אלפי לקוחות אוהבים ושיתפו
נשמח ללייק או לשיתוף

 

עובדות:

 

 • 1 מכל 4 מבוגרים חולה בסוכרת שמתפתחת לאיטה עם השנים ללא שמרגישים!
 • לנשים עם השמנה סיכון גבוה יותר להתפתחות סוכרת מגברים עם השמנה!
 • שיעור התמותה ממחלות לב גבוה בקרב נשים סוכרתיות בכ-50% מאשר בגברים סוכרתיים!
 • נשים החולות בסוכרת נוטות לסבול ממספר רב יותר של גורמי סיכון נוספים, כגון: השמנה, יתר לחץ דם וערכי כולסטרול גבוהים – כל אלה מגבירים את עוצמת הסוכרת והשפעתה על תמותה!
מקור: מרכז רפואי רבין – בילינסון, ע”י ד”ר טלי פורטר

“אינולין+” של טבעלייף.
פרה-ביוטיקה אינולין סיבים תזונתיים, היחיד המוכח והמומלץ בשפע מחקרים כמסייע משמעותית לחולי סוכרת ללא שום תופעות לוואי.
היחיד
שלא רק מוריד את רמות הסוכר, אלא מטפל גם בשורש הבעיה, גם מחזק את מערכת החיסון ועשוי למנוע מחלות קשות (ראו למטה בהמשך), ועשוי
להוביל לירידה בחומרת הסיבוכים הקשורים לסוכרת מסוג 2 כגון אלצהיימר, אי ספיקת כליות, פגיעות עצביות, וכתוצאה מכך לתמותה נמוכה יותר בחולי סוכרת – ע”פ מחקר שפורסם באוניברסיטת אוקספורד.

 

לטרום סוכרתיים:
אינולין עשוי למנוע מכם את המעבר לסוכרת!

 

דוח מיוחד שפורסם לאחרונה באוניברסיטת הרווארד קובע:

דלקת כרונית בגוף המתפתחת עם השנים (עקב מערכת חיסון חלשה ובעיה באוכלוסיית חיידקי המעי), היא הרוצח השקט הגורם למחלות לב, סרטן, סוכרת סוג 2, דמנציה ועוד.

 

אינולין מאושר ע”י FDA כבעל השפעות פיזיולוגיות מועילות לבריאות.**

ראו מסקנות מחקרים

כל מילה מיותרת!

ציטוטים מתוך מחקרים לגבי נטילת אינולין, כולל באוניברסיטאות אוקספורד הרווארד ובתי חולים:

*בהמשך למטה ראו קישורים למחקרים.

 

בסקירה שיטתית ומטא אנליזה של 33 מחקרים שונים נמצא כי ארבעת המדדים הגליקמיים העיקריים: סוכר בדם בצום, המוגלובין מסוכרר (HbA1c), אינסולין בצום ותנגודת לאינסולין הופחתו בצורה משמעותית בעקבות נטילת תוסף “אינולין”


בסקירה שיטתית אחרת של 9 ניסוים אקראיים מבוקרים, הנבדקים שקיבלו תוספת “אינולין” הדגימו שיפור משמעותי בפרמטרים של סוכרת סוג 2 כולל רמות נמוכות של סוכר בצום, המוגלובין מסוכרר (A1C), ותנגודת (עמידות) לאינסולין, וזאת בהשוואה לנבדקים שלא קיבלו תוספת אינולין.


הנציבות האירופית אישרה כי צריכת “אינולין” משפרת את רמות הסוכר בדם, זאת בעקבות מחקר שנערך באוניברסיטת אוקספורד שעוד קובע:

“השינויים המועילים בפרמטרים רבים עשויים להוביל לירידה בחומרת הסיבוכים הקשורים לסוכרת מסוג 2 וכתוצאה מכך לתמותה נמוכה יותר”


תזונה מועשרת באינולין מסוגלת לקדם ירידה במשקל בקרב חולים הסובלים מהשמנת יתר

 

ראו בהמשך למטה ציטוטים מעוד מחקרים רבים נוספים

ע”פ המחקרים, אינולין ביחד עם חיידקי המעי “הטובים” עשויים:

