כל הכתוב כאן הינו מתוך מחקרים נחשבים בעולם כולל כאן בארץ בטכניון, מכון ויצמן ושיבא תל השומר.

ראו בהמשך קישורים לאותם המחקרים.

מדענים ומחקרים קובעים:

"אינולין" וחיידקי המעי "הטובים" מחזקים דרמטית את מערכת החיסון ועשויים למנוע שלל מחלות, החל ממניעת השמנה, מחלות לב, סוכרת, אלצהיימר, פרקינסון, שבץ מוחי, מחלות ממאירות, ועד להשפעה טובה על המוח.

ראו בהמשך למטה ציטוטים של מדענים ורופאים כולל ממכון ויצמן, שיבא תל השומר והטכניון.

עובדה 1
צעירים כמעט שלא חולים, והסיבה, מערכת החיסון שלהם חזקה ובמיטבה.

אבל,

עובדה: ככל שמתבגרים מערכת החיסון נחלשת! וכך גדלים הסיכויים לפתח מחלות!

 

עובדה 2

מדענים ורופאים בעולם כולל כאן בטכניון, שיבא ומכון ויצמן קובעים:
חיידקי המעי משפיעים באופן דרמטי על תפקודה של מערכת החיסון ובשמירה על בריאותנו משלל מחלות ובהן בין היתר סוכרת, מחלות לב, מחלות מעיים, דלקות מפרקים, סרטן, אלצהיימר, דיכאון השמנת יתר ועוד.

 

עובדה 3

מתוך שפע מחקרים: החיידקים "הטובים" זקוקים לאינולין לחיזוק מערכת החיסון!
החיידקים "הטובים" עם "אינולין" עשויים למנוע מחלות כולל קשות!
מי שכבר חולה, כגון בסוכרת?
אינולין והחיידקים הטובים עשויים לסייע דרמטית בהורדת הסוכר, שיפור המדדים, מניעת סיבוכים והפחתת התמותה!

 

עובדה 4

"אינולין" – תוסף התזונה הכמעט יחיד שנחקר, הוכח, ומומלץ במאות ואלפי מחקרים!

 

עובדה 5

אינולין מאושר ע"י FDA כבעל השפעות פיזיולוגיות מועילות לבריאות!
מומלץ לקחת בקביעות כחלק מהתזונה היומית.

 

עובדה 6
מכניסים לפה רק מוצר שהוכח במאות ואלפי מחקרים וניסויים עם בני אדם!

מבולבלים? צודקים!
השוק מוצף במוצרים שרלטניים עם המלצות מפוברקות, לעיתים עם רופאים שממליצים בגלל סיבות מסוימות! שלל מוצרים שבמקרה הטוב לא עוזרים ובמקרה הרע ואף עלולים להזיק.
תמיד חפשו בגוגל מחקרים, לא אחד שניים מגמתיים, אלא הרבה, והמפורסמים באתרי מוסדות מוכרים.

 

ככל שמתבגרים, אוכלוסיית חיידקי המעי מתערערת (דיסביוזיס *), המעי נעשה חדיר למעבר חיידקים ורעלים מהמעי אל מחזור הדם, המערכת החיסונית נחלשת, מגיבה יותר לאט, ובעקבות כך גדלים הסיכונים והסיכויים לפתח מחלות מעיים, מחלות לב, סרטן, כולל מחלות אוטואימוניות כסוכרת, דלקת מפרקים, מחלות ניווניות של המוח כאלצהיימר ועוד.

 

חדשות טריות: חיידקי המעי "הטובים" עם אינולין עשויים לסייע בטיפול בווירוס הקורונה ובהפחתה משמעותית של התסמינים הקשים.

* דיסביוזיס – זהו מצב בו אוכלוסיית החיידקים "הטובים" מתערערת או נחלשת מסיבה כלשהי, ונוצר חוסר איזון בין קהילות החיידקים, כאשר ישנה ירידה בזנים ובכמות של החיידקים "הטובים", ולעומתם ישנה עלייה ושגשוג של החיידקים מחוללי המחלות. המעי נעשה חדיר יותר לפתוגנים ורעלים העוברים למערכת כלי הדם ודרכם מגיעים לאיברים השונים אשר עלולים להיפגע, כך הגוף חשוף יותר לרעלים שמפרישים החיידקים מחוללי המחלות, מערכת החיסון נחלשת ומערכות הגוף השונות חשופות לפגיעות ולפיתוח מחלות גופניות, אוטואימוניות ונפשיות, וכן נוצר שיבוש במעבר המסרים מהמוח למעי ולהיפך.

חלק מהסיבות להתערערות אוכלוסיית החיידקים הטובים הן תזונה לקויה כגון עתירת שומנים וסוכרים, מזון מעובד, מחלות ובעיות מעי, נטילת תרופות מסוימות, גנטיקה, מתח ולחץ נפשי, חוסר שינה, עודף אלכוהול, עישון ועוד, וכמובן חד משמעית חוסר בסיבים מסיסים כאינולין !.

רובנו בקושי אוכלים רבע מהכמות היומית המומלצת והנדרשת של סיבים תזונתיים, וזאת ע"פ FDA ועוד מומחי תזונה.

