"אינולין" תוסף תזונה טבעי המוכח והמומלץ בעולם לסיוע בטיפול בסוכרת.

 

שלום לכם,

אם הגעתם לכאן אז כנראה שיש לכם סוכרת או טרום סוכרת ואתם בוודאי יודעים מהי המשמעות, הסכנות הסיבוכים.

 

אז כדי לקצר,

מה שרובכם אולי לא יודע והתגלה במחקרים אחרונים בעולם כולל כאן בארץ בטכניון, מכון ויצמן ושיבא תל השומר, הוא ש-: הסיבה העיקרית לפרוץ מחלת הסוכרת שהינה מחלה אוטואימונית, היא מערכת חיסון חלשה אשר נובעת כתוצאה מבעיה באוכלוסיית חיידקי המעי, ואשר ממשיכה להיחלש עם הגיל עם הגיל, מוכח!

 

ציטוט אחד בלבד לדוגמה מתוך שפע מחקרים עם מסקנות דומות:

"אוכלוסיית חיידקי המעי שלנו משפיעה על מערכת העיכול, מערכת החיסון ומחלות כגון השמנה, סוכרת, מחלות כיביות של המעי ואפילו השפעות נוירולוגיות על המוח."

"אוכלוסיית החיידקים במעיים מעורבת בשמירה על בריאותנו משלל מחלות ובהן בין היתר סוכרת, סרטן והשמנת יתר, ומשפיעה אפילו על מצב הרוח שלנו"

 

ציטוט אחד בלבד לדוגמה מתוך שפע מחקרים עם מסקנות דומות:

בסקירה שיטתית של 9 ניסוים אקראיים מבוקרים ומטא אנליזה של 33 מחקרים שונים, הנבדקים שקיבלו תוספת אינולין הדגימו שיפור משמעותי בפרמטרים של סוכרת סוג 2 כולל רמות נמוכות של סוכר בצום, המוגלובין מסוכרר (A1C), ותנגודת (עמידות) לאינסולין, וזאת בהשוואה לנבדקים שלא קיבלו תוספת אינולין.
השינויים המועילים בפרמטרים הרבים עשויים להוביל לירידה בחומרת הסיבוכים הקשורים לסוכרת מסוג 2 וכתוצאה מכך לתמותה נמוכה יותר.

 

אמנם ישנן תרופות לסוכרת, חלקן עוזרות פחות, חלקן יותר, אבל למרביתן תופעות לוואי אשר חלקן חמורות המתפתחות עם הזמן, ואשר כולן ללא יוצא מן הכלל לא מטפלות בשורש הבעיה – חיזוק מערכת החיסון.

 

  האם ידעתם שחולי סוכרת נמצאים בסיכון של X2 לחלות באלצהיימר? אינולין+ של טבעלייף עשוי גם למנוע אלצהיימר.

 

בשפע מחקרים בעולם כולל כאן בארץ, נחקר, נמצא והוכח כי תוסף התזונה הטבעי אינולין הינו היחיד כמעט שעשוי לחזק באופן דרמטי את מערכת החיסון ביחד עם החיידקים "הטובים" ולהביא להשגת שיפור בפרמטרים הרבים של חולי סוכרת, ועשויים להביא אף למניעת סיבוכים חמורים כגון אי ספיקת כליות, אי ספיקת לב, פגיעות עצביות, וכתוצאה מכך להפחתת התמותה מסיכוכים אלו.

 

מהו אינולין

 "אינולין" הינו תוסף התזונה הטוב, הנחקר ביותר, המוכח והמומלץ ביותר בעולם לסיוע בטיפול בחולי סוכרת, 100% טבעי ומופק משורש צמח עולש בלגי, כמעט היחיד שגורם לשגשוג והתרבות החיידקים "הטובים" אשר מפרקים את האינולין ומייצרים ממנו חומרים שונים החיוניים ביותר לחיזוק מערכת החיסון ומניעת מחלות, הכל מתוך שפע מחקרים.

אינולין מאושר ע"י FDA כבעל השפעות פיזיולוגיות מועילות לבריאות.

 

* לא להתבלבל, אינולין ואינסולין הם שמות מדעיים דומים אולם שני חומרים שונים.

 

מבולבלים? צודקים!
השוק מוצף במוצרים שרלטניים עם המלצות מפוברקות, לעיתים בליווי רופאים שממליצים מסיבות מאד מסוימות! מוצרים שלא עוזרים במאום ואף עלולים להזיק. (לדוגמה, תוסף מאד מפורסם שמתחיל באות "ל" עלול להעלות לחץ דם ולגרום לאי ספיקת כליות וממש מסוכן לסוכרתיים, חפשו בגוגל)

לכן, בחרו רק במוצר שמגובה בשפע מחקרים וניסויים, ומאושר FDA, "אינולין" הוא כזה, כמעט היחיד שבאמת נחקר, נוסה ומומלץ.

 

לרכישת אינולין עכשיו לחצו כאן

 

לכל הפרטים המלאים לחצו כאן

 

לכל שאלה או ייעוץ, אנא שלחו את פרטיכם ונחזור אליכם בקרוב    Call Now Button   צלצלו עכשיו דילוג לתוכן