אלפי לקוחות אוהבים ושיתפו
נשמח ללייק או לשיתוף

 

ישנם לא מעט מחקרים חדשים המצביעים על כך שתוספת אינולין עשויה למנוע סוגי סרטן שונים כולל מלנומה, סרטן השד וסרטן המעי הגס, עשויה לעכב את התפתחות הגידולים, ובאלו החולים במחלה הקשה עשויה לייעל את הטיפולים השונים, להכפיל את קצב חיסול הגידולים, לחזק דרמטית את מערכת החיסון הנחלשת עקב נטילת תרופות שונות וטיפולים קשים ועלייה בגיל, לשקם את אוכלוסיית חיידקי המעי ובכך למנוע תופעות לוואי קשות המתלוות למחלה הקשה והטיפולים, כולל הקלה ומניעת דלקות ובעיות במערכת העיכול, ואף עשויה לגרום להרגשה כללית גופנית ונפשית משופרת ולשיפור איכות החיים!.

מתוך סקירה של מחקרים:
אינולין עשוי להכפיל את קצב חיסול הגידולים באלו המקבלים טיפול אימונותרפי “מעכב נקודת ביקורת חיסונית”

בשנים האחרונות הוכח בשפע מחקרים כי:
מרבית המחלות הקשות החל מסוכרת, סוגי סרטן מסוימים, אלצהיימר ועד למחלות אוטואימוניות ונפשיות, מתפרצות עקב היחלשות מערכת החיסון כתוצאה מדיסביוזיס – בעיה וחוסר איזון במיקרוביוטה*

* “מיקרוביוטה” (מיקרוביום) הינה סך כ- 100 טריליון חיידקי המעי, חיידקים “טובים” מועילים, וחיידקים וירוסים ורעלנים שונים מחוללי מחלות.

קראו עמוד זה עד סופו, חשוב!

אינולין עשוי להגן גם מפני סרטן
אל תחכו
הקדימו תרופה למכה
אינולין סיבים תזונתיים פרה-ביוטיקה

החל מגילאי 40 מתפתחות אט אט מרבית המחלות הקשות.
גיל 40 זה הזמן להתחיל במניעה!
להגיע לשיבה טובה ללא מחלות קשות,
עם עירנות ועם ראש צלול.

 

כך פורסם באתר cancer.gov*

ציטוט: “אינולין בעל פעילות פרה-ביוטית ואנטי-סרטנית פוטנציאלית. אינולין מגרה את הצמיחה של חיידקים מועילים במעי הגס, כולל ביפידובקטריה ולקטובצילוס, ובכך מווסת את הרכב המיקרוביוטה. כך נוצרת סביבה המגנה מפני פתוגנים, רעלים ומסרטנים, שעלולים לגרום לדלקת ולסרטן.”

“בנוסף, תסיסה של אינולין מובילה לעלייה בחומצות שומן קצרות שרשרת ובייצור חומצה לקטית, ובכך מפחיתה את רמת החומציות של המעי הגס, מה שעשוי לשלוט עוד יותר על צמיחת חיידקים פתוגניים ועשוי לתרום לתכונות ההגנה של אינולין מפני סרטן.”

* cancer.org הינו האתר המרכזי של המכון הלאומי לסרטן (NCI) הסוכנות העיקרית של ממשלת ארצות הברית לחקר הסרטן. המידע באתר נבדק על ידי מומחים לנושא ומתעדכן באופן שוטף.
לאתר המכון הלאומי האמריקאי לסרטן  לחצו כאן

 

אינולין תוסף תזונה פרה-ביוטיקה מוצר חובה בתפריט היומי של כולם, בריאים וחולים כאחד.
עשוי להגן ממחלות קשות נוספות החל מהשמנה, מחלות לב כולל לחץ דם, מסוכרת, אלצהיימר ועד למחלות אוטואימוניות ודיכאון, ולהיטיב עם אלו החולים.
בדרך כלל ההרגשה הכללית משתפרת כולל פחות עייפות יותר מצב רוח כללי טוב.

