אלפי לקוחות אוהבים ושיתפו
נשמח ללייק או לשיתוף

 

במחקר מקיף שנערך באנגליה ב- 5,189 אנשים במשך עשור, נמצא שככל שרמות הסוכר בדם שלהם היו גבוהות יותר, כך ההידרדרות הקוגניטיבית שלהם הייתה מהירה יותר.
לגבי חולי סוכרת ממצא זה היה ידוע זה מכבר, אולם החדשה המרעישה שהתבררה במחקר, הינה כי המתאם הזה נכון גם לגבי אנשים שאינם חולי סוכרת ואף אינם טרום-סוכרתיים, ואשר אצלם רמות הסוכר גבוהות רק במעט ועדיין נמצאים בטווח שנחשב נורמלי!
רמות סוכר גבוהות אפילו בטווח הנורמה גורמות להידרדרות קוגניטיבית ועד לאלצהיימר!   למחקר…

 

החל מגילאי 35-40 רמות הסוכר מתחילות אצל כולם לעלות עקב סיבות שונות ידועות, ובנוסף גם מערכת החיסון מתחילה להיחלש.

לכן, אם ברצונכם להגיע לשיבה טובה ואריכות ימים ועם ראש צלול, התחילו כבר עכשיו בטיפול מונע, טיפול שגם עשוי לחזק משמעותית את מערכת החיסון ועשוי למנוע שלל מחלות קשות כגון סוכרת, בעיות השמנה, סרטן, אלצהיימר, דלקות כרוניות ועוד, ואף להשפיע על המוח להרגשה טובה.

 

ע”פ סקרים של משרד הבריאות ישנם בארץ כ- 600,000 חולי סוכרת מדווחים, מספר דומה של אנשים הנמצאים בשלב טרום סוכרת, ועוד מאות אלפים עם רמות סוכר גבוהות בדרגה כזו או אחרת אשר עדיין לא נחשבים לטרום סוכרתיים אולם חשופים להידרדרות קוגניטיבית ועוד סיבוכים עם הזמן.

 

רמות גבוהות של
סוכר או סוכרת
לא גזירת גורל!
מוכח כי ניתן למנוע!
הקדימו תרופה למכה!
כאשר מתחילה
הידרדרות קוגניטיבית
קשה עד בלתי אפשרי
לעצור אותה!
כנ”ל לגבי סוכרת

 

לחולי סוכרת וטרום סוכרת המשיכו לגלול ולקרוא.

 

לפרטים על חיזוק מערכת החיסון ומניעת מחלות  לחצו כאן…

 

אינולין+ של טבעלייף סיבים תזונתיים
טיפול טבעי בסוכרת וטרום סוכרת ובבעיות השמנה.
הטיפול הטבעי היחיד
שבאמת מוכח ומומלץ!

 

מתוך מחקרים וניסויים מדענים ורופאים קובעים: עם אינולין ניתן לטפל ולשלוט בסוכרת!

בחולים שקיבלו תוספת אינולין הוכחו ירידה בסוכר בצום, ירידה ב HbA1c, ירידה בהתנגדות לאינסולין, ירידה בשומן הבטני ושיפור במדדים חיוניים.
בנוסף, תוספת אינולין עשויה להביא לירידה בחומרת סיבוכים מסכני חיים הקשורים לסוכרת מסוג 2 וכתוצאה מכך לתמותה נמוכה יותר!

 

ולאלו במצב של השמנה ו/או טרום-סוכרת, אל תחכו, עם אינולין אפשר למנוע את המעבר לסוכרת!

אינולין+ של טבעלייף
פרה-ביוטיקה אינולין סיבים תזונתיים טבעיים לסיוע בטיפול טבעי בסוכרת, בסיבוכי סוכרת ובטרום סוכרת ובעיות השמנה

 

ציטוט מתוך ויקיפדיה:

“מחקרים מקשרים אינולין למספר יתרונות בריאותיים, כמו סיוע בשליטה בסוכרת, סיוע לירידה במשקל ושיפור בריאות העיכול” וכן “הפחתת סמנים ביולוגיים של תסמונת מטבולית“. לויקיפדיה…

ציטוט מתוך סקירה שיטתית ומטא-אנליזה של 225 ניסויים אקראיים מבוקרים שנערכו בעולם לגבי יעילות אינולין לטיפול בסוכרת סוג 2 בהשוואה לפלצבו:

“הנבדקים שקיבלו תוספת אינולין הראו שיפורים בפרמטרים השונים של סוכרת סוג 2 כולל:

  ירידה בסוכר בצום

  ירידה ב HbA1c

  ירידה בהתנגדות לאינסולין

  וכן הושג שיפור בשליטה באינסולין, וזאת לעומת אלו שקבלו פלצבו ואשר אצלם לא חל שום שיפור.”
פורסם ב- מאי 2020

 

ציטוט ממחקר נוסף:
“הממצאים שלנו תומכים בתפקיד של “אינולין” בשינוי שני גורמי סיכון מרכזיים בהתפתחות הסוכרת: ניהול משקל והפחתת השומן הפנימי בגוף, וכן הפחתת טריגליצרידים בכבד.”

