אלפי לקוחות אוהבים ושיתפו
נשמח ללייק או לשיתוף

 

טרום סוכרתיים?

אל תהפכו לסוכרתיים!

יש פתרון שעשוי לעזור:

אינולין + של טבעלייף

שינוי בהרכב חיידקי המעי עשוי למנוע סוכרת מסוג 2.

חיידקי המעיים תורמים לסוכרת מסוג 2.

 

ציטוטים והמלצות מתוך מחקרים כולל שיבא תל השומר, מכון ויצמן והטכניון: צריכת אינולין משפרת את רמות הסוכר בדם אצל אלו עם סוכרת טייפ 2 ובאוכלוסיית הטרום סוכרתיים.
השינויים המועילים בפרמטרים רבים עשויים להוביל לירידה בחומרת הסיבוכים הקשורים לסוכרת מסוג 2 וכתוצאה מכך לתמותה נמוכה יותר.

 

חיידקי המעי משפיעים על המערכת האנדוקרינית ומחלות כגון השמנה וסוכרת.
לחיידקי המעי יש תפקיד משמעותי בנטייה לכל מיני מחלות נפוצות, כמו סוכרת, קרוהן וסרטן.

יותר ויותר מחקרים מצביעים על כך שסוכרת עשויה להתפתח בעקבות תהליכים דלקתיים בגוף כתוצאה מחוסר איזון בחיידקי המעי, כאשר החיידקים “הטובים” מתמעטים והחיידקים מחוללי מחלות מתרבים במעי, המעי נעשה חדיר לחיידקים אשר מגיעים משם בין השאר גם לכבד ומונעים מהאינסולין לבצע את תפקידו.
אינולין+ של טבעלייף מעודד ומטפח את החיידקים “הטובים”, ושניהם ביחד עשויים להפחית את ההתנגדות לאינסולין, מסייעים בשמירה על המשקל והפחתת המשקל, עשויים לווסת ולשפר את רמות הסוכר, רמות השומן בכבד ועוד ועוד ועוד.
ראו בהמשך ביתר הרחבה…

 

הוכח בשפע מחקרים כי “אינולין” פרה-ביוטיקה סיבים תזונתיים טבעיים ביחד עם חיידקי המעי “הטובים” עשויים למנוע התפתחות סוכרת.

ע”פ המחקרים, אינולין טיפול טבעי בסוכרת עשוי ביחד עם חיידקי המעי “הטובים”:

  • להוריד ולשפר את רמות הסוכר
  • להפחית את ההתנגדות לאינסולין
  • להוריד רמת המוגלובין מסוכרר A1C
  • לווסת מטבוליזם – חילוף חומרים
  • למנוע השמנה וכן גורמים להרגשת שובע
  • להפחית שומן קרביים, השומן בבטן, במותניים והשומנים סביב האיברים הפנימיים בגוף
  • לסייע בירידה במשקל והפחתת מדד BMI
  • לסייע לוויסות התיאבון ורמות הסוכר בדם
  • למנוע קפיצות בסוכר במשך היום
  • למנוע מעי דולף (אשר גורם למחלות ותופעות קשות נוספות)
  • לסייע להורדת לחץ הדם
  • לסייע להפחתת רמות כולסטרול כולל הכולסטרול הרע LDL ולהעלות את רמת הכולסטרול הטוב HDL
  • לסייע להפחתת רמות טריגליצרידים בדם
  • לשפר מדדים רבים ביניהם מדדי סידן, תפקודי כבד כולל הפחתת שומנים בכבד, הורדת לחץ דם והפחתת גורמי סיכון המטולוגיים
  • לא פחות חשוב ומוכח: עשויים לסייע בהפחתת ומניעת סיבוכים הקשורים לסוכרת סוג 2 כגון מחלות לב כולל שבץ, אי ספיקת כליות סופנית, פגיעות עצביות, סרטן, דיכאון, וכתוצאה מכך להפחתת התמותה מסיבוכים אלו, וזאת ע”פ המחקרים!

  • חשוב מאד להבין!
   מקבלים תרופות ומאוזנים?
   זה טוב אבל, ממש לא מספיק! עדיין מערכת החיסון שלכם כושלת ואתם חשופים לסיבוכים ומחלות קשות נוספות! זו עובדה קיימת!
   אינולין טיפול ובעי בסוכרת, היחיד שבנוסף לסיוע בטיפול בסוכרת, עשוי לחזק  את מערכת החיסון וגם למנוע סיבוכים ומחלות קשות.

