ה- FDA ממליץ
וגם מתוך מחקרים רבים
הוכח חד משמעית כי:
הדרך הקלה והבטוחה
לחיים טובים יותר
לחיים בריאים יותר
לחיים ארוכים יותר
הינה תוספת סיבים
תזונתיים מסיסים "אינולין"
המופק משורש עולש.
רק
מספר כפיות ליום של
אבקת סיבים מסיסים
"אינולין" הנמסה בשניות
בכוס שתייה או מזון רך.
כל כך קל כל כך פשוט
וחייכם ישתנו לעד לטובה


שכחו מתוספי חיידקים

מחקרים רבים אחרונים כולל
ממכון ויצמן, מוכיחים כי תוספי
חיידקים כמעט ואינם מועילים
ואף עשויים להזיק, וזאת
בניגוד למה שהאמינו פעם.


לבריאותינו עלינו לטפח את
החיידקים הנמצאים אצלנו
כי הם אלו המגנים עלינו

 

מחקרים וניסויים שנערכו ונערכים בשנים האחרונות מוכיחים כי יש קשר הדוק ויחסי גומלין בין אוכלוסיית החיידקים אצלנו במעי לבין תחושות תיאבון ושובע, השמנה, מחלות לב וכלי דם, סוכרת, מחלות עור, תחלואת לב וכבד, מחלות מעי, מחלות קשות, ואפילו לתחלואות נפשיות, תחושות דיכאון וחרדה ולמי שאנחנו, וכי להרכב החיידקים "הטובים" יש תפקיד מרכזי וחשוב בטיפול ובמניעת שלל מחלות. סיבים מסיסים אינולין הוכח כגורם לשגשוג והתרבות החיידקים הטובים.

 

רשות התרופות האמריקאית, ה- FDA קבעה שלצריכה יומית של לפחות 7 גרם סיבים מסיסים הנובעים מאבקת סיבים, נמצאה קשר הדוק להפחתת הסיכון לחלות במחלות רבות כולל ממאירות.

 

ד”ר גבע-זטורסקי חברת סגל בפקולטה לרפואה ע”ש רפפורט בטכניון ובמרכז המשולב לחקר הסרטן בטכניון, במחקריה, שהתפרסמו ב-CELL, ב-Science ובכתבי עת מובילים אחרים, טוענת כי אוכלוסיית החיידקים המתקיימת בגופנו ממלאת תפקיד קריטי במצבנו הבריאותי, משפיעה באופן דרמטי על תפקודה של מערכת החיסון, וכי אוכלוסיית החיידקים במעיים מעורבת בשמירה על בריאותנו משלל מחלות ובהן בין היתר סוכרת, סרטן והשמנת יתר, ומשפיעה אפילו על מצב הרוח שלנו.

 

פרופ' רוב נייט מאוניברסיטת קליפורניה בסאן דייגו ארה"ב, בהרצאתו ב- TED אומר: "חיידקים מבצעים תפקידים רבים. הם מסייעים לנו לעכל את המזון, הם עוזרים לחנך את מערכת החיסון שלנו, הם עוזרים לנו להתנגד למחלות ולמנוע אותן, והם אולי אפילו משפיעים על ההתנהגות שלנו. אנחנו מגלים שלחיידקים יש השלכות על מחלות שונות, מדלקת במעיים והשמנת יתר, שלל מחלות ואולי אפילו עד לאוטיזם ודיכאון".

 

פרופ' ספקטור מאוניברסיטת קינגס קולג' בלונדון, פרופסור מוערך לגנטיקה וחוקר חיידקי מעי אומר:
"כמדען, אנו כבר יודעים כי קהילת החיידקים הגדולה שחיה במעיים ממלאת תפקיד חשוב ביותר בבריאותנו ובמגפות הנוכחיות של השמנת יתר, סוכרת, מחלות לב וכלי דם, ספיגת סידן לעצמות טובה יותר, אלרגיה, דיכאון ושלל מחלות, ועוד מוסיף כי כל מחקרי החיידקים שנערכו עד היום הוכיחו שהמפתח לבריאות טובה היא אוכלוסיית מעי העשירה בחיידקים "טובים".

 

לכן חובה לטפח את החיידקים "הטובים". במחקרים הוכח כי הדרך לטפח את החיידקים הטובים הינה על ידי נטילת אינולין סיבים תזונתיים מסיסים, אשר הוכח כמזון הטוב, האיכותי והאהוב ביותר על החיידקים "הטובים", אלו אוכלים אותו, ותוך כדי פירוק ותסיסה יוצרים בין השאר חומצות שומן חיוניות לגוף, וכן משחררים חומרים שונים אשר מעבירים אותות חשמליים למוח דרך "העצב התועה" הידוע כ-vagus, ובתגובה המוח שולח הוראות לאיברים השונים, משחרר חלבונים וכימיקלים שונים, וביחד עם החיידקים הטובים  מונעים שלל מחלות, דואגים לתפקוד טוב יותר של מערכות הגוף, מחזקים את מערכת החיסון ואף משפרים את מצבינו הנפשי.

וכן, הכל על פי מחקרים מדעיים.

 

 

 

 

תוספי חיידקים – OUT

תוספי מזון – OUT

מזון לחיידקים – IN

Call Now Button   צלצלו עכשיו דילוג לתוכן