יש בארץ מתחזים ומטפלים בסוכרת כפי שראינו לאחרונה בתכנית המתחזים של חיים אתגר בערוץ 12, אשר מבטיחים נפלאות תוך זמן קצר, “שיטה מהפכנית” “פטנט חדש” וכדומה, וכן מוצרים טבעיים עם הבטחות מפוצצות ללא שום ביסוס רפואי, ואשר במקרה הטוב לא עוזרים, ובמקרה הרע עלולים אף לסכן חיים!
אל תתפתו! הבריאות שלכם זה לא משחק!

מה לקוחות אומרים:
חלק מההמלצות, המלצות נוספות בדף המוצר.
*ההמלצות מתחלפות כל 7 שניות, ניתן גם לעמוד עם האצבע על המלצה ולגרור ימינה או שמאלה.

“אינולין+” של טבעלייף.
“אינולין” היחיד המוכח והמומלץ בשפע מחקרים וניסויים כמסייע משמעותית לחולי סוכרת ולאילו הסובלים מבעיות השמנה ללא שום תופעות לוואי.
היחיד
שלא רק מוריד את רמות הסוכר, אלא עשוי גם לטפל בשורש הבעיה, חיזוק מערכת החיסון ושיפור מדדים קריטיים רבים נוספים (ראו למטה בהמשך), ובכך
להוביל לירידה בחומרת הסיבוכים הקשורים לסוכרת כגון אלצהיימר, אי ספיקת כליות, פגיעות עצביות, מחלות לב, וכתוצאה מכך להפחתת התמותה. 

 

ע”פ המחקרים, אינולין מסייע טיפול טבעי בסוכרת עשוי ביחד עם חיידקי המעי “הטובים”:

 • להוריד ולשפר את רמות הסוכר
 • להפחית את ההתנגדות לאינסולין
 • להוריד רמת המוגלובין מסוכרר A1C
 • לווסת מטבוליזם – חילוף חומרים
 • מפחיתים את ייצור ההורמון גרלין הגורם לתחושת רעב ומנגד מעלים את ייצור ההורמון לפטין היוצר תחושת שובע
 • להפחית שומן קרביים, השומן בבטן, במותניים והשומנים סביב האיברים הפנימיים בגוף
 • לסייע בירידה במשקל והפחתת מדד BMI
 • לסייע לוויסות התיאבון ורמות הסוכר בדם
 • למנוע קפיצות בסוכר במשך היום
 • למנוע מעי דולף (אשר גורם למחלות ותופעות קשות נוספות)
 • לסייע להורדת לחץ הדם
 • לסייע להפחתת רמות כולסטרול כולל הכולסטרול הרע LDL ולהעלות את רמת הכולסטרול הטוב HDL
 • לסייע להפחתת רמות טריגליצרידים בדם
 • לשפר מדדים רבים ביניהם מדדי סידן, תפקודי כבד כולל הפחתת שומנים בכבד, הורדת לחץ דם והפחתת גורמי סיכון המטולוגיים
 • לא פחות חשוב ומוכח: עשויים לסייע בהפחתת ומניעת סיבוכים הקשורים לסוכרת סוג 2 כגון מחלות לב כולל שבץ, אי ספיקת כליות סופנית, פגיעות עצביות, סרטן, דיכאון, וכתוצאה מכך להפחתת התמותה מסיבוכים אלו, וזאת ע”פ המחקרים!

דוח מיוחד שפורסם לאחרונה גם באוניברסיטת הרווארד קובע:

דלקת כרונית בגוף המתפתחת עם השנים (עקב מערכת חיסון חלשה), היא הרוצח השקט הגורם למחלות לב, סרטן, סוכרת סוג 2, דמנציה ועוד.

 

אינולין מאושר ע”י FDA** כבעל השפעות פיזיולוגיות מועילות לבריאות.

ראו בהמשך עוד מסקנות מחקרים

כל מילה מיותרת!

ציטוטים מתוך מחקרים לגבי נטילת אינולין, כולל באוניברסיטאות אוקספורד הרווארד ובתי חולים:

*בהמשך למטה ראו קישורים למחקרים.

 

בסקירה שיטתית ומטא אנליזה של 33 מחקרים שונים נמצא כי ארבעת המדדים הגליקמיים העיקריים: סוכר בדם בצום, המוגלובין מסוכרר (HbA1c), אינסולין בצום ותנגודת לאינסולין הופחתו בצורה משמעותית בעקבות נטילת תוסף “אינולין”


בסקירה שיטתית אחרת של 9 ניסוים אקראיים מבוקרים, הנבדקים שקיבלו תוספת “אינולין” הדגימו שיפור משמעותי בפרמטרים של סוכרת סוג 2 כולל רמות נמוכות של סוכר בצום, המוגלובין מסוכרר (A1C), ותנגודת (עמידות) לאינסולין, וזאת בהשוואה לנבדקים שלא קיבלו תוספת אינולין.