 • להוריד ולשפר רמות הסוכר
 • להפחית את ההתנגדות לאינסולין
 • להוריד רמת המוגלובין מסוכרר A1C
 • לווסת מטבוליזם – חילוף חומרים
 • למנוע השמנה ולגרום להרגשת שובע
 • למנוע אלצהיימר / דמנציה
 • למנוע אי ספיקת כליות סופנית
 • למנוע פגיעות עצביות
 • לסייע בירידה במשקל והפחתת מדד BMI
 • לסייע בוויסות התיאבון ורמות הסוכר בדם
 • למנוע קפיצות בסוכר במשך היום
 • למנוע מעי דולף
 • מסייעים להורדת לחץ הדם
 • להגביר את ספיגת הסידן בעצמות
 • לסייע בהרגשה כללית יותר טובה
 • לסייע בהפחתת רמות כולסטרול כולל הכולסטרול הרע LDL ומעלים את רמת הכולסטרול הטוב HDL
 • לסייע בהפחתת רמות טריגליצרידים בדם
 • לשפר מדדים רבים ביניהם מדדי סידן, תפקודי כבד כולל הפחתת שומנים בכבד, הורדת לחץ דם והפחתת גורמי סיכון המטולוגיים
 • לא פחות חשוב ומוכח: מסייעים בהפחתת ומניעת סיבוכים הקשורים לסוכרת סוג 2 כגון מחלות לב כולל שבץ, אי ספיקת כליות סופנית, פגיעות עצביות, סרטן, דיכאון, וכתוצאה מכך להפחתת התמותה מסיבוכים אלו, וזאת ע”פ המחקרים!
 • חשוב מאד להבין!
  מקבלים תרופות ומאוזנים?
  זה ממש לא מספיק!, עדיין מערכת החיסון שלכם כושלת ואתם חשופים לסיבוכים ומחלות קשות נוספות! זו עובדה קיימת!
  אינולין, היחיד שבנוסף לסיוע בטיפול בסוכרת, עשוי לחזק ביחד עם חיידקי המעי את מערכת החיסון וגם למנוע סיבוכים ומחלות קשות. פרטים
  בהמשך…


מבולבלים? צודקים!
השוק מוצף במוצרים שרלטניים עם המלצות מפוברקות, מוצרים שלא עוזרים במאום ואף עלולים להזיק. (לדוגמה, תוסף מפורסם שמתחיל באות “ל” עלול להעלות את לחץ הדם ולגרום לאי ספיקת כליות סופנית, חפשו בגוגל)

לכן, בחרו רק במוצר שמגובה בשפע מחקרים וניסויים אמיתיים ובמוסדות מוכרים, ומאושר FDA**, “אינולין” הוא כזה, כמעט היחיד שבאמת נחקר, נוסה ומומלץ.

  האם ידעתם שחולי סוכרת נמצאים בסיכון של X4 לחלות באלצהיימר? אינולין+ של טבעלייף עשוי גם למנוע אלצהיימר. לחצו כאן לפרטים

 

אם בריאותכם וחייכם חשובים לכם, אנו ממליצים לכם להקדיש מספר דקות ולקרוא את הדף עד סופו. נכון שקצת ארוך, אבל למען בריאותכם וחייכם כדאי להקדיש מספר דקות.

 

חשוב! בהמשך הדף ראו ציטוטים מתוך מחקרים על אינולין, חיידקים “טובים” והקשר לסוכרת וקישורים ישירות לאותם המחקרים.

 

פרה-ביוטיקה אינולין+ סיבים תזונתיים 100% טבעי, סיבים מסיסים המופקים משורש עולש טהור ומגיע כאבקה הנמסה בכל כוס משקה ללא טעם ללא ריח.
ע”פ מחקרים, אינולין סופח שומנים, מוריד את רמות הסוכר, מווסת את חילוף החומרים, ומשמש גם כמצע הגידול האיכותי ביותר והנחקר ביותר עבור החיידקים “הטובים”, אלו מפרקים ומתסיסים את האינולין, ומייצרים ממנו חומצות שומן חיוניות, חומרים וחלבונים שונים חיוניים אשר מסייעים בטיפול בסוכרת ועשויים להפחית את התמותה כתוצאה מסיבוכי הסוכרת, וכן מחזקים דרמטית את מערכת החיסון.

