סוכרת?
לוקחים תרופות ומאוזנים?
נהדר!
אבל לצער כולנו זה עדיין לא מספיק!

 

אצל חולי סוכרת מערכת החיסון כושלת, ובנוסף נחלשת עם הגיל,
וזו עובדה קיימת!

 לצער כולנו חולי סוכרת גם מאוזנים, עדיין חשופים לסיכונים ולסיבוכים קשים, זו גם עובדה קיימת!

 

חולי סוכרת נמצאים בסיכון גבוה משמעותית משאר האוכלוסייה לפתח סיבוכים שונים ביניהם התקפי לב, שבץ מוחי, עיוורון, פגיעות עצביות, אי ספיקת כליות ועוד, וכתוצאה מכך לשיעורי תמותה גבוהים יותר משאר האוכלוסייה..

“אינולין+” של טבעלייף. אינולין תוסף הכי טבעי והיחיד המוכח בשפע מחקרים ועדויות כמסייע ביחד עם חיידקי המעי הטובים בטיפול בחולי סוכרת, וביחד מסייעים לחיזוק דרמטי של מערכת החיסון ומסייעים במניעת התפתחות סיבוכים ומחלות קשות נוספות, והפחתת התמותה מכל הסיבות ללא שום תופעות לוואי.
+ עוד הרבה מעבר לזה…
אינולין מאושר ע”י FDA** כבעל השפעות פיזיולוגיות מועילות לבריאות.

לא להתבלבל, אינולין ואינסולין הם שני חומרים שונים, השמות הדומים זו מקריות.

ראו ציטוטים מתוך מחקרים ועדויות חולי סוכרת שנטלו אינולין, כולל משיבא, מכון ויצמן והטכניון, אוניברסיטאות אוקספורד הרווארד ובתי חולים:

*בהמשך למטה ראו קישורים למחקרים.

 

במטא אנליזה של 33 מחקרים שונים נמצא כי צריכת אינולין משפרת את רמות הסוכר בדם אצל אלו עם סוכרת טייפ 2 ובאוכלוסיית הטרום סוכרתיים”

 

הנציבות האירופית אישרה כי צריכת אינולין משפרת את רמות הסוכר בדם, זאת בעקבות מחקר שנערך באוניברסיטת אוקספורד.

“השינויים המועילים בפרמטרים רבים עשויים להוביל לירידה בחומרת הסיבוכים הקשורים לסוכרת מסוג 2 וכתוצאה מכך לתמותה נמוכה יותר”

 

“שינוי בהרכב חיידקי המעי עשוי למנוע סוכרת מסוג 2”

 

“תוספת אינולין הפחיתה ביעילות עמידות לאינסולין”

 

“בקבוצה שלקחה אינולין הושגו: שליטה יותר טובה בסוכר בדם, יותר ירידה במשקל ושמירה על רמת המוגלובין A1c מתחת ל- 7%”

 

ראו בהמשך למטה ציטוטים מעוד מחקרים רבים נוספים.

מבולבלים? צודקים!
השוק מוצף במוצרים שרלטניים עם המלצות מפוברקות, עם פרסום אגרסיבי, לעיתים עם רופאים שממליצים בגלל סיבות מסוימות! מוצרים שלא עוזרים במאום ואף עלולים להזיק.

לכן, בחרו רק במוצר שמגובה בשפע מחקרים וניסויים, ומאושר FDA**, “אינולין” הוא כזה, כמעט היחיד שבאמת נחקר, נוסה ומומלץ.

 

ע”פ המחקרים, אינולין+ של טבעלייף ביחד עם חיידקי המעי “הטובים”:

 • מורידים ומשפרים את רמות הסוכר
 • מפחיתים את ההתנגדות לאינסולין
 • מורידים רמת המוגלובין מסוכרר A1C
 • מווסתים מטבוליזם – חילוף חומרים
 • מסייעים בירידה במשקל והפחתת מדד BMI
 • מסייעים לוויסות התיאבון ורמות הסוכר בדם
 • מונעים מעי דולף
 • מסייעים להורדת לחץ הדם
 • משפרים מדדים רבים ביניהם מדדי סידן, תפקודי כבד כולל הפחתת שומנים בכבד, לחץ דם והפחתת גורמי סיכון המטולוגיים
 • מסייעים בירידה בחומרת הסיבוכים הקשורים לסוכרת סוג 2 כגון מחלות לב כולל שבץ, אי ספיקת כליות סופנית, פגיעות עצביות, סרטן, דיכאון, וכתוצאה מכך להפחתת התמותה מסיבוכים אלו
 • חשוב מאד להבין!
  מקבלים תרופות ומאוזנים?
  זה ממש לא מספיק, עדיין מערכת החיסון שלכם כושלת ואתם חשופים לסיבוכים ומחלות קשות נוספות! זו עובדה קיימת!
  אינולין+, היחיד שבנוסף לסיוע בטיפול בסוכרת, עשוי לחזק ביחד עם חיידקי המעי את מערכת החיסון וגם למנוע סיבוכים ומחלות קשות. פרטים
  בהמשך…