הנציבות האירופית אישרה כי צריכת “אינולין” משפרת את רמות הסוכר בדם, זאת בעקבות מחקר שנערך באוניברסיטת אוקספורד שעוד קובע:

“השינויים המועילים בפרמטרים רבים עשויים להוביל לירידה בחומרת הסיבוכים הקשורים לסוכרת מסוג 2 וכתוצאה מכך לתמותה נמוכה יותר”


תזונה מועשרת באינולין מסוגלת לקדם ירידה במשקל בקרב חולים הסובלים מהשמנת יתר


ראו בהמשך למטה ציטוטים ממחקרים רבים נוספים וקישורים אליהם

חשוב מאד להבין!
מקבלים תרופות ומאוזנים?
זה טוב אבל, ממש לא מספיק! עדיין מערכת החיסון שלכם כושלת ואתם חשופים לסיבוכים ומחלות קשות נוספות! זו עובדה קיימת!
אינולין מסייע לטיפול טבעי בסוכרת, היחיד שבנוסף לסיוע בטיפול בסוכרת, עשוי לחזק  את מערכת החיסון ולמנוע סיבוכים ומחלות קשות. פרטים
בהמשך…


מבולבלים? צודקים!
השוק מוצף במוצרים שרלטניים עם המלצות מפוברקות, עם פרסום אגרסיבי, לעיתים עם רופאים שממליצים בגלל סיבות מסוימות! מוצרים שלא עוזרים במאום ואף עלולים להזיק. (לדוגמה, תוסף צמחי מאד מפורסם שמתחיל באות “ל” עלול להעלות לחץ דם ולגרום לאי ספיקת כליות ומסוכן לסוכרתיים, חפשו בגוגל)

לכן, בחרו רק במוצר שמגובה בשפע מחקרים וניסויים אמיתיים ובמוסדות מוכרים, ומאושר FDA**, “אינולין” הוא כזה, כמעט היחיד שבאמת נחקר, נוסה ומומלץ.

  האם ידעתם שחולי סוכרת נמצאים בסיכון של X4 לחלות באלצהיימר? אינולין+ של טבעלייף עשוי גם למנוע אלצהיימר. לחצו כאן לפרטים

 

אם בריאותכם וחייכם חשובים לכם, אנו ממליצים לכם להקדיש מספר דקות ולקרוא את הדף עד סופו. נכון שקצת ארוך, אבל למען בריאותכם וחייכם כדאי להקדיש מספר דקות.

 

חשוב! בהמשך הדף ראו ציטוטים מתוך מחקרים על אינולין, חיידקים “טובים” והקשר לסוכרת וקישורים ישירות לאותם המחקרים.

 

טיפ לסוכרתיים אוהבי פסטה, לקרוא גללו לקראת סוף הדף.

 

פרה-ביוטיקה אינולין+ סיבים תזונתיים 100% טבעי, סיבים מסיסים המופקים משורש עולש טהור ומגיע כאבקה הנמסה בכל כוס משקה ללא טעם ללא ריח.
ע”פ מחקרים, אינולין סופח שומנים, מוריד את רמות הסוכר, מווסת את חילוף החומרים, ומשמש גם כמצע הגידול האיכותי ביותר והנחקר ביותר עבור החיידקים “הטובים”, אלו מפרקים ומתסיסים את האינולין, ומייצרים ממנו חומצות שומן חיוניות, חומרים וחלבונים שונים חיוניים אשר מסייעים בטיפול בסוכרת ועשויים להפחית את התמותה כתוצאה מסיבוכי הסוכרת, וכן מחזקים דרמטית את מערכת החיסון.

 

גם באתר האגודה האמריקאית לסוכרת פורסם (ראו בהמשך): מחקרים מצאו כי לאוכלוסיית חיידקי המעי “הטובים”  יש קשר למניעת השמנה ולהתפתחות סוכרת.
החיידקים הטובים זקוקים לאינולין כי אותו הם מפרקים ומתסיסים וממנו מייצרים את החומצות והחומרים המסייעים בטיפול בסוכרת.