מתוך אתר האגודה למלחמה בסרטן ישראל:

 • כמחצית ממחלות הסרטן ניתנות למניעה.
 • נמצא כי כל הוספה של 5 גרם סיבים תזונתיים ליום [כגון אינולין ט.ל.] הייתה קשורה בירידה של 30% בסיכון להתקדמות המחלה או לתמותה.
 • נמצא כי חולים שצרכו מספיק סיבים [כגון אינולין ט.ל.] הפגינו תגובה טובה במיוחד לטיפול האימונותרפי.
  לאתר האגודה למלחמה בסרטן…

מתוך מחקרים נוספים בעולם (שנערכו ופורסמו בבתי חולים אוניברסיטאיים ובמוסדות כגון אוניברסיטת אוקספורד nature.com science.com pubmed)

 

פרוקטנים מסוג אינולין מחזקים וממריצים את תפקודי ההגנה של מערכת העיכול ובעיקר את חסינות המעיים, שתי השפעות שבהחלט משפרות את העמידות להתפתחות סרטן.
למחקר לחצו כאן…

 

‏מחקרים מראים‏‏ כי צריכה גבוהה של סיבים תזונתיים, כמו אינולין, קשורה לסיכון מופחת לסרטן. חוקרים בוחנים באופן פעיל את השימוש באינולין למניעת סרטן.‏
למחקר לחצו כאן…

 

בקרב נשים עם סרטן השד נמצא קשר ליניארי חזק בין צריכת סיבים [כגון אינולין ט.ל.] לבין הסיכון לתמותה מכל הסיבות. איכות הראיות דורגה בינונית לתמותה מכל הסיבות, ונמוכה לתמותה ספציפית לסרטן השד. צריכת סיבים תזונתיים גבוהה יותר עשויה לשפר את ההישרדות בחולות עם סרטן השד.
למחקר לחצו כאן…

 

הממצאים של הסקירה השיטתית והמטה-אנליזה הנוכחית, כולל מחקרים פרוספקטיביים, תומכים בהשערה שצריכת מזונות עשירים בסיבים מפחיתה את הסיכון לסרטן השד. תוצאות אלו גם הצביעו על כך שצריכת סיבים תזונתיים [כגון אינולין ט.ל.] עשויה להפחית את הסיכון לסרטן שד לפני גיל המעבר וגם לאחר גיל המעבר.
למחקר לחצו כאן…

 

אינולין מותסס לחלוטין על ידי חיידקי המעי הגס ומייצר חומצות שומן קצרות שרשרת. חומצות אלה מלוות בייצור של בוטיראט שהוכח כמפחית סרטן המעי הגס.
צמיחת החיידקים הפרה-ביוטיים במעי [ע”י אינולין ט.ל.] משלימה את החומצה הלקטית, אשר הוכחה כבעלת תכונות אנטי-גנוטוקסיות ואנטי-מסרטנות.
למחקר לחצו כאן…

 

מחקר שנערך לאחרונה הראה כי מיקרוביום ייחודי הקשור לגידול אופיין במספר סוגי סרטן, כולל גידולי שד, ריאות, שחלות, לבלב, מלנומה, עצמות ומוח.
מערכת החיסון היא כוח דומיננטי בשליטה על צמיחת סרטן. החלשת החסינות מובילה לסרטן, להתקדמות סרטן ולתגובות שליליות לטיפול בסרטן.
המיקרוביום ממלא תפקיד קריטי בתפקוד מערכת החיסון.
למחקר לחצו כאן…

 

ידוע כי לאינולין כפרה-ביוטיקה יש השפעה יוצאת דופן על ויסות המיקרוביום. בנוסף, אינולין מציג גם יתרונות בריאותיים מצוינים בוויסות חילוף החומרים של שומנים, ירידה במשקל, הורדת רמת הסוכר בדם, עיכוב ביטוי של גורמים דלקתיים, הפחתת הסיכון לסרטן המעי הגס, שיפור ספיגת המינרלים, שיפור עצירות והקלה על דיכאון.
למחקר לחצו כאן…

 

תוצרי תסיסה שמקורם באינולין עיכבו את צמיחת התאים, ויסתו התמיינות והפחיתו את פעילות הגרורות. לסיכום, הצטברו ראיות המראות כי פרוקטנים מסוג אינולין ומוצרי תסיסה תואמים הפחיתו את הסיכון לסרטן המעי הגס. המנגנונים המעורבים כללו הפחתת חשיפה לגורמי סיכון ודיכוי הישרדות תאי גידול. לפיכך, סוג ספציפי זה של סיבים תזונתיים הפעיל הן סוכן חוסם ומדכא סוגים של סוכן של פעילויות chemopreventive.
למחקר לחצו כאן…

 

למיקרוביום המעי יש פוטנציאל חזק לניצול הן ככלי אבחון והן כאסטרטגיה טיפולית לטיפול אנטי סרטני.
המיקרוביום של המעי הפך ליעד יעיל להפיכת כימותרפיה/אימונותרפיה בסרטן בטוחה או יעילה יותר, מה שישפר עוד יותר את שיעורי ההישרדות מסרטן בעתיד.
למחקר לחצו כאן…

 