רוצים שנתקשר עמכם? השאירו פרטים ונצלצל…    האם ידעתם שחולי סוכרת נמצאים בסיכון של X2 לחלות באלצהיימר? אינולין+ של טבעלייף עשוי גם למנוע אלצהיימר. לחצו כאן לפרטים

   

  אם בריאותכם וחייכם חשובים לכם, אנו ממליצים לכם להקדיש מספר דקות ולקרוא את הדף עד סופו. נכון שקצת ארוך, אבל למען בריאותכם וחייכם כדאי להקדיש מספר דקות.

   

  חשוב! בהמשך הדף ראו ציטוטים מתוך מחקרים על אינולין, חיידקים “טובים” והקשר לסוכרת וקישורים ישירות לאותם המחקרים.

   

  אינולין פלוס של טבעלייף הינו תוסף תזונתי 100% טבעי, סיבים מסיסים המופקים משורש עולש טהור ומגיע כאבקה הנמסה בכל כוס משקה ללא טעם ללא ריח.
  ע”פ מחקרים, אינולין סופח שומנים, מוריד את רמות הסוכר, מווסת את חילוף החומרים, ומשמש גם כמצע הגידול האיכותי ביותר והנחקר ביותר עבור החיידקים “הטובים”, אלו מפרקים ומתסיסים את האינולין, ומייצרים ממנו חומצות שומן חיוניות, חומרים וחלבונים שונים חיוניים אשר מסייעים בטיפול בסוכרת ועשויים להפחית את התמותה כתוצאה מסיבוכי הסוכרת, וכן מחזקים דרמטית את מערכת החיסון.

   

  גם באתר האגודה האמריקאית לסוכרת פורסם (ראו בהמשך): מחקרים מצאו כי לאוכלוסיית חיידקי המעי “הטובים”  יש קשר למניעת השמנה ולהתפתחות סוכרת. החיידקים הטובים זקוקים לאינולין כי אותו הם מפרקים ומתסיסים וממנו מייצרים את החומצות והחומרים המטפלים בסוכרת.

   

  ד”ר מיכל חמו לוטם סגנית נשיא לחדשנות מרכז רפואי שיבא תל השומר מסכמת:

  “המיקרוביום (אוכולסיית חיידקי המעי) שלנו משפיע על מערכת העיכול, מערכת החיסון, המערכת האנדוקרינית ומחלות כגון השמנה, סוכרת, מחלות כיביות של המעי ואפילו השפעות נוירולוגיות על המוח.”  לחץ כאן לכתבה

   

  פרופ’ ערן סגל ממכון ויצמן (מוכר לכם מראיונותיו בטלוויזיה בנושא הקורונה)

  “בחמש השנים האחרונות” נוכחנו לדעת, שלמיקרוביום (אוכלוסיית חיידקי המעי) יש תפקיד משמעותי בנטייה לכל מיני מחלות נפוצות, כמו סוכרת, קרוהן וסרטן.” מתוך הארץ  לחץ כאן לכתבה

   

  ד”ר גבע-זטורסקי מהפקולטה לרפואה בטכניון

  חברת סגל בפקולטה לרפואה ע”ש רפפורט בטכניון ובמרכז המשולב לחקר הסרטן בטכניון, אומרת כי אוכלוסיית החיידקים המתקיימת בגופנו ממלאת תפקיד קריטי במצבנו הבריאותי, משפיעה באופן דרמטי על תפקודה של מערכת החיסון, וכי אוכלוסיית החיידקים במעיים מעורבת בשמירה על בריאותנו משלל מחלות ובהן בין היתר סוכרת, סרטן והשמנת יתר, ומשפיעה אפילו על מצב הרוח שלנו, ועוד מוסיפה “כיום מאמינים שיש קשר בין חיידקים לדיכאון, לזקנה, לפחדים, לאוטיזם, לפרקינסון ולאלצהיימר”.  לחץ כאן לכתבה

   

  ד”ר אילן יונגסטר מהמרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא)

