אלפי לקוחות אוהבים ושיתפו
נשמח ללייק או לשיתוף

 

אינולין+ פרה-ביוטיקה מוצר צמחי טבעי 100% של טבעלייף עשוי למנוע דלקת מפרקים שגרונית ולהקל על הסימפטומים הקשים באילו החולים בה

 

דלקת מפרקים שגרונית היא מחלה אוטואימונית דלקתית כרונית שבסופו של דבר מובילה להרס מפרקים ולנכות תפקודית.

 

גורם הסיכון המשמעותי ביותר לדלקת מפרקים שגרונית הוא גנטי!

ולכן כל מי שבמשפחתו יש או היה חולה בדלקת מפרקים שגרונית, חייב לפעול מראש למניעת המחלה. השימוש באינולין+ של טבעלייף עשוי למנוע את המחלה.

גורמים נוספים המגבירים את הסיכון לדלקת מפרקים שגרונית והם בשליטתנו הם עישון, השמנה, רמות נמוכות של ויטמין D ושימוש באמצעי מניעת הריון פומיים.

דלקת מפרקים שגרונית שכיחה פי 2-3 יותר בקרב נשים מאשר בקרב גברים.

 

מאות מחקרים מצביאים על כך שדיסביוזיס (חוסר איזון בחיידקי המעי) עלול להחליש את מערכת החיסון ולגרום לתגובות דלקתיות חיסוניות מתמשכות. יתר על כן, יותר ויותר מחקרים מצביעים על כך שדיסביוזיס עלול לגרום לשינויים בחדירות המעי (מעי דולף/חדיר), שנמצאו כמקדימים את הופעת דלקת מפרקים שגרונית.

 

מהו מעי דולף / חדיר

לכל אחד ואחת ישנם במעי כ- 100 טריליון חיידקים שונים, חלקם “טובים” וחלקם “רעים”.
כאשר עקב סיבות שונות** נוצר חוסר איזון באוכלוסיית חיידקי המעי – בין החיידקים “הטובים” לבין החיידקים “הרעים”, מחסום המעי נפגם, רירית המעי שאוטמת אותו נפגמת ומצטמצמת, כמן כן האיטום בין תאי האפיתל נפגע ונפתחים רווחים, ובעקבות כך נוצרים פתחים ומעברים המאפשרים לפתוגנים לעבור מהמעי אל תוך זרם הדם.
(פתוגנים הינם כל אותם חיידקים “רעים”, וירוסים ורעלנים מחוללי מחלות שונים)
אותם פתוגנים גורמים לדלקות סמויות אשר גורמות בתורן למערכת החיסון להגיב ולהתקיף בטעות רקמות ואיברים בריאים ולהרוס אותם, מה שנקרא מחלה אוטואימונית כדוגמת דלקת מפרקים שגרונית.

 

כיצד אינולין עוזר לשקם מעי דולף

במחקרים נמצא והוכח כי מתן אינולין (סיבים תזונתיים צמחיים טבעיים) מטפח את חיידקי המעי “הטובים”, וביחד משקמים את אוכלוסיית חיידקי המעי, משמידים חיידקים “רעים” ופתוגנים שונים, מווסתים ומחזקים את מערכת החיסון, משקמים את שלמות מחסום המעי ואוטמים את המעי, ובכך נמנע מעבר פתוגנים מהמעי אל מחזור הדם, ובעקבות כך עשויות להימנע אותן הדלקות הסמויות הגורמות להתפרצות מרבית המחלות הקשות כולל דלקת מפרקים שגרונית, ולאלו החולים, וויסות המערכת החיסונית עשוי להפחית את הסימפטומים הקשים של דלקת מפרקים שגרונית.
אינולין עם חיידקי המעי הטובים מייצרים חומרים נוגדי דלקות, ובכך עשויים להוריד את רמת הדלקת אשר גורמת לתגובת הגוף ולהרס הרקמות והמפרקים והכאבים הקשים.

 

מתוך מחקרים: וויסות אוכלוסיית חיידקי המעי עשוי לסייע במניעה של דלקת מפרקים שגרונית ובטיפול בה.

* בהרחבה על מעי דולף לחצו כאן…

 

לרכישת אינולין לחצו כאן

 

לחדשות אחרונות לחצו כאן

 

ציטוטים מתוך מחקרים:

 

דלקת מפרקים שגרונית היא מחלה אוטואימונית כרונית המשפיעה בעיקר על המפרקים. זיהום מיקרוביאלי נחשב לגורם מכריע של דלקת מפרקים שגרונית. שינויים בהרכב חיידקי המעיים אצל אנשים עם דלקת מפרקים שגרונית פרה-קלינית מצביעה על תפקיד חיוני של המיקרוביוטה של המעיים בתפקוד לקוי של מערכת החיסון האופיינית לדלקת מפרקים שגרונית. וויסות המיקרוביוטה של המעיים עשוי לסייע במניעה או בטיפול בדלקת מפרקים שגרונית.

לחצו למחקר…

 

דיסביוזיס של המעיים עלול לעצב את מערכת החיסון ולגרום לתגובות דלקתיות חיסוניות מתמשכות. יתר על כן, דיסביוזיס של המעיים עלול לגרום לשינויים בחדירות המעיים, שנמצאו כמקדימים את הופעת דלקת המפרקים

לחצו למחקר…

 

מתוך ניתוח של 255 מאמרי מחקר מקוריים ו-204 ביקורות נכללו בניתוח יש די ראיות כדי להוכיח את הקשר ההדוק בין המיקרוביוטה של המעיים לדלקת מפרקים שגרונית

לחצו למחקר…

 

תוצאות מחקר זה מצביעות על כך שצריכה פומית של פרוביוטיקה בצילוס קאגולאנס Bacillus coagulans ואינולין פרה-ביוטי יכולה יכולים לווסת את המערכת החיסונית על ידי חיזוק או דיכוי התגובה החיסונית ולהפחית את הסימפטומים של דלקת מפרקים שגרונית בחולדות.

לחצו למחקר…

 

** הסיבות לחוסר איזון של חיידקי המעי – דיסביוזיס:

 • תזונה דלת בסיבים
 • תזונה עתירת קלוריות ומזון מעובד
 • תזונה ממקורות לא מפוקחים המכילה חומרי הדברה ושאריות מתכות רעילות
 • זיהומים במערכת העיכול
 • מחלות מעי כגון קוליטיס וקרוהן
 • חיידקים במעי כגון קנדידה והליקובקטר
 • לחץ ומתח נפשי
 • קצב חיים לא סדיר וקדחתני
 • חוסר פעילות גופנית
 • שינה לא מספקת
 • שתיית אלכוהול
 • עישון ואפילו עישון פסיבי
 • נטילת תרופות כגון אנטיביוטיקה, משככי כאבים חזקים, כדורי שינה, תרופות נוגדות דיכאון ומשלשלים


?יש לכם שאלה
?רוצים ייעוץ

רשמו את פרטיכם ונחזור אליכם

  לסגירת חלון זה לחצו
  למעלה בפינה הימנית על X

  תודה
  נחזור אליכם בקרוב

     צלצלו עכשיו דילוג לתוכן