SHOP  |  צור קשר  |  בית

אינולין תוסף תזונה צמחי טבעי פרה-ביוטיקה לצמיחת שיער שופע ובריא

[html5_video id=10436]

מערכת העיכול עם החיידקים הטובים הינם הסוד לשיער בריא ושופע

 

❤ לפני שאתם זורקים כסף לשווא על תוספים מפוקפקים עם שפע פרסום והבטחות שווא מפוצצות, המשיכו לקרוא על האמת המדעית והמוכחת להשגת שיער בריא ושופע.

 

מה הגורמים הידועים המשפיע על בריאות השיער

הגורמים הידועים הנפוצים לבעיות שיער הם: מחלות עור של הקרקפת, מתח נפשי, חוסר ויטמיים ומינרלים כגון ביוטין, אבץ וברזל ועוד נוספים.
אבל!
מה שלא מספרים לכם מסיבות מובנות, הוא שבדרך כלל למי שאוכל תזונה מגוונת אין כלל מחסור בויטמינים ומינרלים, אלא, הבעיה היא בחוסר ספיגה שלהם עקב בעיות במערכת העיכול ואי הגעתם לכדי תזונת השיער, ובדיוק בבעיה הזו המוצר שלנו אינולין+ מוכח כעשוי לטפל כולל בבעיות עור ומתח נפשי.
נכון,
מחקר ענק בין-לאומי שהוביל פרופ׳ עמי ספרבר מאוניברסיטת בן-גוריון ופורסם שם מצא ש: “למעלה מ-40% מהאנשים בעולם סובלים מהפרעות תפקודיות במערכת העיכול, רובם נשים“.  למחקר

 

פרה-ביוטיקה אינולין מוכח כעשוי להציע את הפתרון המדעי המושלם והאמיתי להשגת שיער שופע, מלא חיים ובריא ואפילו לעור בריא יותר ועוד.

 

מהו פרה-ביוטיקה אינולין

פרה-ביוטיקה אינולין הינו תוסף תזונה צמחי טבעי, סיבים תזונתיים משורש עולש המשמשים כמזון טיפוח וכחומר גלם חיוני לחיידקים הטובים במעיים שלנו, ועושים ומייצרים ביחד את כל המוזכר בהמשך.
מוכח בשפע מחקרים כי לפרה-ביוטיקה אינולין יש תפקיד מכריע בשמירה על מיקרוביום (כלל אוכלוסיית חיידקי המעי) מאוזן החיוני לשיפור ותקינות מערכת העיכול, לספיגת אבות מזון תקינה ומשופרת כולל ויטמינים ומינרלים, לחיזוק מערכת החיסון, לאיזון הורמונלי ולהפחתת הסיכון למחלות שונות כולל השמנת יתר, בעיות עור ושיער, בעיות עיכול, ואף עשוי לעזור לכאבי מחזור, אנדומטריוזיס ועד לדיכאון.
גללו את העמוד עד סופו וראו מספר ציטוטים מתוך כתבות ומחקרים בעולם וקישורים אליהם.

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

כיצד פרה-ביוטיקה אינולין משפיע על בריאות השיער

חוסר איזון הורמונלי, חוסר איזון במערכת החיסון, מתח נפשי, עיכול לא תקין נקשרו לבעיות שיער שונות החל משיער פגום ועד כדי נשירה גוברת.
פרה-ביוטיקה אינולין עשוי להשפיע על בריאות השיער ע”י שמירה על מערכת חיסון בריאה ומאוזנת, איזון הורמונלי, הרגעה, וכן עשוי לשפר משמעותית את ייצור וספיגת החומרים החיוניים ביותר להזנת השיער ולבריאותו, חומצות אמינו וויטמינים ומינרלים כמו ביוטין אבץ וברזל ועוד נוספים.
ביוטין, הידוע גם בשם ויטמין B7 חיוני לשמירה על זקיקי שיער בריאים ולמניעת שבירת שיער, אחראי על צמיחת השיער, בנוסף מחזק את הציפורניים למניעת ציפורניים שבירות ומיוצר על ידי החיידקים הטובים ביחד עם פרה-ביוטיקה אינולין, אבץ ממלא תפקיד חיוני בצמיחה ובתיקון של רקמת השיער בעוד שברזל נחוץ לחמצון תקין של זקיקי השיער.
בנוסף, החיידקים הטובים בעזרת פרה-ביוטיקה אינולין מגבירים ייצור סרוטונין אשר מרגיע וגורם להרגשה נפשית טובה יותר.