לרכישת אינולין לחצו כאן

זו אינה כתבה פרסומית עם המלצות מזויפות ותמונות יפות של ממליצים מזויפים, ומילים כגון: בינה מלאכותית, מוצר מהפכני, פלא ועוד, אלא זו כתבה אמיתית! מגובה בשפע מחקרים! ללא המלצות מפוברקות, ללא סרטונים מפתים  וללא “סלבס” המציגים מוצרים שאין כלום מאחוריהם, כאן הכל אמיתי ומוכח! במאות ואלפי מחקרים וניסויים!

 

אם בריאותכם וחייכם חשובים לכם, אנו ממליצים לכם להקדיש מספר דקות ולקרוא את הדף עד סופו. נכון שקצת ארוך, אבל למען בריאותכם וחייכם כדאי להקדיש מספר דקות.

 

בהמשך הדף ראו ציטוטים מתוך מחקרים על אינולין, חיידקים “טובים” וסוכרת וקישורים ישירות לאותם המחקרים.

 

אינולין פלוס של טבעלייף – תוסף תזונתי 100% טבעי, סיבים מסיסים המופקים משורש עולש טהור ומגיע כאבקה.
אינולין משמש גם כמצע גידול עבור החיידקים “הטובים”, אלו מתסיסים אותו, ומייצרים חומצות שומן חיוניות, חומרים וחלבונים שונים חיוניים וכן חומרים נוגדי דלקות ובכך עשויים עשויים למנוע התפתחות סוכרת בטרום סוכרתיים, וכל זאת ע”פ מחקרים אחרונים.

 

הוכח בשפע מחקרים (ראו בהמשך) כי אינולין וחיידקי המעי “הטובים” עשויים למנוע התפתחות סוכרת בטרום סוכרתיים.

בנוסף, הוכח בשפע מחקרים (ראו בהמשך) כי אינולין וחיידקי המעי “הטובים” עשויים לשפר את כל המדדים של חולי סוכרת כולל הפחתת רמות סוכר, שומנים, מפחיתים את התמותה כתוצאה מסיבוכים של הסוכרת ועוד.

 

באתר האגודה האמריקאית לסוכרת פורסם (ראו בהמשך): מחקרים מצאו כי לאוכלוסיית חיידקי המעי “הטובים”  יש קשר למניעת השמנה ולהתפתחות סוכרת.

 

ד”ר מיכל חמו לוטם סגנית נשיא לחדשנות מרכז רפואי שיבא תל השומר מסכמת:

“המיקרוביום (אוכולסיית חיידקי המעי) שלנו משפיע על מערכת העיכול, מערכת החיסון, המערכת האנדוקרינית ומחלות כגון השמנה, סוכרת, מחלות כיביות של המעי ואפילו השפעות נוירולוגיות על המוח.”  לחץ כאן לכתבה

 

פרופ’ ערן סגל ממכון ויצמן (מוכר לכם מראיונותיו בטלוויזיה בנושא הקורונה)

“בחמש השנים האחרונות” נוכחנו לדעת, שלמיקרוביום (אוכלוסיית חיידקי המעי) יש תפקיד משמעותי בנטייה לכל מיני מחלות נפוצות, כמו סוכרת, קרוהן וסרטן.” מתוך הארץ  לחץ כאן לכתבה

 

ד”ר גבע-זטורסקי מהפקולטה לרפואה בטכניון

חברת סגל בפקולטה לרפואה ע”ש רפפורט בטכניון ובמרכז המשולב לחקר הסרטן בטכניון, אומרת כי אוכלוסיית החיידקים המתקיימת בגופנו ממלאת תפקיד קריטי במצבנו הבריאותי, משפיעה באופן דרמטי על תפקודה של מערכת החיסון, וכי אוכלוסיית החיידקים במעיים מעורבת בשמירה על בריאותנו משלל מחלות ובהן בין היתר סוכרת, סרטן והשמנת יתר, ומשפיעה אפילו על מצב הרוח שלנו, ועוד מוסיפה “כיום מאמינים שיש קשר בין חיידקים לדיכאון, לזקנה, לפחדים, לאוטיזם, לפרקינסון ולאלצהיימר”.  לחץ כאן לכתבה

 

ד”ר אילן יונגסטר מהמרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא)