 

ד”ר מיכל חמו לוטם סגנית נשיא לחדשנות מרכז רפואי שיבא תל השומר מסכמת:

“המיקרוביום (אוכולסיית חיידקי המעי) שלנו משפיע על מערכת העיכול, מערכת החיסון, המערכת האנדוקרינית ומחלות כגון השמנה, סוכרת, מחלות כיביות של המעי ואפילו השפעות נוירולוגיות על המוח.”  לחץ כאן לכתבה

 

פרופ’ ערן סגל ממכון ויצמן (מוכר לכם מראיונותיו בטלוויזיה בנושא הקורונה)

“בחמש השנים האחרונות” נוכחנו לדעת, שלמיקרוביום (אוכלוסיית חיידקי המעי) יש תפקיד משמעותי בנטייה לכל מיני מחלות נפוצות, כמו סוכרת, קרוהן וסרטן.” מתוך הארץ  לחץ כאן לכתבה

 

ד”ר גבע-זטורסקי מהפקולטה לרפואה בטכניון

חברת סגל בפקולטה לרפואה ע”ש רפפורט בטכניון ובמרכז המשולב לחקר הסרטן בטכניון, אומרת כי אוכלוסיית החיידקים המתקיימת בגופנו ממלאת תפקיד קריטי במצבנו הבריאותי, משפיעה באופן דרמטי על תפקודה של מערכת החיסון, וכי אוכלוסיית החיידקים במעיים מעורבת בשמירה על בריאותנו משלל מחלות ובהן בין היתר סוכרת, סרטן והשמנת יתר, ומשפיעה אפילו על מצב הרוח שלנו, ועוד מוסיפה “כיום מאמינים שיש קשר בין חיידקים לדיכאון, לזקנה, לפחדים, לאוטיזם, לפרקינסון ולאלצהיימר”.  לחץ כאן לכתבה

 

ד”ר אילן יונגסטר מהמרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא)

“מחקרים שנעשו בשנים האחרונות, תוך שימוש בטכנולוגיות ריצוף גנטי חדישות, חושפים את יחסי הגומלין שבין חיידקי המעי לגופינו, ואת תפקידם החיוני של חיידקים אלו במגוון תהליכים מטבוליים, בבשלות מערכת החיסון ובהגנה מפני מחוללי מחלות.”  לחץ כאן לכתבה

*** וישנם בלי סוף ציטוטים דומים.

 

הינה חלק מתוך מחקרים רבים על אינולין סיוע בטיפול טבעי בסוכרת:

 

1

הנציבות האירופית אישרה כי צריכת אינולין סיבים מסיסים משורש עולש טהור משפרת את רמות הסוכר בדם, זאת בעקבות מחקר שנערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת אוקספורד באוקספורד בריטניה.

  לחצו כאן למחקר

 

2

מדענים מצאו במחקרים כי יש קשר ישיר בין רמות הסוכר בדם לבין סיבים תזונתיים מסיסים וחיידקי המעיים. במחקר שהתנהל עם קבוצת חולי סוכרת Type2, החוקרים טיפלו בהצלחה בסוכרת בעזרת תזונה עשירה בסיבים תזונתיים אשר מעודדת את חיידקי המעיים.
אינולין סיבים תזונתיים מסיסים משמש כמזון הטוב ביותר עבור החיידקים הטובים וממלא תפקיד מרכזי בשגשוג החיידקים הטובים ואופן פעולתם.

מחקר מהשנה האחרונה בפינלנד מצא כי אנשים אשר צרכו יותר סיבים תזונתיים, הייתה אצלם בדם יותר חומצה אינדולפרופיונית אשר מיוצרת על ידי חיידקי המעיים, והם נטו לחלות פחות בסוכרת מסוג 2.
המחקר החדש מתבסס על כך שמראה כיצד סיבים מסיסים כגון אינולין מסייעים לגידול חיידקים במעיים המייצרים אותות כימיים המסייעים לוויסות התיאבון ורמות הסוכר בדם.

 

במחקר נמצא כי סיבים מסיסים כגון אינולין, הפרו ועודדו את צמיחתם של 15 זני חיידקים הנמצאים במעיים והמייצרים חומצות שומן קצרות שרשרת, ואלו משמשות גם כמקור דלק לתאים וגם כ”שליחים” בין היתר למוח. חומצות אלו אותתו למוח ליצור יותר פפטיד -1 דמוי גלוקגון (GLP-1) ופפטיד YY) PYY).
GLP-1 הוא הורמון שמורה לגוף ליצור יותר אינסולין, בעוד ש- PYY מוריד תיאבון, השניים הללו הם קריטיים לשמירה על רמת הסוכר בדם ועל המשקל .

  לחצו כאן למחקר

 

3

מחקר עם ניסוי אקראי מבוקר פלצבו, הראה כי צריכת אינולין סיבים מסיסים משורש עולש הציגה שיפור ברמות הסוכר בדם,  ובנוסף שיפור המדדים של סידן, תפקודי כבד, לחץ דם והפחתת גורמי סיכון המטולוגיים.

  לחצו כאן למחקר

 

4

מחקר אחר שנערך בקרב 44 אנשים עם טרום סוכרת שחולקו ל- 2 קבוצות, נמצא כי חברי הקבוצה אשר נטלו תוספת אינולין במשך 18 שבועות ירדו במשקל 7.6% ממשקל הגוף, וזאת לעומת ירידה של 4.9% בלבד בחברי הקבוצה אשר נטלו סיבים אחרים.