 

גם באתר האגודה האמריקאית לסוכרת פורסם (ראו בהמשך): מחקרים מצאו כי לאוכלוסיית חיידקי המעי “הטובים”  יש קשר למניעת השמנה ולהתפתחות סוכרת. החיידקים הטובים זקוקים לאינולין כי אותו הם מפרקים ומתסיסים וממנו מייצרים את החומצות והחומרים המטפלים בסוכרת.

 

ד”ר מיכל חמו לוטם סגנית נשיא לחדשנות מרכז רפואי שיבא תל השומר מסכמת:

“המיקרוביום (אוכולסיית חיידקי המעי) שלנו משפיע על מערכת העיכול, מערכת החיסון, המערכת האנדוקרינית ומחלות כגון השמנה, סוכרת, מחלות כיביות של המעי ואפילו השפעות נוירולוגיות על המוח.”  לחץ כאן לכתבה

 

פרופ’ ערן סגל ממכון ויצמן (מוכר לכם מראיונותיו בטלוויזיה בנושא הקורונה)

“בחמש השנים האחרונות” נוכחנו לדעת, שלמיקרוביום (אוכלוסיית חיידקי המעי) יש תפקיד משמעותי בנטייה לכל מיני מחלות נפוצות, כמו סוכרת, קרוהן וסרטן.” מתוך הארץ  לחץ כאן לכתבה

 

ד”ר גבע-זטורסקי מהפקולטה לרפואה בטכניון

חברת סגל בפקולטה לרפואה ע”ש רפפורט בטכניון ובמרכז המשולב לחקר הסרטן בטכניון, אומרת כי אוכלוסיית החיידקים המתקיימת בגופנו ממלאת תפקיד קריטי במצבנו הבריאותי, משפיעה באופן דרמטי על תפקודה של מערכת החיסון, וכי אוכלוסיית החיידקים במעיים מעורבת בשמירה על בריאותנו משלל מחלות ובהן בין היתר סוכרת, סרטן והשמנת יתר, ומשפיעה אפילו על מצב הרוח שלנו, ועוד מוסיפה “כיום מאמינים שיש קשר בין חיידקים לדיכאון, לזקנה, לפחדים, לאוטיזם, לפרקינסון ולאלצהיימר”.  לחץ כאן לכתבה

 

ד”ר אילן יונגסטר מהמרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא)

“מחקרים שנעשו בשנים האחרונות, תוך שימוש בטכנולוגיות ריצוף גנטי חדישות, חושפים את יחסי הגומלין שבין חיידקי המעי לגופינו, ואת תפקידם החיוני של חיידקים אלו במגוון תהליכים מטבוליים, בבשלות מערכת החיסון ובהגנה מפני מחוללי מחלות.”  לחץ כאן לכתבה

*** וישנם בלי סוף ציטוטים דומים.

 

חלק מתוך מחקרים רבים:

 

1

הנציבות האירופית אישרה כי צריכת אינולין סיבים מסיסים משורש עולש טהור משפרת את רמות הסוכר בדם, זאת בעקבות מחקר שנערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת אוקספורד באוקספורד בריטניה.

  לחצו כאן למחקר

 

2

מדענים מצאו במחקרים כי יש קשר ישיר בין רמות הסוכר בדם לבין סיבים תזונתיים מסיסים וחיידקי המעיים. במחקר שהתנהל עם קבוצת חולי סוכרת Type2, החוקרים טיפלו בהצלחה בסוכרת בעזרת תזונה עשירה בסיבים תזונתיים אשר מעודדת את חיידקי המעיים.
אינולין סיבים תזונתיים מסיסים משמש כמזון הטוב ביותר עבור החיידקים הטובים וממלא תפקיד מרכזי בשגשוג החיידקים הטובים ואופן פעולתם.