“מחקרים שנעשו בשנים האחרונות, תוך שימוש בטכנולוגיות ריצוף גנטי חדישות, חושפים את יחסי הגומלין שבין חיידקי המעי לגופינו, ואת תפקידם החיוני של חיידקים אלו במגוון תהליכים מטבוליים, בבשלות מערכת החיסון ובהגנה מפני מחוללי מחלות.”  לחץ כאן לכתבה

 

ד”ר עמרי קורן – הפקולטה לרפואה בגליל

“למיקרוביום תפקיד במחלות רבות ומרכזיות בעידן שלנו כגון השמנת יתר, סוכרת, מטבוליק סינדרום ואף מחלות נפש כגון דיכאון ועוד.”  לחץ כאן לכתבה

*** וישנם בלי סוף ציטוטים דומים.

 

אינולין אבקת סיבים תזונתיים מסיסים משורש עולש טהור הטיפול הטבעי היחיד שמוכח ומומלץ לסיוע בטיפול לסוכרת, טרום סוכרת ומניעת השמנה, ולמניעת שלל מחלות כולל ממאירות ועוד.
רק מספר כפיות אבקה ביום, פשוט קל ומוכח.
ה- FDA ממליץ לקחת בקביעות סיבים תזונתיים.  אינולין מאושר ע”י ה- FDA** כבעל יתרונות בריאותיים רבים ומומלץ גם ע”י הנציבות האירופית.

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

חלקכם סקפטיים, ובצדק, השוק מוצף בשרלטנים אשר מוכרים מוצרים שונים ותוספים אשר מתפארים כמטפלים בסוכרת, ברובם במקרה הטוב לא עושים מאום, ובמקרה הרע עשויים לגרום לסיבוכים, לאלרגיות ועוד.
לעולם אל תכניסו לפה מה שלא נבדק, ולא נוסה והוכח במחקרים רשמיים כבטוח לשימוש בבני אדם!

בנוסף, היזהרו מ- FAKE NEWS !  עם “בשורות” וידיעות על מוצר כזה או אחר, מחצית מהידיעות ויותר שקריות !
תמיד דרשו לראות מחקרים והיכן פורסמו, האם פורסמו באתרים ממשלתיים, באתרים מקצועיים או אוניברסיטאות, או סתם באתרים עלומי שם.
אל תסמכו על אף אחד בצורה עיוורת, הבריאות שלכם היא לא משחק. 

 

על אינולין, חיידקים “טובים” וסוכרת, מתוך מחקרים:

 

אינולין הינו הטיפול הטבעי היחיד האמיתי לסיוע בטיפול בסוכרת, טרום סוכרת ומניעת השמנה, והיחיד שמוכח, מומלץ, ומגובה בשפע מחקרים שנערכו בבני אדם בכל העולם כולל באוניברסיטאות כגון אוקספורד ובבתי חולים.

אינולין מאושר ע”י FDA** כבעל יתרונות בריאותיים.

 

אינולין הופך במעי לג’ל, סופח אליו שומנים, מאט את תהליך העיכול ומאט ספיגת פחמימות, ובכך גם מונע קפיצות ברמות הסוכר, בנוסף משמש כמזון איכותי לשגשוג והתרבות החיידקים “הטובים”, מייצרים ביחד חומצות שומן חיוניות, חומרים נוגדי דלקות ועוד, וכולם ביחד פועלים  לטיפול בסוכרת ובתסמינים השונים, לשיפור מדדי הסוכרת, להפחתת התמותה מכל הסיבות, למניעת שלל מחלות החל ממחלות לב, ממאירות ועד השפעה מטיבה על המוח והנפש, כמו גם שיפור מדדים חיוניים שונים. ראו בהמשך במחקרים…

 

מתוך מחקרים וכתבות:

 

1

הנציבות האירופית אישרה כי צריכת אינולין סיבים מסיסים משורש עולש טהור משפרת את רמות הסוכר בדם, זאת בעקבות מחקר שנערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת אוקספורד באוקספורד בריטניה.

  לחצו כאן למחקר

 

2

מדענים מצאו במחקרים כי יש קשר ישיר בין רמות הסוכר בדם לבין סיבים תזונתיים מסיסים וחיידקי המעיים. במחקר שהתנהל עם קבוצת חולי סוכרת Type2, החוקרים טיפלו בהצלחה בסוכרת בעזרת תזונה עשירה בסיבים תזונתיים אשר מעודדת את חיידקי המעיים.
אינולין סיבים תזונתיים מסיסים משמש כמזון הטוב ביותר עבור החיידקים הטובים וממלא תפקיד מרכזי בשגשוג החיידקים הטובים ואופן פעולתם.

