרופות מסוימות, גנטיקה, מתח ולחץ נפשי, חוסר שינה, עודף אלכוהול, עישון ועוד, וכמובן חד משמעית, חוסר בסיבים מסיסים כאינולין החיוניים להתפתחות וריבוי החיידקים “הטובים”.

 

* דיסביוזיס הינו מצב של חוסר איזון בין קהילות החיידקים, כאשר ישנה ירידה בזנים ובכמות של החיידקים “הטובים” (פרוביוטיקה), ולעומתם ישנה עלייה ושגשוג של החיידקים מחוללי המחלות.
אינולין משמש כמצע גידול איכותי, הכי נחקר והכי מומלץ כמצע גידול עבור החיידקים הטובים ובעזרתו החיידקים הטובים משגשגים ומכפילים את עצמם כל כ- 20 דקות ומתגברים על החיידקים מחוללי המחלות.

 

אינולין אינו תרופה ובוודאי שלא נועד להוות תחליף לתרופות, אולם על פי המחקרים, העדויות וההמלצות, בהחלט מוכח ביחד עם חיידקי המעי הטובים כעשויים לסייע בחיזוק מערכת החיסון ועשויים לסייע במניעת התפתחות שלל מחלות כמוזכר לעיל.
מזכירים לכם שכל טיפול חייב ייעוץ ופיקוח של הרופא המטפל.

 

כל הכתוב והמוזכר כאן באתר לקוח מתוך מחקרים ומאמרים שפורסמו במוסדות המובילים והמוכרים בעולם כגון באוניברסיטאות הרווארד, אוקספורד, כתב העת Nature, אתר הספריה הלאומית של הממשל האמריקני, ועוד מוסדות מכובדים ומוכרים רבים בעולם, ואף כאן בארץ כגון הטכניון בחיפה ומכון ויצמן.


   צלצלו עכשיו דילוג לתוכן