מחקר מהשנה האחרונה בפינלנד מצא כי אנשים אשר צרכו יותר סיבים תזונתיים, הייתה אצלם בדם יותר חומצה אינדולפרופיונית אשר מיוצרת על ידי חיידקי המעיים, והם נטו לחלות פחות בסוכרת מסוג 2.
המחקר החדש מתבסס על כך שמראה כיצד סיבים מסיסים כגון אינולין מסייעים לגידול חיידקים במעיים המייצרים אותות כימיים המסייעים לוויסות התיאבון ורמות הסוכר בדם.

 

במחקר נמצא כי סיבים מסיסים כגון אינולין, הפרו ועודדו את צמיחתם של 15 זני חיידקים הנמצאים במעיים והמייצרים חומצות שומן קצרות שרשרת, ואלו משמשות גם כמקור דלק לתאים וגם כ”שליחים” בין היתר למוח. חומצות אלו אותתו למוח ליצור יותר פפטיד -1 דמוי גלוקגון (GLP-1) ופפטיד YY) PYY).
GLP-1 הוא הורמון שמורה לגוף ליצור יותר אינסולין, בעוד ש- PYY מוריד תיאבון, השניים הללו הם קריטיים לשמירה על רמת הסוכר בדם ועל המשקל .

  לחצו כאן למחקר

 

3

מחקר עם ניסוי אקראי מבוקר פלצבו, הראה כי צריכת אינולין סיבים מסיסים משורש עולש הציגה שיפור ברמות הסוכר בדם,  ובנוסף שיפור המדדים של סידן, תפקודי כבד, לחץ דם והפחתת גורמי סיכון המטולוגיים.

  לחצו כאן למחקר

 

4

מחקר אחר שנערך בקרב 44 אנשים עם טרום סוכרת שחולקו ל- 2 קבוצות, נמצא כי חברי הקבוצה אשר נטלו תוספת אינולין במשך 18 שבועות ירדו במשקל 7.6% ממשקל הגוף, וזאת לעומת ירידה של 4.9% בלבד בחברי הקבוצה אשר נטלו סיבים אחרים.

  לחצו כאן למחקר

 

5

במטא אנליזה של 33 מחקרים שונים נמצא כי צריכת אינולין משפרת את רמות הסוכר בדם אצל אלו עם סוכרת טייפ 2 ובאוכלוסיית הטרום סוכרתיים.

  לחצו כאן למחקר

 

6

במחקר אחר נבדקה ההשפעה של אינולין על המצב הגליקמי ופרופיל השומנים בחולים סוכרתיים מסוג 2.
התוצאות הראו כי תוספת אינולין הפחיתה משמעותית את משקל הגוף ואת ה- BMI, FBS ו- HbA 1c בקבוצת התערבות בהשוואה לקבוצת הביקורת.
בנוסף, נצפה כי צריכת האינולין גרמה לירידה משמעותית ביחס TC, TG, LDL-c, יחס TC / HDL-c וביחס LDL-c / HDL-c  בהתערבות בהשוואה לקבוצת הביקורת.
תוספת האינולין הגדילה באופן משמעותי את ה- HDL-c (הכולסטרול הטוב)  בהשוואה לקבוצת הביקורת.

  לחצו כאן למחקר

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

7

שכיחות מחלת הסרטן בקרב חולי סוכרת גבוהה בכ- 25% בהשוואה לאנשים שאינם סוכרתיים, אצל נשים סוכרתיות הסיכון לסרטן רירית הרחם אף כמעט כפול.
ציטוט כותרת מתוך מחקר שפורסם בדצמבר 2020: “חומצות שומן קצרות שרשרת: חיילים שנלחמים נגד דלקת ומגנים מפני גידולים בחולי סוכרת”. חומצות שומן קצרות שרשרת מיוצרות על ידי חיידקי המעי הטובים ואינולין.

  לחצו כאן למחקר

 

8

במחקר שנערך עם 28 נשים חולות סוכרת מסוג 2 שמנות, כל אחת מהן קיבלה ארבע גרם אינולין מדי יום כתוספת לטיפול לטיפול המקובל נגד סוכרת במשך שלושה שבועות.