מחקר מהשנה האחרונה בפינלנד מצא כי אנשים אשר צרכו יותר סיבים תזונתיים, הייתה אצלם בדם יותר חומצה אינדולפרופיונית אשר מיוצרת על ידי חיידקי המעיים, והם נטו לחלות פחות בסוכרת מסוג 2.
המחקר החדש מתבסס על כך שמראה כיצד סיבים מסיסים כגון אינולין מסייעים לגידול חיידקים במעיים המייצרים אותות כימיים המסייעים לוויסות התיאבון ורמות הסוכר בדם.

 

במחקר נמצא כי סיבים מסיסים כגון אינולין, הפרו ועודדו את צמיחתם של 15 זני חיידקים הנמצאים במעיים והמייצרים חומצות שומן קצרות שרשרת, ואלו משמשות גם כמקור דלק לתאים וגם כ”שליחים” בין היתר למוח. חומצות אלו אותתו למוח ליצור יותר פפטיד -1 דמוי גלוקגון (GLP-1) ופפטיד YY (PYY).
GLP-1 הוא הורמון שמורה לגוף ליצור יותר אינסולין, בעוד ש- PYY מוריד תיאבון, השניים הללו הם קריטיים לשמירה על רמת הסוכר בדם ועל המשקל .

  לחצו כאן למחקר

 

3

מחקר עם ניסוי אקראי מבוקר פלצבו, הראה כי צריכת אינולין סיבים מסיסים משורש עולש הציגה שיפור ברמות הסוכר בדם,  ובנוסף שיפור המדדים של סידן, תפקודי כבד, לחץ דם והפחתת גורמי סיכון המטולוגיים.

  לחצו כאן למחקר

 

4

מחקר אחר שנערך בקרב 44 אנשים עם טרום סוכרת שחולקו ל- 2 קבוצות, נמצא כי חברי הקבוצה אשר נטלו תוספת אינולין במשך 18 שבועות ירדו במשקל 7.6% ממשקל הגוף, וזאת לעומת ירידה של 4.9% בלבד בחברי הקבוצה אשר נטלו סיבים אחרים.

  לחצו כאן למחקר

 

5

במטא אנליזה של 33 מחקרים שונים נמצא כי צריכת אינולין משפרת את רמות הסוכר בדם אצל אלו עם סוכרת טייפ 2 ובאוכלוסיית הטרום סוכרתיים.

  לחצו כאן למחקר

 

6

במחקר אחר נבדקה ההשפעה של אינולין על המצב הגליקמי ופרופיל השומנים בחולים סוכרתיים מסוג 2.
התוצאות הראו כי תוספת אינולין הפחיתה משמעותית את משקל הגוף ואת ה- BMI, FBS ו- HbA 1c בקבוצת התערבות בהשוואה לקבוצת הביקורת.
בנוסף, נצפה כי צריכת האינולין גרמה לירידה משמעותית ביחס TC, TG, LDL-c, יחס TC / HDL-c וביחס LDL-c / HDL-c  בהתערבות בהשוואה לקבוצת הביקורת.
תוספת האינולין הגדילה באופן משמעותי את ה- HDL-c (הכולסטרול הטוב)  בהשוואה לקבוצת הביקורת.

  לחצו כאן למחקר

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

7

שכיחות מחלת הסרטן בקרב חולי סוכרת גבוהה בכ- 25% בהשוואה לאנשים שאינם סוכרתיים, אצל נשים סוכרתיות הסיכון לסרטן רירית הרחם אף כמעט כפול.
ציטוט כותרת מתוך מחקר שפורסם בדצמבר 2020: “חומצות שומן קצרות שרשרת: חיילים שנלחמים נגד דלקת ומגנים מפני גידולים בחולי סוכרת”. חומצות שומן קצרות שרשרת מיוצרות על ידי חיידקי המעי הטובים ואינולין.

  לחצו כאן למחקר

 

8

במחקר שנערך עם 28 נשים חולות סוכרת מסוג 2 שמנות, כל אחת מהן קיבלה ארבע גרם אינולין מדי יום כתוספת לטיפול לטיפול המקובל נגד סוכרת במשך שלושה שבועות.