מדענים ורופאים בכל העולם כולל ממכון ויצמן והטכניון קובעים: הבריאות שלנו, גם הגופנית וגם הנפשית תלויה בחיידקי המעי שלנו! חיידקי המעי תלויים בקבלת אינולין!

 

סיכום מתוך שפע מחקרים בקצרה

הוכח כי אינולין וחיידקי המעי "הטובים" מחזקים את מערכת החיסון ועשויים למנוע שלל מחלות, החל ממניעת השמנה, מחלות לב, סוכרת, מחלות ממאירות, ועד להשפעה טובה על המוח, דיכאון, אוטיזם, מחלות אלצהיימר, מחלת פרקינסון, שבץ מוחי ועוד.
* חדשות טריות: חיידקי המעי "הטובים" עשויים לסייע בטיפול בווירוס הקורונה ובהפחתת התסמינים הקשים. ראו בהמשך.

 

ד”ר מיכל חמו לוטם סגנית נשיא לחדשנות מרכז רפואי שיבא תל השומר

"המיקרוביום (אוכלוסיית חיידקי המעי) שלנו משפיע על מערכת העיכול, מערכת החיסון, המערכת האנדוקרינית מחלות כגון השמנה, סוכרת, מחלקות כיביות של המעי ואפילו השפעות נוירולוגיות על המוח." מתוך Beyond Medicine  לחץ כאן לכתבה

 

ד”ר גבע-זטורסקי מהפקולטה לרפואה בטכניון

חברת סגל בפקולטה לרפואה ע”ש רפפורט בטכניון ובמרכז המשולב לחקר הסרטן בטכניון, אומרת כי אוכלוסיית החיידקים המתקיימת בגופנו ממלאת תפקיד קריטי במצבנו הבריאותי, משפיעה באופן דרמטי על תפקודה של מערכת החיסון, וכי אוכלוסיית החיידקים במעיים מעורבת בשמירה על בריאותנו משלל מחלות ובהן בין היתר סוכרת, סרטן והשמנת יתר, ומשפיעה אפילו על מצב הרוח שלנו, ועוד מוסיפה "כיום מאמינים שיש קשר בין חיידקים לדיכאון, לזקנה, לפחדים, לאוטיזם, לפרקינסון ולאלצהיימר". מתוך מגזין הטכניון  לחץ כאן לכתבה

 

פרופ' ערן סגל ממכון ויצמן (מוכר לכם מראיונותיו בטלוויזיה בנושא הקורונה)

"בחמש השנים האחרונות נוכחנו לדעת, שלמיקרוביום (אוכלוסיית חיידקי המעי) יש תפקיד משמעותי בנטייה לכל מיני מחלות נפוצות, כמו סוכרת, קרוהן וסרטן. אנחנו עצמנו הראינו שחיידקים מסוימים משפיעים על קצב הגדילה של גידולים של סרטן המעי הגס. בשנתיים האחרונות מדענים בודקים גם מעורבות של המיקרוביום במחלות נוירודגנרטיביות, כמו אוטיזם ואלצהיימר". מתוך הארץ  לחץ כאן לכתבה

 

פרופ' לנוירואימנולוגיה מיכל שוורץ ממכון ויצמן

פרופ' מיכל שוורץ הראתה במחקריה הרבים שהתפרסמו בכתבי העת המדעיים היוקרתיים בעולם, שמערכת החיסון מקיימת קשר הדוק ומתמשך עם המוח לאורך חיינו.

בין היתר, מערכת החיסון עוזרת לשמור על תקינות המוח בשגרה, וכי מחלות ניווניות של המוח כולל אלצהיימר ודמנציה בגיל המבוגר, קשורות קשר הדוק לכשל של המערכת החיסונית המתפתח עם הגיל.  לחץ כאן לכתבה

 

ד"ר אילן יונגסטר מהמרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא)

"מחקרים שנעשו בשנים האחרונות, תוך שימוש בטכנולוגיות ריצוף גנטי חדישות, חושפים את יחסי הגומלין שבין חיידקי המעי לגופינו, ואת תפקידם החיוני של חיידקים אלו במגוון תהליכים מטבוליים, בבשלות מערכת החיסון ובהגנה מפני מחוללי מחלות." מתוך המרכז הרפואי שמיר לחץ כאן לכתבה

*** וישנם עוד בלי סוף ציטוטים דומים.

 

אינולין אינו תרופה ובוודאי שלא נועד להוות תחליף לתרופות, אולם על פי המחקרים, העדויות וההמלצות, בהחלט מוכח ביחד עם חיידקי המעי הטובים כעשויים לסייע בחיזוק מערכת החיסון ועשויים לסייע במניעת התפתחות שלל מחלות כמוזכר לעיל.
מזכירים לכם שכל טיפול חייב ייעוץ ופיקוח של הרופא המטפל.

 

כל הכתוב והמוזכר כאן באתר לקוח מתוך מחקרים ומאמרים שפורסמו במוסדות המובילים והמוכרים בעולם כגון באוניברסיטאות הרווארד, אוקספורד, כתב העת Nature, אתר הספריה הלאומית של הממשל האמריקני, ועוד מוסדות מכובדים ומוכרים רבים בעולם, ואף כאן בארץ כגון הטכניון בחיפה ומכון ויצמן.

Call Now Button   צלצלו עכשיו דילוג לתוכן