עם תחילת המחקר נלקחו מדידות של הטריגליצרידים בסרום בצום, עמידות לאינסולין, רמת האינסולין בצום ורמת הגלוקוז בצום, ונלקחו שוב מדידות לאחר שלושה שבועות של צריכת אינולין.
התוצאות: חלה ירידה משמעותית ברמת הסרום של ארבעת הפרמטרים הנ”ל.
מסקנה: ניתן לתת אינולין כתוספת לטיפול לטיפול קונבנציונאלי נגד סוכרת. תוספת אינולין הפחיתה ביעילות טריגליצרידים בסרום ועמידות לאינסולין שהיא הבעיה המרכזית בניהול סוכרת מסוג 2.

  לחצו כאן למחקר

 

9

במחקר אחר אשר פורסם ע”י המרכז האקדמי של אוניברסיטת אוקספורד, ואשר שנערך בילדים בגילאים 8-17 עם סוכרת סוג 1, חילקו את הילדים ל -2 קבוצות, אחת שקיבלה תוספת אינולין במשך 12 שבועות, והשנייה כקבוצת בקרה, כאשר הנתונים ההתחלתיים של 2 הקבוצות היו זהים.
בקבוצת הילדים שקיבלה תוספת אינולין נצפתה עלייה משמעותית ב- C-peptide, נצפה שיפור בחדירות המעיים, נצפה שיפור משמעותי לטובה באוכלוסיית החיידקים לטובה וכל זאת לעומת קבוצת הביקורת אצלה לא נצפו שום שינויים.
מסקנת המחקר: פרה-ביוטיקה (אינולין)  היא תוספת טיפולית חדשה, זולה, ובסיכון נמוך ל- T1D שעשויה לשפר את השליטה הגליקמית.

  לחצו כאן למחקר

 

10

חוקרים מב”ח האוניברסיטאי צ’ונגצ’ינג שבסין, בצעו מטא-אנליזה של 225 ניסויים מבוקרים אקראיים ברחבי העולם לגבי יעילות של מתן תוספת אינולין סיבים מסיסים לחולי סוכרת מסוג 2 בהשוואה ליעילות של תוספת פלצבו או אחר, ובסיכום עבודת המחקר שלהם שהתפרסמה לציבור במרץ 2020 כותבים כך: “הגענו למסקנה שמתן תוספת אינולין יכולה לשפר משמעותית את הגלוקוז בפלסמה בצום”
ניתוחי תת-קבוצות נוספות גילו תפקיד משמעותי של תוספי אינולין למשך הטיפול ≥8 שבועות.

  לחצו כאן למחקר

 

11

באתר האגודה האמריקאית לסוכרת פורסם כי מספר מחקרים מצאו כי לאוכלוסיית חיידקי המעי “הטובים”  יש קשר למניעת השמנה ולהתפתחות סוכרת.
תוספת אינולין גורמת לשגשוג החיידקים “הטובים” וביחד עוזרים במניעת ובטיפול בהשמנה ובסוכרת.

  לחצו כאן למחקר

 

12

באתר האגודה האמריקאית לסוכרת תמצאו מאות כתבות על סוכרת, השמנת יתר ועוד, וההשפעה המטיבה של אינולין סיבים מסיסים משורש עולש.

  לחצו כאן לאתר

 

13

מתוך מחקר שפורסם בכתב העת NATURE
לפרוביוטיקה השפעות מטבוליות מועילות בחולים עם סוכרת מסוג 2: מטא-אנליזה של ניסויים קליניים אקראיים.
לפרוביוטיקה יש תפקיד מועיל בניהול סוכרת מסוג 2 בכל הקשור לפרופיל מטבולי, פרוביוטיקה הפחיתה באופן משמעותי את רמת הכולסטרול הכללי, את רמות הטריגליצרידים, את רמות ה- CRP, את רמות ה- HbA1c, את רמות הגלוקוז בצום בפלזמה, את האינסולין בצום ואת לחץ הדם יחד עם העלייה של רמות ה- HDL. נראה כי השינויים הקטנים שנצפו לא היו משמעותיים מבחינה קלינית, אולם השינויים המועילים בפרמטרים רבים עלולים להוביל לירידה בחומרת הסיבוכים הקשורים לסוכרת מסוג 2, וכתוצאה מכך בתמותה נמוכה יותר.