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

כיצד פרה-ביוטיקה אינולין משפיע על בריאות הקרקפת

פרה-ביוטיקה אינולין עשוי גם לתרום לסביבת קרקפת בריאה, שכן קרקפת בריאה חיונית לצמיחת שיער בריאה.
מיקרוביום מעיים מאוזן עוזר לשמור על איזון החומציות בקרקפת, ומונע מצבים כמו קשקשים ויובש ואף בעיות עור כמו פסוריאזיס ואקזמה שעלולים לפגוע בצמיחת השיער.
יתר על כן, פרה-ביוטיקה אינולין עשוי לעזור לווסת את ייצור החלב בקרקפת.
סבום, חומר שומני המיוצר על ידי בלוטות החלב, מעניק לחות לקרקפת ולשיער. עם זאת, עודף או מחסור בחלב יכול להוביל לבעיות קרקפת כגון קרקפת שומנית או קרקפת יבשה, בהתאמה. פרה-ביוטיקה אינולין עשוי לשמור על איזון אופטימלי של ייצור החלב, לשמור על הקרקפת מוזנת ולמנוע בעיות נפוצות בקרקפת.

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

חלק מציטוטים מתוך כתבות ומחקרים שפורסמו בעולם:

לבריאות המעיים שלך יש תפקיד משמעותי בקביעת חיוניות השיער שלך.
מיקרוביום בריא במעיים חיוני לספיגה מיטבית של חומרים מזינים. חומרים מזינים כמו ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו המתקבלות מהמזונות שלך חיוניים לצמיחת שיער ולתחזוקה.
מיקרוביום מעיים מגוון קשור לאיזון הורמונלי. הורמונים כמו קורטיזול, אסטרוגן וטסטוסטרון ממלאים תפקיד בצמיחת שיער. מעי לא מאוזן יכול להשפיע על ויסות ההורמונים, ועלול להשפיע על בריאות השיער.
לשפר את בריאות המעיים, אתה חייב תזונה עשירה בסיבים כאינולין כדי לטפח מיקרוביום מעיים מגוון, אשר ישפיע לטובה על ההורמונים שלך, וכתוצאה מכך, על השיער שלך.  לכתבה…

 

מיקרוביום המעיים שלך חיוני בייצור חומרים מזינים הדרושים לגידול שיער. זה גם עוזר לאזן את ההורמונים המקלים על המעבר בין שלבי האנאגן, הקטגן והטלוגן. מיקרוביום המעי שלך חיוני לחילוף חומרים של ויטמינים חיוניים שונים התומכים בצמיחת שיער.
חיידקי מעיים עשויים גם לסייע בוויסות ההורמונים האחראים לצמיחת שיער, כגון טסטוסטרון, אסטרוגן וקורטיזול.
נשירת שיער משפיעה על גברים ונשים כאחד ויכולה לנבוע ממגוון של סיבות, הן פנימיות והן חיצוניות. בפרט, בעיות במערכת העיכול עלולות לגרום לחסרים תזונתיים שמובילים לנשירת שיער.
ניתן למנוע נשירת שיער עם טיפול הולם לבריאות פלורת המעיים.  לכתבה…

 

מיקרוביום בריא במעיים מקדם מערכת חיסונית חזקה, המסייעת בהגנה מפני מצבים שעלולים לפגוע באיכות השיער.
רמות גבוהות של מתח וחרדה יכולות להשפיע לרעה על איכות השיער ועלולות לגרום לנשירת שיער.  לכתבה…

 

נשירת שיער נגרמת על ידי גורמים רבים, כולל בעיות עיכול כמו תסמונת המעי הרגיז (IBS) ומחלות מעי דלקתיות (IBD). הפרעה בתהליך העיכול פוגעת ביכולת של הגוף לספוג חומרים מזינים חיוניים לשיער בריא. לכתבה…

 

המעי הוא באמת המוח השני של הגוף, והאיזון הנכון בין חיידקים טובים ורעים יכול להיות קלף מנצח אם אתה נאבק עם בעיות נשירת שיער.  לכתבה…

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

דילוג לתוכן