עם תחילת המחקר נלקחו מדידות של הטריגליצרידים בסרום בצום, עמידות לאינסולין, רמת האינסולין בצום ורמת הגלוקוז בצום, ונלקחו שוב מדידות לאחר שלושה שבועות של צריכת אינולין.
התוצאות: חלה ירידה משמעותית ברמת הסרום של ארבעת הפרמטרים הנ”ל.
מסקנה: ניתן לתת אינולין כתוספת לטיפול לטיפול קונבנציונאלי נגד סוכרת. תוספת אינולין הפחיתה ביעילות טריגליצרידים בסרום ועמידות לאינסולין שהיא הבעיה המרכזית בניהול סוכרת מסוג 2.

  לחצו כאן למחקר

 

9

במחקר אחר אשר פורסם ע”י המרכז האקדמי של אוניברסיטת אוקספורד, ואשר שנערך בילדים בגילאים 8-17 עם סוכרת סוג 1, חילקו את הילדים ל -2 קבוצות, אחת שקיבלה תוספת אינולין במשך 12 שבועות, והשנייה כקבוצת בקרה, כאשר הנתונים ההתחלתיים של 2 הקבוצות היו זהים.
בקבוצת הילדים שקיבלה תוספת אינולין נצפתה עלייה משמעותית ב- C-peptide, נצפה שיפור בחדירות המעיים, נצפה שיפור משמעותי לטובה באוכלוסיית החיידקים לטובה וכל זאת לעומת קבוצת הביקורת אצלה לא נצפו שום שינויים.
מסקנת המחקר: פרה-ביוטיקה (אינולין)  היא תוספת טיפולית חדשה, זולה, ובסיכון נמוך ל- T1D שעשויה לשפר את השליטה הגליקמית.

  לחצו כאן למחקר

 

10

חוקרים מב”ח האוניברסיטאי צ’ונגצ’ינג שבסין, בצעו מטא-אנליזה של 225 ניסויים מבוקרים אקראיים ברחבי העולם לגבי יעילות של מתן תוספת אינולין סיבים מסיסים לחולי סוכרת מסוג 2 בהשוואה ליעילות של תוספת פלצבו או אחר, ובסיכום עבודת המחקר שלהם שהתפרסמה לציבור במרץ 2020 כותבים כך: “הגענו למסקנה שמתן תוספת אינולין יכולה לשפר משמעותית את הגלוקוז בפלסמה בצום”
ניתוחי תת-קבוצות נוספות גילו תפקיד משמעותי של תוספי אינולין למשך הטיפול ≥8 שבועות.

  לחצו כאן למחקר

 

11

באתר האגודה האמריקאית לסוכרת פורסם כי מספר מחקרים מצאו כי לאוכלוסיית חיידקי המעי “הטובים”  יש קשר למניעת השמנה ולהתפתחות סוכרת.
תוספת אינולין גורמת לשגשוג החיידקים “הטובים” וביחד עוזרים במניעת ובטיפול בהשמנה ובסוכרת.

  לחצו כאן למחקר

 

12

באתר האגודה האמריקאית לסוכרת תמצאו מאות כתבות על סוכרת, השמנת יתר ועוד, וההשפעה המטיבה של אינולין סיבים מסיסים משורש עולש.

  לחצו כאן לאתר

 

13

מתוך מחקר שפורסם בכתב העת NATURE
לפרוביוטיקה השפעות מטבוליות מועילות בחולים עם סוכרת מסוג 2: מטא-אנליזה של ניסויים קליניים אקראיים.
לפרוביוטיקה יש תפקיד מועיל בניהול סוכרת מסוג 2 בכל הקשור לפרופיל מטבולי, פרוביוטיקה הפחיתה באופן משמעותי את רמת הכולסטרול הכללי, את רמות הטריגליצרידים, את רמות ה- CRP, את רמות ה- HbA1c, את רמות הגלוקוז בצום בפלזמה, את האינסולין בצום ואת לחץ הדם יחד עם העלייה של רמות ה- HDL. נראה כי השינויים הקטנים שנצפו לא היו משמעותיים מבחינה קלינית, אולם השינויים המועילים בפרמטרים רבים עלולים להוביל לירידה בחומרת הסיבוכים הקשורים לסוכרת מסוג 2, וכתוצאה מכך בתמותה נמוכה יותר.