  לחצו כאן למחקר

 

14

במחקר אחר נערכה השוואה בין שתי קבוצות חולי סוכרת, אחת שלקחה את התרופה אקרבוז והשנייה שלקחה בנוסף סיבים מסיסים בהם אינולין.
בקבוצה שלקחה סיבים מסיסים בהם אינולין הושגה שליטה יותר טובה בסובר בדם, הושגה ירידה טובה יותר במשקל וכן רובה המכריע של הקבוצה שמר על רמת המוגלובין A1c מתחת ל- 7% שהיא הרמה המומלצת על ידי האגודה האמריקאית לסוכרת וזאת לעומת רק 50% מחברי הקבוצה האחרת.

  לחצו כאן למחקר

 

15

בסקירה שיטתית ומטא אנליזה של 33 מחקרים שונים נמצא כי ארבעת המדדים הגליקמיים העיקריים: סוכר בדם בצום, המוגלובין מסוכרר (HBA1C), אינסולין בצום ותנגודת לאינסולין הופחתו בצורה משמעותית בעקבות נטילת תוסף “אינולין”

  לחצו כאן למחקר

 

16

בסקירה שיטתית של 9 ניסוים אקראיים מבוקרים, הנבדקים שקיבלו תוספת אינולין הדגימו שיפור משמעותי בפרמטרים של סוכרת סוג 2 כולל רמות נמוכות של סוכר בצום, המוגלובין מסוכרר (A1C), ותנגודת (עמידות) לאינסולין, וזאת בהשוואה לנבדקים שלא קיבלו תוספת אינולין.

  לחצו כאן למחקר

 

17

בניסוי קליני אקראי מבוקר פלצבו בנשים עם סוכרת סוג 2 נמצא:
“תוספי אינולין עשויים לשלוט ברמות המצב הגליקמי ולשפר את פרופיל השומנים בחולים סוכרתיים סוג 2. ממצאים אלה תומכים בשימוש באינולין כטיפול בטוח לניהול סוכרת.”

  לחצו כאן למחקר

 

18

בשלושה מחקרים שונים בבתי חולים המובילים בסין נקבע:
“לסיכום, המחקר הנוכחי מצביע על כך שתוסף אינולין שיפר משמעותית את עמידות האינסולין בטרום סוכרת.”
“ממצאים אלה מצביעים על כך שאינולין עשוי להוות התערבות חדשנית וזולה למחלת הסוכרת.”

  לחצו כאן למחקר

 

19

תזונה מועשרת באינולין מסוגלת לקדם ירידה במשקל בקרב חולים הסובלים מהשמנת יתר

  לחצו כאן למחקר

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

פרה-ביוטיקה אינולין+ סיבים תזונתיים משורש עולש טהור, וביחד עם חיידקי המעי הטובים הינן הטיפול הטבעי היחיד שמוכח ומומלץ לסיוע בטיפול לסוכרת, טרום סוכרת ומניעת השמנה, ומסייעים למניעת שלל מחלות כולל ממאירות ועוד.
רק מספר כפיות אבקה ביום, פשוט קל ומוכח.
ה- FDA ממליץ לקחת בקביעות  וכן מאושר ע”י ה- FDA** כבעל יתרונות בריאותיים רבים ומומלץ גם ע”י הנציבות האירופית לטיפול בסוכרת.