  “מחקרים שנעשו בשנים האחרונות, תוך שימוש בטכנולוגיות ריצוף גנטי חדישות, חושפים את יחסי הגומלין שבין חיידקי המעי לגופינו, ואת תפקידם החיוני של חיידקים אלו במגוון תהליכים מטבוליים, בבשלות מערכת החיסון ובהגנה מפני מחוללי מחלות.”  לחץ כאן לכתבה

  *** וישנם בלי סוף ציטוטים דומים.

   

   

  אינולין אבקת סיבים תזונתיים מסיסים משורש עולש טהור, וביחד עם חיידקי המעי הטובים הינן הטיפול הטבעי היחיד שמוכח ומומלץ לסיוע בטיפול לסוכרת, טרום סוכרת ומניעת השמנה, ומסייעים למניעת שלל מחלות כולל ממאירות ועוד.
  רק מספר כפיות אבקה ביום, פשוט קל ומוכח.
  ה- FDA ממליץ לקחת בקביעות סיבים תזונתיים  וכן מאושר ע”י ה- FDA** כבעל יתרונות בריאותיים רבים ומומלץ גם ע”י הנציבות האירופית לטיפול בסוכרת.

   

  לוקחים או רוצים לקחת ליקוריץ? לחולי סוכרת לא מומלץ עקב תופעות לוואי חמורות. אתם לא חייבים לסמוך עלינו, חפשו בגוגל מחקרים “אמיתיים”  וכן לעוד פרטים על הסכנות של ליקוריץ היכנסו לאתר של פרופ’ דוד רוט > לפרטים לחצו כאן 

   

  לרכישת אינולין לחצו כאן

   

  חלקכם סקפטיים, ובצדק, השוק מוצף בשרלטנים שמוכרים מוצרים שונים המטפלים כביכול בסוכרת, ברובם במקרה הטוב לא עושים מאום, ובמקרה הרע עשויים לגרום לסיבוכים.
  לעולם לא מכניסים לפה מה שלא נבדק, ולא נוסה והוכח במחקרים רשמיים כבטוח לשימוש בבני אדם!

  בנוסף, היזהרו מ- FAKE NEWS !  עם “בשורות” וידיעות על מוצר כזה או אחר, למעלה ממחצית הידיעות והפרסומות שקריות !
  תמיד דרשו לראות מחקרים והיכן פורסמו, ולא אחד שניים מגמתיים המלווים ברופאים בעלי אינטרס, אלא רבים, האם פורסמו באתרים ממשלתיים, אוניברסיטאות, או סתם באתרים עלומי שם.
  אל תסמכו על אף אחד בצורה עיוורת, הבריאות שלכם איננה משחק. 

   

  על אינולין, חיידקים “טובים” וסוכרת, מתוך מחקרים:

   

  אינולין הינו הטיפול הטבעי היחיד האמיתי לסיוע בטיפול בסוכרת, טרום סוכרת ומניעת השמנה, והיחיד שמוכח, מומלץ, ומגובה בשפע מחקרים שנערכו בבני אדם בכל העולם כולל באוניברסיטאות כגון אוקספורד ובבתי חולים.

  אינולין מאושר ע”י FDA** כבעל יתרונות בריאותיים רבים כולל מניעת שלל מחלות כולל ממאירות.

   

  אינולין הופך במעי לג’ל, סופח אליו שומנים, מאט את תהליך העיכול ומאט ספיגת פחמימות, ובכך גם מונע קפיצות ברמות הסוכר, בנוסף משמש כמזון איכותי לשגשוג והתרבות החיידקים “הטובים”, מייצרים ביחד חומצות שומן חיוניות, חומרים נוגדי דלקות ועוד, וכולם ביחד ע”פ מחקרים פועלים  לטיפול בסוכרת ובתסמינים השונים, לשיפור מדדי הסוכרת, להפחתת התמותה מכל הסיבות, למניעת שלל מחלות החל ממחלות לב, ממאירות ועד השפעה מטיבה על המוח והנפש, כמו גם שיפור במדדים חיוניים שונים. ראו בהמשך במחקרים…

   

  זה עוד לא הכל, בנוסף ולא פחות חשוב גם לאנשים בריאים:

  גם ללא קשר לסוכרת, עוד ועד מחקרים בכל העולם כולל בארץ, מוכיחים כי לאינולין סיבים מסיסים משורש עולש ולאוכלוסיית חיידקי המעי בגופינו יש השפעה מכרעת על הבריאות הגופנית והנפשית כמעט בכל היבט אפשרי, החל ממניעת השמנה, מניעת שלל מחלות כגון סוכרת, מחלות לב ואף סוגי מחלת סרטן, ספיגה יותר טובה של סידן ומגנזיום לחיזוק העצמות ועד השפעה מטיבה על המוח והמצב הנפשי, שינה טובה יותר, אנטי אייג’ינג ואריכות ימים.