בחיות מעבדה, בכל הניסויים, אינולין בתזונה העצים באופן משמעותי את ההשפעות הטיפוליות של שש תרופות ציטוטוקסיות שונות.
ניתן להכניס טיפול תזונתי כזה שמגביר את הכימותרפיה בסרטן לפרוטוקולים הקלאסיים של טיפול בסרטן אנושי כטיפול סרטן אדג’ובנטי חדש, לא רעיל וקל ליישום ללא כל סיכון משלים לחולים.
למחר לחצו כאן…

 

במחקר זה על עכברים אנו מדווחים על שלושה מודלים של גידולים מושתלים שבהם אינולין עורר תגובות חיסוניות נגד הגידול. כתוצאה מכך, הצמיחה של גידולי מלנומה, מעי גס ופיברוסקומה נחלשה מאד ומלווה בעלייה בחדירת תאי γδ T.
למחקר לחצו כאן…

 

וישנם עוד מחקרים רבים נוספים.

כיצד תוסף התזונה אינולין פרה-ביוטיקה סיבים תזונתיים עשוי לעזור במניעה וטיפול בסרטן ובמחלות קשות נוספות?

אינולין הינו הנחקר ביותר והמוכח ביותר בשפע ענק של מחקרים כעשוי להעלים מצב של דיסביוזיס*, להחזיר את המיקרוביוטה (מיקרוביום/חיידקי המעי) לאיזון ולעשות את כל הכתוב בהמשך.
המשיכו לקרוא, חשוב!

 

מערכת החיסון מוכרת והוכחה זה מכבר ככוח דומיננטי בשליטה בסרטן.
עקב דיסביוזיס*, פגמים במערכת החיסון תורמים לא רק לסרטן ולהתקדמות הסרטן, אלא גם לתגובות לקויות לטיפול בסרטן.
יותר ויותר עדויות עדכניות מאששות את הצורך בשימור חסינות מערכתית כוללת בתיווך תגובות לאימונותרפיה באופן ספציפי.

 

החיידקים “הטובים” המועילים מפרקים את ה-אינולין במעי, כתוצאה מהפירוק נוצרים חומצות ותרכובות חשובות אשר:

1.מעלימות מצב של דיסביוזיס*.

2. ממלאות תפקיד חשוב בשיקום וחיזוק מערכת החיסון.

3. מסייעות לחיסול חיידקי-על פתוגניים המעודדים התפתחות סרטן.

4. חלק מהתרכובות אף חודר לגידולים ועשוי להקטין אותם ואף לחסלם.

5. מייעלות בחלק מהמקרים את הטיפולים השונים בסרטן.

6. מסייעות בשיקום איברים  אשר נפגעו כתוצאה מטיפולים השונים כגון שיקום מערכת העיכול ועוד.

 

אינולין הינו הנחקר ביותר, מוכח ומומלץ במאות רבות של מחקרים.

 

ולא פחות חשוב:

אינולין עשוי לחזק דרמטית את מערכת החיסון ולמנוע ולהיטיב במחלות כרוניות קשות החל מסוכרת, השמנה, מחלות לב, סרטן, אלצהיימר ועד למחלות אוטואימוניות ודיכאון.

 

* מהו דיסביוזיס:

“דיסביוזיס” הינו מצב של חוסר איזון בין קהילות החיידקים (מיקרוביוטה) במעי המונות כ- 100 טריליון חיידקים!, כאשר ישנה ירידה בזנים ובכמות של החיידקים “הטובים” המועילים, ולעומתם ישנה עלייה ושגשוג של חיידקים וירוסים ורעלנים מחוללי מחלות קשות.

 

בין הסיבות לדיסביוזיס:

 • תזונה דלה בסיבים
 • תזונה עתירת קלוריות ומזון מעובד
 • תזונה ממקורות לא מפוקחים המכילה חומרי הדברה ושאריות מתכות רעילות
 • זיהומים במערכת העיכול
 • מחלות מעי כגון קוליטיס וקרוהן
 • חיידקים במעי כגון קנדידה והליקובקטר
 • לחץ ומתח נפשי
 • קצב חיים לא סדיר וקדחתני
 • חוסר פעילות גופנית
 • שינה לא מספקת
 • שתיית אלכוהול
 • עישון אפילו פסיבי
 • נטילת תרופות במשך שנות החיים כגון אנטיביוטיקה, משככי כאבים חזקים, כדורי שינה, תרופות נוגדות דיכאון ומשלשלים


?יש לכם שאלה
?רוצים ייעוץ

רשמו את פרטיכם ונחזור אליכם

  לסגירת חלון זה לחצו
  למעלה בפינה הימנית על X

  תודה
  נחזור אליכם בקרוב

     צלצלו עכשיו דילוג לתוכן