 

לוקחים או רוצים לקחת ליקוריץ? לחולי סוכרת לא מומלץ עקב תופעות לוואי חמורות. אתם לא חייבים לסמוך עלינו, חפשו בגוגל מחקרים “אמיתיים”  וכן לעוד פרטים על הסכנות של ליקוריץ היכנסו לאתר של פרופ’ דוד רוט > לפרטים לחצו כאן 

 

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

חלקכם סקפטיים, ובצדק, השוק מוצף בשרלטנים שמוכרים מוצרים שונים המטפלים כביכול בסוכרת, ברובם במקרה הטוב לא עושים מאום, ובמקרה הרע עשויים לגרום לסיבוכים.
לעולם לא מכניסים לפה מה שלא נבדק, ולא נוסה והוכח במחקרים רשמיים כבטוח לשימוש בבני אדם!

בנוסף, היזהרו מ- FAKE NEWS !  עם “בשורות” וידיעות על מוצר כזה או אחר, למעלה ממחצית הידיעות והפרסומות שקריות !
תמיד דרשו לראות מחקרים והיכן פורסמו, ולא אחד שניים מגמתיים המלווים ברופאים בעלי אינטרס, אלא רבים, האם פורסמו באתרים ממשלתיים, אוניברסיטאות, או סתם באתרים עלומי שם.
אל תסמכו על אף אחד בצורה עיוורת, הבריאות שלכם איננה משחק. 

 

על אינולין, חיידקים “טובים” וסוכרת, מתוך מחקרים:

 

אינולין הינו הטיפול הטבעי היחיד האמיתי לסיוע בטיפול בסוכרת, טרום סוכרת ומניעת השמנה, והיחיד שמוכח, מומלץ, ומגובה בשפע מחקרים שנערכו בבני אדם בכל העולם כולל באוניברסיטאות כגון אוקספורד ובבתי חולים.

אינולין מאושר ע”י FDA** כבעל יתרונות בריאותיים רבים כולל מניעת שלל מחלות כולל ממאירות.

 

אינולין הופך במעי לג’ל, סופח אליו שומנים, מאט את תהליך העיכול ומאט ספיגת פחמימות, ובכך גם מונע קפיצות ברמות הסוכר, בנוסף משמש כמזון איכותי לשגשוג והתרבות החיידקים “הטובים”, מייצרים ביחד חומצות שומן חיוניות, חומרים נוגדי דלקות ועוד, וכולם ביחד ע”פ מחקרים פועלים  לטיפול בסוכרת ובתסמינים השונים, לשיפור מדדי הסוכרת, להפחתת התמותה מכל הסיבות, למניעת שלל מחלות החל ממחלות לב, ממאירות ועד השפעה מטיבה על המוח והנפש, כמו גם שיפור במדדים חיוניים שונים. ראו בהמשך במחקרים…

 

זה עוד לא הכל, בנוסף ולא פחות חשוב גם לאנשים בריאים:

גם ללא קשר לסוכרת, עוד ועד מחקרים בכל העולם כולל בארץ, מוכיחים כי לאינולין סיבים מסיסים משורש עולש ולאוכלוסיית חיידקי המעי בגופינו יש השפעה מכרעת על הבריאות הגופנית והנפשית כמעט בכל היבט אפשרי, החל ממניעת השמנה, מניעת שלל מחלות כגון סוכרת, מחלות לב ואף סוגי מחלת סרטן, ספיגה יותר טובה של סידן ומגנזיום לחיזוק העצמות ועד השפעה מטיבה על המוח והמצב הנפשי, שינה טובה יותר, אנטי אייג’ינג ואריכות ימים.

אינולין מאושר ע”י FDA כבעל השפעות פיזיולוגיות מועילות לבריאות.**

  ליתרונות רבים נוספים מתוך מחקרים לחצו כאן

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

רק מספר כפיות ליום של אבקת סיבים מסיסים “אינולין של טבעלייף” הנמסה בשניות בכוס שתייה או מזון רך.
כל כך קל כל כך פשוט וחייכם ישתנו לעד לטובה.

 

השוק מוצף בפרסומים ומוצרים טבעיים שחלקם עולים לא מעט ואשר נועדו לטפל כביכול בסוכרת, ואשר מלווים בהמלצות מזויפות וב-“פייק ניוז” ואף בסלבס ורופאים שלעיתים ממליצים מסיבות מובנות על מוצרים שאין כלום מאחוריהם.
ולכן, בחרו תמיד במוצר שמוכח ומומלץ באין ספור מחקרים וניסויים, לא באחד שניים מגמתיים, אלא במאות ואלפים.
אינולין כאינולין+ של טבעלייף מוכח ומומלץ בשפע מחקרים לסיוע בטיפול בסוכרת והפחתת התמותה מכל הסיבות.