  לחצו כאן למחקר

 

5

במטא אנליזה של 33 מחקרים שונים נמצא כי צריכת אינולין משפרת את רמות הסוכר בדם אצל אלו עם סוכרת טייפ 2 ובאוכלוסיית הטרום סוכרתיים.

  לחצו כאן למחקר

 

6

במחקר אחר נבדקה ההשפעה של אינולין על המצב הגליקמי ופרופיל השומנים בחולים סוכרתיים מסוג 2.
התוצאות הראו כי תוספת אינולין הפחיתה משמעותית את משקל הגוף ואת ה- BMI, FBS ו- HbA 1c בקבוצת התערבות בהשוואה לקבוצת הביקורת.
בנוסף, נצפה כי צריכת האינולין גרמה לירידה משמעותית ביחס TC, TG, LDL-c, יחס TC / HDL-c וביחס LDL-c / HDL-c  בהתערבות בהשוואה לקבוצת הביקורת.
תוספת האינולין הגדילה באופן משמעותי את ה- HDL-c (הכולסטרול הטוב)  בהשוואה לקבוצת הביקורת.

  לחצו כאן למחקר

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

7

שכיחות מחלת הסרטן בקרב חולי סוכרת גבוהה בכ- 25% בהשוואה לאנשים שאינם סוכרתיים, אצל נשים סוכרתיות הסיכון לסרטן רירית הרחם אף כמעט כפול.
ציטוט כותרת מתוך מחקר שפורסם בדצמבר 2020: “חומצות שומן קצרות שרשרת: חיילים שנלחמים נגד דלקת ומגנים מפני גידולים בחולי סוכרת”. חומצות שומן קצרות שרשרת מיוצרות על ידי חיידקי המעי הטובים ואינולין.

  לחצו כאן למחקר

 

8

במחקר שנערך עם 28 נשים חולות סוכרת מסוג 2 שמנות, כל אחת מהן קיבלה ארבע גרם אינולין מדי יום כתוספת לטיפול לטיפול המקובל נגד סוכרת במשך שלושה שבועות.

עם תחילת המחקר נלקחו מדידות של הטריגליצרידים בסרום בצום, עמידות לאינסולין, רמת האינסולין בצום ורמת הגלוקוז בצום, ונלקחו שוב מדידות לאחר שלושה שבועות של צריכת אינולין.
התוצאות: חלה ירידה משמעותית ברמת הסרום של ארבעת הפרמטרים הנ”ל.
מסקנה: ניתן לתת אינולין כתוספת לטיפול לטיפול קונבנציונאלי נגד סוכרת. תוספת אינולין הפחיתה ביעילות טריגליצרידים בסרום ועמידות לאינסולין שהיא הבעיה המרכזית בניהול סוכרת מסוג 2.

  לחצו כאן למחקר

 

9

במחקר אחר אשר פורסם ע”י המרכז האקדמי של אוניברסיטת אוקספורד, ואשר שנערך בילדים בגילאים 8-17 עם סוכרת סוג 1, חילקו את הילדים ל -2 קבוצות, אחת שקיבלה תוספת אינולין במשך 12 שבועות, והשנייה כקבוצת בקרה, כאשר הנתונים ההתחלתיים של 2 הקבוצות היו זהים.
בקבוצת הילדים שקיבלה תוספת אינולין נצפתה עלייה משמעותית ב- C-peptide, נצפה שיפור בחדירות המעיים, נצפה שיפור משמעותי לטובה באוכלוסיית החיידקים לטובה וכל זאת לעומת קבוצת הביקורת אצלה לא נצפו שום שינויים.
מסקנת המחקר: פרה-ביוטיקה (אינולין)  היא תוספת טיפולית חדשה, זולה, ובסיכון נמוך ל- T1D שעשויה לשפר את השליטה הגליקמית.

  לחצו כאן למחקר

 

10

חוקרים מב”ח האוניברסיטאי צ’ונגצ’ינג שבסין, בצעו מטא-אנליזה של 225 ניסויים מבוקרים אקראיים ברחבי העולם לגבי יעילות של מתן תוספת אינולין סיבים מסיסים לחולי סוכרת מסוג 2 בהשוואה ליעילות של תוספת פלצבו או אחר, ובסיכום עבודת המחקר שלהם שהתפרסמה לציבור במרץ 2020 כותבים כך: “הגענו למסקנה שמתן תוספת אינולין יכולה לשפר משמעותית את הגלוקוז בפלסמה בצום”
ניתוחי תת-קבוצות נוספות גילו תפקיד משמעותי של תוספי אינולין למשך הטיפול ≥8 שבועות.

  לחצו כאן למחקר

 

11

באתר האגודה האמריקאית לסוכרת פורסם כי מספר מחקרים מצאו כי לאוכלוסיית חיידקי המעי “הטובים”  יש קשר למניעת השמנה ולהתפתחות סוכרת.
תוספת אינולין גורמת לשגשוג החיידקים “הטובים” וביחד עוזרים במניעת ובטיפול בהשמנה ובסוכרת.