  אינולין מאושר ע”י FDA** כבעל השפעות פיזיולוגיות מועילות לבריאות.

    ליתרונות רבים נוספים מתוך מחקרים לחצו כאן

   

  לרכישת אינולין לחצו כאן

   

  רק מספר כפיות ליום של אבקת סיבים מסיסים “אינולין של טבעלייף” הנמסה בשניות בכוס שתייה או מזון רך.
  כל כך קל כל כך פשוט וחייכם ישתנו לעד לטובה.

   

  השוק מוצף בפרסומים ומוצרים טבעיים שחלקם עולים לא מעט ואשר נועדו לטפל כביכול בסוכרת, ואשר מלווים בהמלצות מזויפות וב-“פייק ניוז” ואף בסלבס ורופאים שלעיתים ממליצים מסיבות מובנות על מוצרים שאין כלום מאחוריהם.
  ולכן, בחרו תמיד במוצר שמוכח ומומלץ באין ספור מחקרים וניסויים, לא באחד שניים מגמתיים, אלא במאות ואלפים.
  אינולין כאינולין+ של טבעלייף מוכח ומומלץ בשפע מחקרים לסיוע בטיפול בסוכרת והפחתת התמותה מכל הסיבות.

   

  אינולין אינו תרופה ובוודאי שלא נועד להחליף תרופות, אולם על פי המחקרים, העדויות וההמלצות, בהחלט מוכח ביחד עם חיידקי המעי הטובים כעשויים לסייע בטיפול בסוכרת ובטרום סוכרת, ולהפחתת התמותה מכל הסיבות וכמובן מסייע למניעת התפתחות סוכרת מלכתחילה כמוזכר לעיל. מזכירים לכם שכל טיפול חייב ייעוץ ופיקוח של הרופא המטפל.

   

  כל הכתוב והמוזכר כאן באתר לקוח מתוך מחקרים ומאמרים שפורסמו במוסדות המובילים והמוכרים בעולם כגון באוניברסיטאות הרווארד, אוקספורד, כתב העת Nature, אתר הספריה הלאומית של הממשל האמריקני ועוד מוסדות מכובדים ומוכרים רבים בעולם.

   

  ** מהו אישור ה- FDA?

  אינולין מאושר ע”י FDA כ-“סיבים תזונתיים”.

  מהן חלק מההשפעות הפיזיולוגיות המועילות לבריאות האדם שיש להראות לפני שה-FDA יציע לאפשר להוספת פחמימות מבודדות או סינתטיות שאינן ניתנות לעיכול במוצר מזון להיות מוכרזות על התווית כסיבים תזונתיים?
  להלן דוגמאות. לפחות אחד, אם הוכח בבני אדם, יגרום לפחמימות להיות זכאיות להיות מוצעות להיכלל בהגדרה של “סיבים תזונתיים”:

  • הורדת רמת הגלוקוז בדם
  • הורדת רמות הכולסטרול
  • הורדת לחץ דם
  • עלייה בתדירות של תנועות מעיים (רפיון משופר)
  • ספיגה מוגברת של מינרלים במערכת העיכול
  • צריכת אנרגיה מופחתת (למשל, בשל הסיבים קידום תחושה של שובע).

  מבולבלים?
  ישנם בשוק מוצרים שמשווקים עם פרסום אגרסיבי והמלצות מפוברקות כולל בעיתונים ותכניות טלוויזיה במסווה של כתבות חדשותיות, אשר עלולים עם הזמן לגרום ללחץ דם גבוה, אי ספיקת לב והפרעות קצב, אי ספיקת כליות ועוד, חפשו בגוגל.
  אמרו לכם שיש מחקרים קלינים? אז אמרו, האם ראיתם את המחקרים? כנראה שלא, כי אין כאלו באמת!

  ולכן,
  בחרו תמיד במוצר שמומלץ והוכח לא במחקר אחד, אלא בשפע מחקרים שנערכו במכון ויצמן, באוניברסיטאות כגון אוקספורד והרווארד, בתי חולים וכדומה.

  אינולין+ של טבעלייף הינו מוצר כזה.

  ראו בהמשך, לכל ציטוט ומסקנה יש קישור ישירות למחקר המקורי.

     צלצלו עכשיו דילוג לתוכן