 

אינולין אינו תרופה ובוודאי שלא נועד להחליף תרופות, אולם על פי המחקרים, העדויות וההמלצות, בהחלט מוכח ביחד עם חיידקי המעי הטובים כעשויים לסייע בטיפול בסוכרת ובטרום סוכרת, ולהפחתת התמותה מכל הסיבות וכמובן מסייע למניעת התפתחות סוכרת מלכתחילה כמוזכר לעיל.
מזכירים לכם שכל טיפול חייב ייעוץ ופיקוח של הרופא המטפל.

 

כל הכתוב והמוזכר כאן באתר לקוח מתוך מחקרים ומאמרים שפורסמו במוסדות המובילים והמוכרים בעולם כגון באוניברסיטאות הרווארד, אוקספורד, כתב העת Nature, אתר הספריה הלאומית של הממשל האמריקני, ועוד מוסדות מכובדים ומוכרים רבים בעולם, ואף כאן בארץ כגון הטכניון בחיפה ומכון ויצמן.

 

** מהו אישור ה- FDA?

אינולין מאושר ע”י FDA כ-“סיבים תזונתיים”.

מהן חלק מההשפעות הפיזיולוגיות המועילות לבריאות האדם שיש להראות לפני שה-FDA יציע לאפשר להוספת פחמימות מבודדות או סינתטיות שאינן ניתנות לעיכול במוצר מזון להיות מוכרזות על התווית כסיבים תזונתיים?
להלן דוגמאות. לפחות אחד, אם הוכח בבני אדם, יגרום לפחמימות להיות זכאיות להיות מוצעות להיכלל בהגדרה של “סיבים תזונתיים”:

 • הורדת רמת הגלוקוז בדם
 • הורדת רמות הכולסטרול
 • הורדת לחץ דם
 • עלייה בתדירות של תנועות מעיים (רפיון משופר)
 • ספיגה מוגברת של מינרלים במערכת העיכול
 • צריכת אנרגיה מופחתת (למשל, בשל הסיבים קידום תחושה של שובע).

מבולבלים?
ישנם בשוק מוצרים שמשווקים עם פרסום אגרסיבי והמלצות מפוברקות כולל בעיתונים ותכניות טלוויזיה במסווה של כתבות חדשותיות, אשר עלולים עם הזמן לגרום ללחץ דם גבוה, אי ספיקת לב והפרעות קצב, אי ספיקת כליות ועוד, חפשו בגוגל.
אמרו לכם שיש מחקרים קלינים? אז אמרו, האם ראיתם את המחקרים? כנראה שלא, כי אין כאלו באמת!

ולכן,
בחרו תמיד במוצר שמומלץ והוכח לא במחקר אחד, אלא בשפע מחקרים שנערכו במכון ויצמן, באוניברסיטאות כגון אוקספורד והרווארד, בתי חולים וכדומה.

אינולין+ של טבעלייף הינו מוצר כזה.

ראו בהמשך, לכל ציטוט ומסקנה יש קישור ישירות למחקר המקורי.

מאוזנים? יופי!
אבל,
עדיין מערכת החיסון כושלת ונחלשת עם הגיל ואתם חשופים לסיבוכים וסיכונים, לצער כולנו זו עובדה קיימת!
אינולין היחיד שמחזק דרמטית את מערכת החיסון ביחד עם חיידקי המעי – וביחד מוכחים כמסייעים משמעותית בטיפול בסוכרת.


?יש לכם שאלה
?רוצים ייעוץ

רשמו את פרטיכם ונחזור אליכם

  לסגירת חלון זה לחצו
  למעלה בפינה הימנית על X

  תודה
  נחזור אליכם בקרוב

     צלצלו עכשיו דילוג לתוכן