  לחצו כאן למחקר

 

12

באתר האגודה האמריקאית לסוכרת תמצאו מאות כתבות על סוכרת, השמנת יתר ועוד, וההשפעה המטיבה של אינולין סיבים מסיסים משורש עולש.

  לחצו כאן לאתר

 

13

מתוך מחקר שפורסם בכתב העת NATURE
לפרוביוטיקה השפעות מטבוליות מועילות בחולים עם סוכרת מסוג 2: מטא-אנליזה של ניסויים קליניים אקראיים.
לפרוביוטיקה יש תפקיד מועיל בניהול סוכרת מסוג 2 בכל הקשור לפרופיל מטבולי, פרוביוטיקה הפחיתה באופן משמעותי את רמת הכולסטרול הכללי, את רמות הטריגליצרידים, את רמות ה- CRP, את רמות ה- HbA1c, את רמות הגלוקוז בצום בפלזמה, את האינסולין בצום ואת לחץ הדם יחד עם העלייה של רמות ה- HDL. נראה כי השינויים הקטנים שנצפו לא היו משמעותיים מבחינה קלינית, אולם השינויים המועילים בפרמטרים רבים עלולים להוביל לירידה בחומרת הסיבוכים הקשורים לסוכרת מסוג 2, וכתוצאה מכך בתמותה נמוכה יותר.

  לחצו כאן למחקר

 

14

במחקר אחר נערכה השוואה בין שתי קבוצות חולי סוכרת, אחת שלקחה את התרופה אקרבוז והשנייה שלקחה בנוסף סיבים מסיסים בהם אינולין.
בקבוצה שלקחה סיבים מסיסים בהם אינולין הושגה שליטה יותר טובה בסובר בדם, הושגה ירידה טובה יותר במשקל וכן רובה המכריע של הקבוצה שמר על רמת המוגלובין A1c מתחת ל- 7% שהיא הרמה המומלצת על ידי האגודה האמריקאית לסוכרת וזאת לעומת רק 50% מחברי הקבוצה האחרת.

  לחצו כאן למחקר

 

15

בסקירה שיטתית ומטא אנליזה של 33 מחקרים שונים נמצא כי ארבעת המדדים הגליקמיים העיקריים: סוכר בדם בצום, המוגלובין מסוכרר (HBA1C), אינסולין בצום ותנגודת לאינסולין הופחתו בצורה משמעותית בעקבות נטילת תוסף “אינולין”

  לחצו כאן למחקר

 

16

בסקירה שיטתית של 9 ניסוים אקראיים מבוקרים, הנבדקים שקיבלו תוספת אינולין הדגימו שיפור משמעותי בפרמטרים של סוכרת סוג 2 כולל רמות נמוכות של סוכר בצום, המוגלובין מסוכרר (A1C), ותנגודת (עמידות) לאינסולין, וזאת בהשוואה לנבדקים שלא קיבלו תוספת אינולין.

  לחצו כאן למחקר

 

17

בניסוי קליני אקראי מבוקר פלצבו בנשים עם סוכרת סוג 2 נמצא:
“תוספי אינולין עשויים לשלוט ברמות המצב הגליקמי ולשפר את פרופיל השומנים בחולים סוכרתיים סוג 2. ממצאים אלה תומכים בשימוש באינולין כטיפול בטוח לניהול סוכרת.”

  לחצו כאן למחקר

 

18

בשלושה מחקרים שונים בבתי חולים המובילים בסין נקבע:
“לסיכום, המחקר הנוכחי מצביע על כך שתוסף אינולין שיפר משמעותית את עמידות האינסולין בטרום סוכרת.”
“ממצאים אלה מצביעים על כך שאינולין עשוי להוות התערבות חדשנית וזולה למחלת הסוכרת.”

  לחצו כאן למחקר

 

19

תזונה מועשרת באינולין מסוגלת לקדם ירידה במשקל בקרב חולים הסובלים מהשמנת יתר

  לחצו כאן למחקר

 

20

הממצאים שלנו תומכים בתפקיד של אינולין בשינוי שני גורמי סיכון מרכזיים בהתפתחות הסוכרת: ניהול משקל והפחתת השומנים הפנימי בגוף, וכן הפחתה של טריגליצרידים בכבד.

  לחצו כאן למחקר

 

21

פרה-ביוטיקה אינולין הוביל לשינוי אוכלוסיית חיידקי המעי שעשויים להשפיע באופן חשוב על מספר מטבוליטים מרכזיים המעורבים בהשמנת יתר וסוכרת.

  לחצו כאן למחקר

 

22

סקירה שיטתית מ 10/2021 של 78 מחקרים:
“השפעות בריאותיות מועילות שדווחו בעקבות צריכת אינולין כוללות רגישות מוגברת לאינסולין, ירידה בטריגליצרידים ופרופיל שומנים משופר, ספיגה מוגברת של סידן ומגנזיום, שובע מוגבר, שיפור בתפקוד מחסום המעי, ויציאות משופרות.”