  לחצו כאן למחקר

 

14

במחקר אחר נערכה השוואה בין שתי קבוצות חולי סוכרת, אחת שלקחה את התרופה אקרבוז והשנייה שלקחה בנוסף סיבים מסיסים בהם אינולין.
בקבוצה שלקחה סיבים מסיסים בהם אינולין הושגה שליטה יותר טובה בסובר בדם, הושגה ירידה טובה יותר במשקל וכן רובה המכריע של הקבוצה שמר על רמת המוגלובין A1c מתחת ל- 7% שהיא הרמה המומלצת על ידי האגודה האמריקאית לסוכרת וזאת לעומת רק 50% מחברי הקבוצה האחרת.

  לחצו כאן למחקר

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

זה עוד לא הכל, בנוסף ולא פחות חשוב גם לאנשים בריאים:

גם ללא קשר לסוכרת, עוד ועד מחקרים בכל העולם כולל בארץ, מוכיחים כי לאינולין סיבים מסיסים משורש עולש ולאוכלוסיית חיידקי המעי בגופינו יש השפעה מכרעת על הבריאות הגופנית והנפשית כמעט בכל היבט אפשרי, החל ממניעת השמנה, מניעת שלל מחלות כגון סוכרת, מחלות לב ואף סוגי מחלת סרטן, ספיגה יותר טובה של סידן ומגנזיום לחיזוק העצמות ועד השפעה מטיבה על המוח והמצב הנפשי, שינה טובה יותר, אנטי אייג’ינג ואריכות ימים.

גם ה- FDA ממליץ!

 

אינולין אינו תרופה ובוודאי שלא נועד להחליף תרופות, אולם על פי המחקרים, העדויות וההמלצות, בהחלט מוכח כעשוי לסייע בטיפול בסוכרת ובטרום סוכרת ולהפחתת התמותה מכל הסיבות, ולמניעת סוכרת מלכתחילה כמוזכר לעיל.

 

  ליתרונות רבים נוספים מתוך מחקרים לחצו כאן

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

רק מספר כפיות ליום של אבקת סיבים מסיסים “אינולין של טבעלייף” הנמסה בשניות בכוס שתייה או מזון רך.
כל כך קל כל כך פשוט וחייכם ישתנו לעד לטובה.

 

אינולין אינו תרופה ובוודאי שלא נועד להחליף תרופות, אולם על פי המחקרים, העדויות וההמלצות, בהחלט מוכח ביחד עם חיידקי המעי הטובים כעשויים לסייע בטיפול בסוכרת ובטרום סוכרת, ולהפחתת התמותה מכל הסיבות וכמובן מסייע למניעת התפתחות סוכרת מלכתחילה כמוזכר לעיל.
מזכירים לכם שכל טיפול חייב ייעוץ ופיקוח של הרופא המטפל.

 

כל הכתוב והמוזכר כאן באתר לקוח מתוך מחקרים ומאמרים שפורסמו במוסדות המובילים והמוכרים בעולם כגון באוניברסיטאות הרווארד, אוקספורד, כתב העת Nature, אתר הספרייה הלאומית של הממשל האמריקני, ועוד מוסדות מכובדים ומוכרים רבים בעולם, ואף כאן בארץ כגון הטכניון בחיפה ומכון ויצמן.

 

** מהו אישור ה- FDA?

אינולין מאושר ע”י FDA כ-“סיבים תזונתיים”.

מהן חלק מההשפעות הפיזיולוגיות המועילות לבריאות האדם שיש להראות לפני שה-FDA יציע לאפשר להוספת פחמימות מבודדות או סינתטיות שאינן ניתנות לעיכול במוצר מזון להיות מוכרזות על התווית כסיבים תזונתיים?
להלן דוגמאות. לפחות אחד, אם הוכח בבני אדם, יגרום לפחמימות להיות זכאיות להיות מוצעות להיכלל בהגדרה של “סיבים תזונתיים”:

 • הורדת רמת הגלוקוז בדם
 • הורדת רמות הכולסטרול
 • הורדת לחץ דם
 • עלייה בתדירות של תנועות מעיים (רפיון משופר)
 • ספיגה מוגברת של מינרלים במערכת העיכול
 • צריכת אנרגיה מופחתת (למשל, בשל הסיבים קידום תחושה של שובע).
   צלצלו עכשיו דילוג לתוכן