  לחצו כאן למחקר

 

23

פורסם ב- 2020 מתוך סקירה שיטתית ומטא-אנליזה של 225 ! ניסויים אקראיים מבוקרים שנערכו בעולם לגבי יעילות אינולין לטיפול בסוכרת סוג 2 בהשוואה ליעילות פלצבו

הנבדקים שקיבלו תוספת אינולין הראו שיפורים בפרמטרים השונים של סוכרת סוג 2 כולל ירידה בסוכר בצום, ירידה ב HbA1c, ירידה בהתנגדות לאינסולין, וכן הושג שיפור בשליטה באינסולין, וזאת לעומת אלו שלא קבלו תוספת אינולין ואשר אצלם לא חל שום שיפור.
המחקר מציע מסקנות אלו כמדריך לדיאטנים לטיפול בסוכרת.

  לחצו כאן למחקר

 

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

אינולין אבקת סיבים תזונתיים מסיסים משורש עולש טהור, וביחד עם חיידקי המעי הטובים הינן הטיפול הטבעי היחיד שמוכח ומומלץ לסיוע בטיפול לסוכרת, טרום סוכרת ומניעת השמנה, ומסייעים למניעת שלל מחלות כולל ממאירות ועוד.
רק מספר כפיות אבקה ביום, פשוט קל ומוכח.
ה- FDA ממליץ לקחת בקביעות  סיבים תזונתיים מסיסים, אינולין מאושר ע”י ה- FDA** כבעל יתרונות בריאותיים רבים ומומלץ גם ע”י הנציבות האירופית לטיפול בסוכרת.

 

לוקחים או רוצים לקחת ליקוריץ? לחולי סוכרת לא מומלץ עקב תופעות לוואי חמורות. אתם לא חייבים לסמוך עלינו, חפשו בגוגל מחקרים “אמיתיים”  וכן לעוד פרטים על הסכנות של ליקוריץ היכנסו לאתר של פרופ’ דוד רוט > לפרטים לחצו כאן 

 

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

חלקכם סקפטיים, ובצדק, השוק מוצף בשרלטנים שמוכרים מוצרים שונים המטפלים כביכול בסוכרת, ברובם במקרה הטוב לא עושים מאום, ובמקרה הרע עשויים לגרום לסיבוכים.
לעולם לא מכניסים לפה מה שלא נבדק, ולא נוסה והוכח במחקרים רשמיים כבטוח לשימוש בבני אדם!

בנוסף, היזהרו מ- FAKE NEWS !  עם “בשורות” וידיעות על מוצר כזה או אחר, למעלה ממחצית הידיעות והפרסומות שקריות !
תמיד דרשו לראות מחקרים והיכן פורסמו, ולא אחד שניים מגמתיים המלווים ברופאים בעלי אינטרס, אלא רבים, האם פורסמו באתרים ממשלתיים, אוניברסיטאות, או סתם באתרים עלומי שם.
אל תסמכו על אף אחד בצורה עיוורת, הבריאות שלכם איננה משחק. 

 

על אינולין סיוע בטיפול טבעי בסוכרת, חיידקים “טובים” וסוכרת, מתוך מחקרים:

 

אינולין הינו הטיפול הטבעי היחיד האמיתי לסיוע בטיפול בסוכרת, טרום סוכרת ומניעת השמנה, והיחיד שמוכח, מומלץ, ומגובה בשפע מחקרים שנערכו בבני אדם בכל העולם כולל באוניברסיטאות כגון אוקספורד ובבתי חולים.

אינולין מאושר ע”י FDA** כבעל יתרונות בריאותיים.

 

אינולין הופך במעי לג’ל, סופח אליו שומנים, מאט את תהליך העיכול ומאט ספיגת פחמימות, ובכך גם מונע קפיצות ברמות הסוכר, בנוסף משמש כמזון איכותי לשגשוג והתרבות החיידקים “הטובים”, מייצרים ביחד חומצות שומן חיוניות, חומרים נוגדי דלקות ועוד, וכולם ביחד ע”פ מחקרים פועלים  לטיפול בסוכרת ובתסמינים השונים, לשיפור מדדי הסוכרת, להפחתת התמותה מכל הסיבות, למניעת שלל מחלות החל ממחלות לב, ממאירות ועד השפעה מטיבה על המוח והנפש, כמו גם שיפור במדדים חיוניים שונים. ראו בהמשך במחקרים…

 

זה עוד לא הכל, בנוסף ולא פחות חשוב גם לאנשים בריאים:

גם ללא קשר לסוכרת, עוד ועד מחקרים בכל העולם כולל בארץ, מוכיחים כי לאינולין סיבים מסיסים משורש עולש ולאוכלוסיית חיידקי המעי בגופינו יש השפעה מכרעת על הבריאות הגופנית והנפשית כמעט בכל היבט אפשרי, החל ממניעת השמנה, מניעת שלל מחלות כגון סוכרת, מחלות לב ואף סוגי מחלת סרטן, ספיגה יותר טובה של סידן ומגנזיום לחיזוק העצמות ועד השפעה מטיבה על המוח והמצב הנפשי, שינה טובה יותר, אנטי אייג’ינג ואריכות ימים.

אינולין מאושר ע”י FDA** כבעל השפעות פיזיולוגיות מועילות לבריאות.

  ליתרונות רבים נוספים מתוך מחקרים לחצו כאן

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

רק מספר כפיות ליום של אבקת סיבים מסיסים “אינולין של טבעלייף” סיוע טיפול טבעי בסוכרת הנמסה בשניות בכוס שתייה או מזון רך.
כל כך קל כל כך פשוט וחייכם ישתנו לעד לטובה.

 


טיפ לסוכרתיים אוהבי פסטה

במחקר שנערך במתנדבים, לאחר אכילת פסטה חמה טרייה, רמת הגלוקוז בדם שלהם עלתה וירדה בחדות כצפוי.
אולם, כאשר המתנדבים אכלו את אותה הפסטה הצוננת למחרת (ללא חימום), רמת הגלוקוז בדם לא עלתה באותה מידה. הפסטה הקרה לא גרמה אפוא לעליות החדות הלא בריאותיות ברמות הסוכר והאינסולין בדם.
ואולם, כאשר המתנדבים שאכלו את אותה הפסטה למחרת אבל חיממו אותה מחדש, התוצאות היו מדהימות: רמת הגלוקוז אצלם בדם עלתה בחצי ממה שעלתה לאחר שאכלו אפילו את הפסטה הצוננת.

הממצאים העלו כי על ידי חימום מחדש של מנות פסטה (וכנראה תפוחי אדמה ומזונות עמילניים אחרים) לאחר קירור במקרר, זה הופך אותן להרבה יותר בריאות ובכך מגינות מפני עליות חדות ברמת הסוכר בדם.

 

השוק מוצף בפרסומים ומוצרים טבעיים שחלקם עולים לא מעט ואשר נועדו לטפל כביכול בסוכרת, ואשר מלווים בהמלצות מזויפות וב-“פייק ניוז” ואף בסלבס ורופאים שלעיתים ממליצים מסיבות מובנות על מוצרים שאין כלום מאחוריהם.
ולכן, בחרו תמיד במוצר שמוכח ומומלץ באין ספור מחקרים וניסויים, לא באחד שניים מגמתיים, אלא במאות ואלפים.
אינולין כאינולין+ של טבעלייף מוכח ומומלץ בשפע מחקרים לסיוע בטיפול בסוכרת והפחתת התמותה מכל הסיבות.

 

אינולין אינו תרופה ובוודאי שלא נועד להחליף תרופות, אולם על פי המחקרים, העדויות וההמלצות, בהחלט מוכח ביחד עם חיידקי המעי הטובים כעשויים לסייע בטיפול בסוכרת ובטרום סוכרת, ולהפחתת התמותה מכל הסיבות וכמובן מסייע למניעת התפתחות סוכרת מלכתחילה כמוזכר לעיל.
מזכירים לכם שכל טיפול חייב ייעוץ ופיקוח של הרופא המטפל.

 

כל הכתוב והמוזכר כאן באתר לקוח מתוך מחקרים ומאמרים שפורסמו במוסדות המובילים והמוכרים בעולם כגון באוניברסיטאות הרווארד, אוקספורד, כתב העת Nature, אתר הספריה הלאומית של הממשל האמריקני, ועוד מוסדות מכובדים ומוכרים רבים בעולם, ואף כאן בארץ כגון הטכניון בחיפה ומכון ויצמן.

 

** מהו אישור ה- FDA?

אינולין מאושר ע”י FDA כ-“סיבים תזונתיים”.

מהן חלק מההשפעות הפיזיולוגיות המועילות לבריאות האדם שיש להראות לפני שה-FDA יציע לאפשר להוספת פחמימות מבודדות או סינתטיות שאינן ניתנות לעיכול במוצר מזון להיות מוכרזות על התווית כסיבים תזונתיים?
להלן דוגמאות. לפחות אחד, אם הוכח בבני אדם, יגרום לפחמימות להיות זכאיות להיות מוצעות להיכלל בהגדרה של “סיבים תזונתיים”:

 • הורדת רמת הגלוקוז בדם
 • הורדת רמות הכולסטרול
 • הורדת לחץ דם
 • עלייה בתדירות של תנועות מעיים (רפיון משופר)
 • ספיגה מוגברת של מינרלים במערכת העיכול
 • צריכת אנרגיה מופחתת (למשל, בשל הסיבים קידום תחושה של שובע).


?יש לכם שאלה
?רוצים ייעוץ

רשמו את פרטיכם ונחזור אליכם

  לסגירת חלון זה לחצו
  למעלה בפינה הימנית על X

  תודה
  נחזור אליכם בקרוב


     צלצלו עכשיו דילוג לתוכן